Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kiakarnak dobni itthonról,...

Kiakarnak dobni itthonról, mert terhes vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 vagyok, teherbe estem, a barátommal több, mint egy éve vagyunk együtt.

Semmiképpen sem szeretném elvetetni, a sulit is be tudom így fejezni, csak magyar és matek érettségim van hátra, ezeket jövő év végén fogom megcsinálni.

A barátomnak van egy lakása amit örökölt, de alig vannak benne bútorok és hasonlók, így most még nem tudnánk oda menni, hozzájuk pedig nem lehet, mert nagyszüleivel él együtt, és náluk még az a felfogás él, hogy házasság előtt nincs szex, nem is mondja el nekik, hogy terhes vagyok.


Itthon én elmondtam, adtak 2 hét gondolkodási időt, de én már akkor mondtam, hogy nem akarom elvetetni... Ma kérdeztek rá, hogy akkor mi lesz, válaszoltam, és faarccal mondták, hogy akkor holnap mehetek el innen.. Nem vicceltek, ez biztos...


Szerintetek mit tegyek? Ráadásul a barátom örökölt háza messze van a sulimtól, 1. félév végéig be akarok járni...


2012. szept. 16. 14:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Én írtam, hogy pakolj össze és menj, a lakást majd fokozatosan felújítjátok. Most is tartom ezt az álláspontom, de azt már nem értem,Te mit szeretnél itt megtudni? Hisz eldöntötted hogy megtartod mindegy ki mit ír? Eldöntötted hogy a párod el fog tartani titeket a picievl. Akkor most mi a kérdés???

2012. szept. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 A kérdező kommentje:
Akkor ha el kell költöznöm onnan, megyek a testvéremhez, aki most is szívesen látna. Csakhogy ő meg még messzebb lakik, az ország másik felében.
2012. szept. 16. 15:05
 43/82 anonim ***** válasza:
8%
"Barátomnak csak a nagyszülei vannak"-most pedig már van egy eü-s anyukája is????
2012. szept. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 A kérdező kommentje:

De akkor ennyi erővel baromira senki se vállaljon gyereket, mert ki tudja, mikor lép le a párja.

Imádjuk egymást, neki én vagyok az első, nagyon ragaszkodik hozzám, a tenyerén hordoz, ő az első, akin érzem, hogy tényleg nagyon szeret és nem hagyna el senkiért sem.

2012. szept. 16. 15:06
 45/82 A kérdező kommentje:
Nem, a szülei meghaltak autóbalesetben 3,5 éve. De mivel az anyukája eü-s volt, ezért vannak kapcsolatai kórházakban.
2012. szept. 16. 15:07
 46/82 anonim ***** válasza:
100%
ha van félretett pénze, miért nem tudtok most venni 2-3 széket és már költözni is?
2012. szept. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 A kérdező kommentje:

Már vett pár dolgot a házba a héten, nem is ez a legnagyobb baj, hanem a távolság.

Mondjuk szerintem holnap akkor már oda kell költöznöm, barátom csak a hívásomra vár, hogy jöhessen értem meg a cuccaimért..

2012. szept. 16. 15:09
 48/82 anonim ***** válasza:
100%
Persze mert a nagyszülőknek nincs nyugdíjuk ne viccelj már.
2012. szept. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 A kérdező kommentje:
100.000-ből nem nagyon fognak kaviárt enni.
2012. szept. 16. 15:13
 50/82 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy most ezt gondolod a kapcsolatotokról, de hidd el 1 év nagyon kevés idő a kiismeréshez.


Én mikor egy éve voltam együtt a párommal, azt hittem már teljesen kiismertem, semmi újat nem tud mutatni, mindent tudok róla. Most így 8 év után már csak nevetni tudok az akkori önmagamon, mert szinte semmit nem tudtam akkor még róla.


Persze simán lehet, hogy együtt maradtok, minden rendben lesz. Nem mondom az ellenkezőjét, de gondolkozz egy kicsit reálisabban.

2012. szept. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!