Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isz.400-ig miért nem létezett...

Isz.400-ig miért nem létezett a Szentháromság?

Figyelt kérdés

2016. szept. 3. 20:34
 1251/1387 anonim ***** válasza:
56%

"Hiába simplificalod a tetteket, mert a hamis tantételért még egy élet is sok."


Ebben igazad van, már csak bizonyítanod kéne, hogy hamis a Szentháromság. Már csak ezzel maradtál adós. Ha ez meg van, már meg is nyerted a vitát. De szerintem inkább az a hamis tantétel, hogy Jézus nem Isten, hanem egy angyal, Mihály, és hogy a Szentlélek csak tevékeny erő. Ezekben a vitákban csúnyán felsültél, kár tagadnod.


"De a jel.azt irja "ovakodjatok a politikátol,a hamis vallástol,és a hamis kereskedelmtől."


Na akkor idézd nekem azt a részt, ahol ezt mondja: "óvakodjatok a politikától" különben érvényes lesz rád a vers, amit előszeretettel szoktál a fejünkre olvasni:


"Én bizonyságot teszek mindenkinek, aki a prófécia eme könyvének beszédeit hallja: Ha valaki hozzátesz ezekhez, arra az Isten azokat a csapásokat bocsátja, amelyek meg vannak írva ebben a könyvben; ha pedig valaki elvesz e prófétai könyv igéiből, attól az Isten elveszi osztályrészét az élet fájából, a szent városból és mindabból, ami meg van írva ebben a könyvben."


"Hol volt a tízparancsolat?

NE ÖLJ.

Na az ilyen dolgoknak vagy az ügyvédje."


Inkább te vagy ügyvédje azoknak a gyilkos Jehova tanúinak, akik megtagadják az életmentő vért életveszélyes helyzetekben is. Én egyáltalán nem mondtam, hogy az inkvizíció nem bűn, amivel az egyház túlőtt a célon.

2017. jún. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 1252/1387 anonim ***** válasza:
65%

1251.Te a Csel.15:28.nem tartod be amit az Isten szava mond,de summázod azt amit az Isten szava tilt.

Csel.15:28."Mert a szent szellem és mi magunk jónak találtuk,hogy semmi további terhet ne rakjunk rátok a következő szükséges dolgokon kívül:tartozkodjatok a bálványoknak áldozott dolgoktol,a vértől,a megfojtott állattol,és a paráznaságtol"

Ezt a Tanuk betartják mert ez az Isten szava.De ez is lelkiismereti kérdés azonkívül a különböző vér összetétel (frakció)használható és már régóta müködik a vérnélküli mütét.

Ha nem halottál róla olvasd az alábbit:

. "Növekvő igények a vér nélküli orvoslására és sebészetre"


Ugy,hogy a 1251-ben nincs igazad,kfejezetten hamis vád.Mert mid ezeket orvosi és jogi törvény szabályozza.


De nézd meg az alábbiakat.Itt a teror szabályoz.

. [link]

. [link]

2017. jún. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 1253/1387 anonim ***** válasza:
65%

Folytatom a 1252-őt.

1Mozes.9:4."Csak a húst a lelkével-vérével-együtt meg ne egyétek".


3Mozes.3:17."Időtlen időkre szóló rendelet ez nemzedékeiteknek,lakhelyeiteken mindenütt:semmi kövérjét vagy vért meg ne egyetek".


3Mozes.17:10."Ha Izrael házban egy ember,vagy egy jövevény,aki jövevényként lakik köztetek,bármilyen vért megeszik,akkor én bizony az ellen a lélek ellen fordittom arcomat,aki vért eszik,és ki fogom irtani a népe közül".


5Mozes.12:16."Csak a vért ne egyétek meg.Öntsd a Földre ,mint a vizet"

2017. jún. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 1254/1387 anonim ***** válasza:
61%

Itt a vér evéséről van szó, tudtommal életmentő műtétekkor nem a gyomrán keresztül öntik be a vért, hanem infúzióval az erekbe.

Vagy lehet számunkra nem ugyan azt jelenti az evés fogalma, de legalább is én a számon és gyomromon keresztül szoktam.


Szóval ez nem teszi elfogadhatóvá, hogy nézeteitek miatt milliók haltak meg, mert megtagadtátok az életmentő segítséget. A legrosszabb az egészben, hogy ezen milliók jelentős része gyermek volt, akik gyilkos szüleik ítéltek halálra.

2017. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 1255/1387 anonim ***** válasza:
71%

"Ha nem halottál róla olvasd az alábbit: . "Növekvő igények a vér nélküli orvoslására és sebészetre"


Te olvasd el az alábbit:

"A vér nem pótolható élő anyag. Olyan folyékony szövet, amely sejtekből és egyéb alkotórészekből áll, és mely előállítása a tudomány mai állapota szerint nem lehetséges. Az élet nélkülözhetetlen elemét, emberi vért csak az emberi szervezet képes termelni. Mivel a vér semmivel sem pótolható, és évente 400-500 ezer vérre, vérkészítményre szoruló beteg van, a véradás nélkülözhetetlen a rászorulók gyógyításában, az életmentés során." forr.: [link]


Persze lehet vér nélkül is műteni bizonyos helyzetekben, csak nem akkor, ha az ember pár perc alatt teljesen kivérzik egy súlyos baleset következtében. Szóval ne süketelj itt nekem!


Ja és nem nézek meg semmilyen youtube-os videót. Ha problémád van írd le ide és megvitatjuk.

2017. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 1256/1387 anonim ***** válasza:
65%

1255.

. Miért tetted fel a linket ha az én linkem nem érdekel?

2017. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 1257/1387 anonim ***** válasza:
56%
forrás megjelölésnek hívák, keress rá gugliban, hogy az mi...
2017. jún. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 1258/1387 anonim ***** válasza:
65%

1257.Milyen összefüggés van a 1256 és a 1257 között?

Nem érted a kérdésem tartalmát?

Nem azt kérdeztem mi egy link.Azt kérdeztem miért nézzem meg István linkjét ha ő nem nézi meg az enyémet?

2017. jún. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 1259/1387 anonim ***** válasza:
56%

"Azt kérdeztem miért nézzem meg István linkjét ha ő nem nézi meg az enyémet?"


Ki a fene akarja hogy megnézd? Maradj meg nyugodtan a hamis propagandáknál, az Őrtorony úgyis kiölt már belőled minden kritikaérzéket. Én viszont csak hiteles forrásokból tájékozódok, amiknek utána lehet nézni. Az agymosó szekták durván elfogult marhaságait nem nézem meg. A múltkor is valami olyan püspök nevéről hadolváltak benne, aki soha nem is létezett (valami Arendo vagy mi).

2017. jún. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 1260/1387 anonim ***** válasza:
12%

1259.Milyen keresztény modon robbantál be a GYIK -re.

Úgy tünik a kocsma asztalán irtad.

Vigyázz ne,hogy a sörös üvegre ird a mondokádat mert a mosogatoban lemossák,és kár volna,mert értékesek a szövegeid.

Ha nem látnám az István35-ött a bejegyzésen,azt hinném,hogy az Al'qhaidátol részegen irták.

De semmi baj ez is te vagy.


Jobban jártál volna ha a Tanuk-nál maradsz,és nem szenyezed össze az agyad ennyire.

2017. jún. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!