Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Valaki elmagyarázná nekem,...

Valaki elmagyarázná nekem, hogy melyik az igaz vallás?

Figyelt kérdés

Kereszténység? Hinduizmus, Buddhizmus, az Iszlám, a zsidó?

És miért az amelyik?



2013. jún. 2. 16:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/136 A kérdező kommentje:

17:33

Csal tájékoztatlak, hogy elolvastam három biblia kiadást. Elolvastam a világ öt vallását. Gyerek koromban megkereszteltek. Az esküvőm már nem templomi volt.

Ennek kapcsán kérdeztem, amit kérdeztem. Kár feltételezni bármit is rólam.

A kérdés egyébként nem rólam, hanem a vallásokról szólt.

Szerintem a lehető legrosszabb válasz, ha egy vallásos ember támadja a másik embert, akiről semmit sem tud.

A kérdésre válaszolj, h tudsz.

Az előbb írta az egyik válaszoló, hogy mindenkinek a saját vallása az igaz. Ha ez azzal párosul, hogy elfogadja, hogy a másik ember másban hisz, akkor ezt eltudom fogadni magyarázatképpen. A tied ezért sajnos selejtes.

2013. jún. 2. 17:40
 22/136 anonim ***** válasza:
0%

"Az ősrobbanás elmélet egy paptól származik, és a teremtés elméletet nem cáfolja. Pontosan azt állítja hogy az univerzum egyszerre, egy pontból keletkezett."


Neked mi folyik a fejedben? Mert szerintem ami folyik benne az kb. egyenlő lehet egy liter káposztalével amit nem rég cseréltek ki benne.

2013. jún. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/136 A kérdező kommentje:

22/22

Én nem vagyok vallásos, de senkit sem sértegettem azzal, hogy mi van a fejében. De Te vallásos létedre ezt összeegyeztethetőnek találod? Szomorú!.

2013. jún. 2. 17:44
 24/136 anonim ***** válasza:
5%

Az evolúció (ősrobbanás) teljesen ellent mond a teremtésnek (Bibliában lásd 6 nap alatt).


Az evolúció szerint a Föld több milliárd éves.


A Biblia szerint a teremtés 6000 évvel ezelőtt lehetett valamikor.


Grat.

2013. jún. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/136 anonim ***** válasza:
21%

Kedves kérdező ez már majdnem jó, hogy: 22/22 (válaszoló)


Viszont az első utáni szám a /-jel után mindig változik, ezért is elég csak annyit írni, hogy 22 (-es válaszoló).

2013. jún. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/136 A kérdező kommentje:

Az előbb felszólítottak egy pontosításra.

A 17: 22 kérdését nem tudom elfogadni a 17:25-el ellentétben.

Így jó?

2013. jún. 2. 17:47
 27/136 ettro ***** válasza:
27%

Minden vallás igaz vallás.

Mert azt valaki vállalta és elindította.


A vallás csak egy út, egy vállalás.


Azt már neked kell eldöntened, hogy melyik utat választod.


A cél minden esetben ugyanaz.

2013. jún. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/136 anonim ***** válasza:
4%
A sértegetéseimért elnézést kérek, de csak azt tudom mondani velük kapcsolatban, hogy akinek nem inge ne vegye magára és a vallásommal kapcsolatban is, akinek nem inge ne vegye magára.
2013. jún. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/136 anonim ***** válasza:
14%

"hogy mindenkinek a saját vallása az igaz. Ha ez azzal párosul, hogy elfogadja, hogy a másik ember másban hisz, akkor ezt eltudom fogadni magyarázatképpen. "


- rendben van, akkor megvan a válasz. Be is lehet fejezni.

"Selejtes" meg te vagy, ha ilyeneket írsz.

Ha nem kérted Isten áldását a házasságodra (melyik nem fontos ? a házasság, avagy Isten?)- nem vagy Istenhívő.

Következésképp NEM fogod megtudni,

melyik az "igaz hit" -mert ez SAJÁTÉLMÉNY.


- ahogy ezt magad is beláttad az idézett kommentetben: "mindenkinek a saját vallása az igaz"

2013. jún. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/136 anonim ***** válasza:
3%

ettro a cél minden esetben ugyan az bármelyik vallásnál?


Na majd ha te pl az iszlámot választod és felkoncolod a szüleidet mert az ő hitük nem egyezik a tiéddel, akkor majd gondold át újra azt, hogy mekkora ökörséget írtál.

2013. jún. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!