Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szeretne-e valaki bármilyen...

Szeretne-e valaki bármilyen kérdést feltenni egy Jehova Tanújának?

Figyelt kérdés
nekem?
2009. nov. 27. 17:39
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/150 A kérdező kommentje:
Jehova minden embert szabad akarattal teremtett meg. ez különböztet meg minket az állatoktól, akik, habár igen precíz, és bonyolult, de a beléjükprogramozott ösztönök miatt robotok. mi eldönthetjük, mi a jó, és mi a rossz. szabad akaratunk van. "mindent szabad nekem, de nem minden hasznos"
2009. dec. 7. 13:35
 142/150 anonim ***** válasza:
69%
Miért térítesz már megint, ahelyett, hogy a kérdésekre válaszolnál? Lassan ideje lenne válaszolnod azokra a kérdésekre is, melyek mellett szépen elsiklottál.
2009. dec. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/150 A kérdező kommentje:
pl?
2009. dec. 10. 09:45
 144/150 anonim ***** válasza:
47%

Pl.:


1. Mire való a férfiak mellbimbója? (Jehova miért alkotta ezt nekik?)

2. Mire jó a csuklás? (Jehova miért így formált meg minket?)

3. Miért van szükség a szemünk esetében "vakfoltra", holott más élőlények esetében nincs? (Isten miért alkotta azt?)

4. Miért jó, hogy a tüdőbe vezető légcső a nyelőcsőből ágazik el? (Jehova miért így alkotta, hiszen így sokan megfulladnak? Van az állatvilágban jobb megoldás erre.)

5. Miért szükséges, hogy a körmünk, hajunk és más szőrzetünk állandóan növekedjen? (Jehova miért így csinált minket?)

6. Miért van egyes embereknek fekete, másoknak sárga, fehér, stb. bőrszíne? (Jehova miért így alkotott minket? És mivel az ő képése alkotott minket, akor ő most fehér, fekete, sárga, vagy mi?)

7. A kínaiaknak és más ázsaiai népeknek miért nincs fülzsírjuk, és miért az a fehér porszerű anyag van a fülükben helyette? (Jehova miért úgy alkotta őket, és miért így minket? Jehovának fülzsírja van, vagy fehér por a fülében?)

8. Egyes indián törzsek tagjainak miért nincs tériszonyuk, és miért nincs arcszőrzetük? (Jehova miért így alkotta őket. Jehovának van tériszonya? Ha nincs, akkor hogyna tudott tériszonyos embert alkotni, ha egyszer nem is ismerte a tériszonyt?)

2009. dec. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/150 anonim ***** válasza:
70%

Miért jösztök folyton hozzám hogy legyek én is jehova?

Miért akarjátok eröszakosan rám kényszeriteni a vallásotokat?

Én hányszor mentem hozzád hogy legyél Unitárius?

És a legfontosabb miért fosszátok meg az örömöt a gyerekektöl azzal hogy nincs karácsony..

El tudjátok képzelni mit érez az a gyerek...

2009. dec. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/150 anonim ***** válasza:
78%
Én azt kérdezném meg, hogy mikor , hol és hogyan segítetek az elesetteken, árvákon, szegényeken? Tehát adakoztok? Mert én még nem hallottam erről semmit. A tizedet fizetitek?
2010. jan. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/150 anonim ***** válasza:
Egy kérdés: ha egy Tanú jogi egyetemet végez, akkor mi lehet belőle? Mert úgy tudom, bíró, ügyvéd, ügyész nem lehet Tanú? Akkor mi lehet belőle?
2010. jan. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/150 anonim ***** válasza:
nekem az lenne a kerdesem hogy ebbol a rengeteg emberbol akik kozetek tartoznak hannyal fogok majd talalkozni a mennybe?Nem hiaba irja a Biblia hogy sokan vannak az elhivottak ,de kevesen a valasztottak.
2010. jan. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/150 anonim ***** válasza:
Bakker,ti nem vagytok normálisak!
2010. szept. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/150 anonim ***** válasza:
100%

A Jehova tanúi szeretnének-e feltenni kérdéseket?

Tévedésben vagytok, az már bizonyos.

Mindent vizsgáltatok meg, de ne csak az Őrtorony, meg az elöljáróitok tükrében.

Hallgassatok újjászületett hívő keresztényeket, a minta meggyőződéseikről beszélnek. Ehhez azonban ki kell lépni a sablonból, amit kaptatok.

2010. szept. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!