Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gondoltátok volna, hogy még...

Gondoltátok volna, hogy még ma is mekkora hatalmas tabu melegnek lenni? Vagy ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Volt pár egészen konkrét eset a közelmúltban, és teljesen padlót fogtam. Na persze nem kell elhinni, de csak párat hirtelen:


1, Tűzoltó srácot eü-alkalmatlannak nyilvánították azonnal, amint kiderült a dolog, mondván, hogy "ez férfimunka", és úgymond kényszernyugdíjazták 30 évesen kb. Aztán fellebbezhetett ahova akart, megmagyarázták neki mindig, hogy na nehogymá egy homi akarjon tűzoltó lenni.


2, Egy sportegyesületből egy srácot kirúgtak, amint kiderült róla, pedig évek óta ott edzett, na de ez a kutyát nem érdekelte, természetesen tök más indokkal, de rögtön kirúgták a csapatból.


3, Hasonló az előzőhöz: egy élsportoló srácot a melegsége miatt lehetetlenítettek el tök apró kis baromságokkal, csak éppen ezek miatt hiába vannak jobb eredményei, teljesen elvágták neki az utat a "feljutáshoz", eleve a válogatottba is ezért nem került be, és helyette egy nála gyengébb idő-eredményes srácot tettek. Na ez se kutya.


4, Fiatal tanár srácról kiderült a dolog valahogy (gimiben), na aztán "pályára való alkalmatlanság" miatt még aznap kirúgták, naná hivatalosan a papírokba ezer más okot írtak, de azért 4szemközt meg közölte vele az igazgató, hogy egy meleg ne akarjon már tanár lenni, és jobb ha másik pályát keres magának, mert ezen nincs helye.


5, Volt egy pszichológus-hallgató egyetemista srác, abszolút jó tanuló volt, végig 5-ösökkel, de amint kiderült, na onnantól sorra buktatták kb mindenből, és aztán csak elérték, hogy ott hagyja az egyetemet. Persze hivatalosan ilyet nem mernek kimondani, de 4szemközt ő is megkapta többektől is, hogy na azért durva lenne, ha egy pszichológus meleg lenne, szóval nemááá és fogja be inkább és húzzon el, mert úgyis kicsinálják.


Na és akkor még így csuklóból 25 másik példáról tudok, egyik durvább mint a másik, csak én azon döbbenek le, hogy manapság ez tényleg ekkora tabu még? Mert aztán az meg a másik oldal, hogy "suttyomban" persze vannak fiús ügyei igen sokaknak, csak valahogy azt látom, hogy amíg ez marad suttyomban, addig semmi baj, barátnő, akár család és stb, de amint nyíltan vagy egyértelműen kiderül a dolog, akkor vége a világnak és annyi szegény csávónak.


Ti mit gondoltok erről? Nem durva? Megvallom, én meglepődtem, mert azt hittem, hogy ezen már rég túljutottunk, aztán meg a frászt, hát csak a környezetemben is tapasztalok érdekes dolgokat.



2012. okt. 21. 09:12
 71/122 anonim ***** válasza:
Összességében még mindig kevesebb helyen büntetik. Legutóbb India dekriminalizálta a homoszexualitást. Sőt sok helyen, ahol érvényben van tiltó törvény csak a gyarmati múlt öröksége és a gyakorlatban nem alkalmazzák.
2012. okt. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/122 anonim ***** válasza:
100%

18:30


Te most tényleg ki akarod nyitni Auschwitzot és melegeket akarsz gázkamrába küldeni?

Azokkal az országokkal értesz egyet, ahol még mindig meleg holokauszt van?

Te beteg vagy.

Náci!

2012. okt. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/122 anonim ***** válasza:
0%
Igen abban egyetértek hogy nem normalitás. És a reklámozását büntetni kéne. Lényegtelen hogy melyik országban milyen törvények vonatkoznak rájuk. Az emberek véleménye a fontos. Ti sem gondoljátok komolyan hogy van olyan muszlim állam ahol akár a népesség 10-20 el fogadja őket? Európában és a világ többi részén a keresztény és a többi erkölcsös emberek mind elutasítják. Csak a felsőbb körökben dívik az elfogadás ott is a zsidók miatt.
2012. okt. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/122 anonim ***** válasza:

19:46


Ahol a "reklámozását" büntetik, ott a szexuális felvilágosítást, AIDS megelőzést, monogám párkapcsolatra való nevelést is büntetik.

Figyelt majd meg Oroszországot 10 év múlva. Triplázódni fog az AIDS-esek száma. Ha úgy nőnek fel homoszexuális emberek, hogy nem kapnak semmilyen tanácsot, információt, ott az ösztöneik után fognak menni válogatás nélkül.

2012. okt. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/122 anonim ***** válasza:

"Az emberek véleménye a fontos"


Aligha. Az egyén szabadsága a fontos.

2012. okt. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/122 anonim ***** válasza:
Képzeld nem minden muszlim államban büntetik a homoszexualitást. A világi muszlim államokban (Törökország, Azerbajdzsán, Kazahsztán) kb. a népesség 10-20%-a elfogadja. Ezekeben a országokban dekriminalizálták a homoszexualitást. Kicsit groteszk de a törököknél a szélsőjobb véd minket, mert ők képviselik a világi, szekuláris kemalista államot szemben az iszlám csürhével az ottani KDNP híveivel. Ami azt illeti, a keresztény európai államok közül Spanyolországot emelném ki, ott kb. 45-50% az elfogadás, de Ausztráliában egyes források szerint 70%-os. Képzeld a közvéleménykutató cégek néha megkérdezik az egyszerű embereket, és vannak olyan keresztény országok ahol a többség elfogadja. Úgy hogy nem igaz az amit mondasz.
2012. okt. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/122 anonim ***** válasza:
0%

Látom már össze-vissza beszéltek. Bizonyos időkben a római birodalom hanyatlása idején is elfogadott volt is láttuk mit eredményezett. Az idők változnak korok letűnnek és nem mások fogják megmondani mit-hogy csinálunk a saját hazánkban. Gondolom máshol is küzdenek a melegek ellen csak a média ott is jól ferdíti a valóságot mint itt is. Engem nem érdekelnek az AIDS-esek ők választották. Türtőztessek beteges vágyaikat és akkor nincs probléma.


Az egyén szabadsága nem ütközhet a nemzet érdekéivel és az ember morális és lelki nyugalmával. Nem fogjuk a pár ezer-tízezer meleg miatt tönkretenni mások életét.

2012. okt. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/122 anonim ***** válasza:

pár ezer, tízezer? :D :D :D

fiacskám, legalább ötszázezren vagyunk, ha nem millióan :D :D

2012. okt. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/122 anonim ***** válasza:

37-es! Te mikor választottad a heteroszexualitásodat? Csak nem értem még mindig, hogy mi a módja a szexualitás megválasztásának. A te életedben is gondolom volt egy pont, ahol választhattál. Te nyilván "helyesen" a nők iránti vonzódást választottad. Áruld már el nekem, hogy hogyan működik! Mert, ha ez döntés kérdése akkor te tudod a választ, hiszen te is döntöttél már.


23 meleg F.

2012. okt. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/122 benimay ***** válasza:
100%
sztem ez csak egy troll, mi meg etetjük :D zéró észérv, de azért mindig ideírogat h bosszantsa a népet. Ennyire hülye nem lehet senki, még egy homofób sem :D Persze a római birodalom a melegek miatt omlott össze hát ez kész :D :D :D :D
2012. okt. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!