Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gondoltátok volna, hogy még...

Gondoltátok volna, hogy még ma is mekkora hatalmas tabu melegnek lenni? Vagy ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Volt pár egészen konkrét eset a közelmúltban, és teljesen padlót fogtam. Na persze nem kell elhinni, de csak párat hirtelen:


1, Tűzoltó srácot eü-alkalmatlannak nyilvánították azonnal, amint kiderült a dolog, mondván, hogy "ez férfimunka", és úgymond kényszernyugdíjazták 30 évesen kb. Aztán fellebbezhetett ahova akart, megmagyarázták neki mindig, hogy na nehogymá egy homi akarjon tűzoltó lenni.


2, Egy sportegyesületből egy srácot kirúgtak, amint kiderült róla, pedig évek óta ott edzett, na de ez a kutyát nem érdekelte, természetesen tök más indokkal, de rögtön kirúgták a csapatból.


3, Hasonló az előzőhöz: egy élsportoló srácot a melegsége miatt lehetetlenítettek el tök apró kis baromságokkal, csak éppen ezek miatt hiába vannak jobb eredményei, teljesen elvágták neki az utat a "feljutáshoz", eleve a válogatottba is ezért nem került be, és helyette egy nála gyengébb idő-eredményes srácot tettek. Na ez se kutya.


4, Fiatal tanár srácról kiderült a dolog valahogy (gimiben), na aztán "pályára való alkalmatlanság" miatt még aznap kirúgták, naná hivatalosan a papírokba ezer más okot írtak, de azért 4szemközt meg közölte vele az igazgató, hogy egy meleg ne akarjon már tanár lenni, és jobb ha másik pályát keres magának, mert ezen nincs helye.


5, Volt egy pszichológus-hallgató egyetemista srác, abszolút jó tanuló volt, végig 5-ösökkel, de amint kiderült, na onnantól sorra buktatták kb mindenből, és aztán csak elérték, hogy ott hagyja az egyetemet. Persze hivatalosan ilyet nem mernek kimondani, de 4szemközt ő is megkapta többektől is, hogy na azért durva lenne, ha egy pszichológus meleg lenne, szóval nemááá és fogja be inkább és húzzon el, mert úgyis kicsinálják.


Na és akkor még így csuklóból 25 másik példáról tudok, egyik durvább mint a másik, csak én azon döbbenek le, hogy manapság ez tényleg ekkora tabu még? Mert aztán az meg a másik oldal, hogy "suttyomban" persze vannak fiús ügyei igen sokaknak, csak valahogy azt látom, hogy amíg ez marad suttyomban, addig semmi baj, barátnő, akár család és stb, de amint nyíltan vagy egyértelműen kiderül a dolog, akkor vége a világnak és annyi szegény csávónak.


Ti mit gondoltok erről? Nem durva? Megvallom, én meglepődtem, mert azt hittem, hogy ezen már rég túljutottunk, aztán meg a frászt, hát csak a környezetemben is tapasztalok érdekes dolgokat.



2012. okt. 21. 09:12
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/122 anonim ***** válasza:

De még mindig nem kaptunk értelmes, megindokolt válaszokat arra, hogy a melegek mért veszélyesek a társadalomra!


23 meleg F.

2012. okt. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/122 anonim ***** válasza:
Így van, várjuk a 37%-os cáfolhatatlan hozzászólását!
2012. okt. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/122 anonim ***** válasza:

13:23


anyádat zárasd be te idióta.

2012. okt. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/122 anonim ***** válasza:

Esküszöm, hogy ha valaki ténylegesen megválaszolja azt, hogy mivel is ártok az embereknek akkor elbujdosok és nem zargatok senkit, de addig, ha kérhetem maradjatok csendben.


23 meleg F.

2012. okt. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/122 anonim ***** válasza:

15:15


Na mi az? Nem tetszik valami? Bántják a kis lelki világodat? Szokj hozzá! Ha bántasz másokat, visszakapod.

2012. okt. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/122 anonim ***** válasza:

15:15


Egyébként megnyugodhatsz. Anyád biztonságba van tőlem. A helyi kocsma bikái már nem mondhatják ezt el magukról.

2012. okt. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/122 anonim ***** válasza:

15:16


Az érveid már meg lettek cáfolva, ráadásul nem is voltak konkrét dolgok, csak egy elborult elme homályos rémálmai.

2012. okt. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/122 anonim ***** válasza:
Én itthon vagyok. Te viszont tönkre akarod tenni honfitársaid egy részét, így nemkívánatos vagy errefelé.
2012. okt. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/122 anonim ***** válasza:

17:24


A melegek is ebbe az országba születtek, ráadásul kierjedt kapcsolatrendszerrel rendelkeznek. A homolszexualitás egyre elfogadottabbá váli. Ha nem tetszik, költözz Iránba. Ott egy ideig még kiélheted homofóbiádat (nem sokáig).

2012. okt. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/122 anonim ***** válasza:
0%

Álmodozzatok csak. Amíg ember él e földön soha nem lesztek elfogadva az biztos. [link]


Érdemes megnézni hogy a zsidó-liberális lobby keze nem ér el olyan sokáig.

2012. okt. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!