Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szeretne-e valaki bármilyen...

Szeretne-e valaki bármilyen kérdést feltenni egy Jehova Tanújának?

Figyelt kérdés
nekem?
2009. nov. 27. 17:39
 101/150 anonim ***** válasza:
69%
vedd nyugodtan szó szerint az idézett verseket az Ap.Csel-ből, e szerint most már a gyilkosság sem bűn, hiszen azt sem említi, csak a paráznaságot, mint amitől tartózkodni kell.
2009. nov. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/150 anonim ***** válasza:
79%
Elolvastam a bibliaszovegeket amit a verrel kapcs. beideztel.Engem nem gyozott meg arrol hogy orvosi cellal nem lehet hasznalni.
2009. nov. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/150 A kérdező kommentje:
"péter jelenései", ez kemény!
2009. dec. 1. 05:18
 104/150 anonim ***** válasza:
100%

"Péternek jelenésben pedig minden tisztának jelentetett ki"


Kedves Kerdezo valamit felreertettel?

A Valaszolo nem Peter jeleneseirol irt.Mert olyan valoban nincs.Hanem Ap. csel.10. fejezetere gondolt.

2009. dec. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/150 anonim ***** válasza:
100%

Szerintetek Jezus mar Visszajott erre a foldre?Ha igy gondoljatok mire alapozzatok?

Mt.24.1kor. 15.1 Thess.4.

2009. dec. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/150 A kérdező kommentje:
KEDVES 8.13 nem jött vissza. miért is kellene visszajönnie, hisz teljességében elláta feladatát. a biblia leírja, hogy visszament az égbe, ahonnan származott, ahol Isten évmilliárdokkal ezelőtt megteremtette minden más előtt. az égben Mihály a neve, és az atyja mellett vár. valójában így, szellemszemélyként tér vissza, tehát itt lesz, de láthatatlanúl. ebben az értelemben igen, már visszatért.
2009. dec. 1. 13:33
 107/150 A kérdező kommentje:
valójában az általad küldött írásszöveg (a máté) egyértelmően elmagyarázza, hogy nem emberként tér vissza. és valóban jogos az intés, miszerint ne higgyük ezt, mert ez hazugság. erre utal az hogy : íme itt, vagy amott, a pusztában, a belső helyiségekben, hisz ilyen helyeken emberek szoktak lenni. ámde mint ahogy az említett jelenségek mindenki számára láthatóak, úgy egy ember sem tud cselekedni. ezért beszél jézus azokról a jelekről, ami armageddon előtt láthatóak lesznek, beleértve az emberi tulajdonságokat is. és ha látjátok ezeket, tudjátok, hogy közel a szabadítótok. és mivel te is látod ezeket a jeleket, Ő már jelen van. ha pontos írásszövegeket is szeretnél, illetve dátumot a visszatérésének idejére,(nem a világvége idejére!) szívesen válaszolok privátban.
2009. dec. 1. 13:44
 108/150 anonim ***** válasza:
73%

Hehe. Nagyot nevettem most. :)

Nem is írok semmit sem a fűevő oroszlánról, sem pedig a vérátömlesztésről. Inkább kérdeznék, ha már lehet:


1. Mire való a férfiak mellbimbója? (Jehova miért alkotta ezt nekik?)

2. Mire jó a csuklás? (Jehova miért így formált meg minket?)

3. Miért van szükség a szemünk esetében "vakfoltra", holott más élőlények esetében nincs? (Isten miért alkotta azt?)

4. Miért jó, hogy a tüdőbe vezető légcső a nyelőcsőből ágazik el? (Jehova miért így alkotta, hiszen így sokan megfulladnak? Van az állatvilágban jobb megoldás erre.)

5. Miért szükséges, hogy a körmünk, hajunk és más szőrzetünk állandóan növekedjen? (Jehova miért így csinált minket?)

6. Miért van egyes embereknek fekete, másoknak sárga, fehér, stb. bőrszíne? (Jehova miért így alkotott minket? És mivel az ő képése alkotott minket, akor ő most fehér, fekete, sárga, vagy mi?)

7. A kínaiaknak és más ázsaiai népeknek miért nincs fülzsírjuk, és miért az a fehér porszerű anyag van a fülükben helyette? (Jehova miért úgy alkotta őket, és miért így minket? Jehovának fülzsírja van, vagy fehér por a fülében?)

8. Egyes indián törzsek tagjainak miért nincs tériszonyuk, és miért nincs arcszőrzetük? (Jehova miért így alkotta őket. Jehovának van tériszonya? Ha nincs, akkor hogyna tudott tériszonyos embert alkotni, ha egyszer nem is ismerte a tériszonyt?)


Asszem így elsőre ennyi elég lesz ez. Utána majd írok még, ha ezekre adtál választ. :)

2009. dec. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/150 A kérdező kommentje:
kedves 20.04 "aki helyreigazítja a gúnyolódót, gyalázatoz szerez magának, és aki megfeddi a gonoszt, ez hibája annak. ne fedd meg a gúnyolódót, nehogy megutáljon. fedd meg a bölcset, és szeretni fog."példabeszédek 9:7-8
2009. dec. 2. 09:05
 110/150 anonim ***** válasza:
72%

Nem gúnyolódtam. Sőt, jeleztem is az elején, hogy nem áll szándékomban belemenni ilyesmibe. Ezért inkább kérdeztem, hiszen arról szól a topik.

Válaszolsz, vagy kitérsz, mert túl kellemetlenek kérdéseim?

2009. dec. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!