Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a divatrockere...

Chrishu kérdése:

Mi a véleményed a divatrockerekről?

Figyelt kérdés
Természetesen rockereknek és metalhead-eknek szól a kérdés

2012. aug. 21. 13:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/133 anonim ***** válasza:
27%
23:02 (vagy #32): Köszi, leírtad, amire gondoltam :)
2013. jan. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/133 anonim ***** válasza:
22%
Máglyára!!!!!!!
2013. jan. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/133 anonim ***** válasza:
22%

Cica te meg aztán tudod is hogy nézek ki mi ?

dehogy tudod te öregem

2013. jan. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/133 anonim ***** válasza:
22%
papercut te meg menj már a bánatos.... innen
2013. jan. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/133 anonim ***** válasza:
12%
Én se szeretem a rockeret sőt, egyenesen utálom őket mert a zeéik is sazrok mint az állat
2013. jan. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/133 anonim ***** válasza:
38%
Hát figyelj, nem tudom milyen jogon küldesz el innen, nem is te tetted fel a kérdést
2013. jan. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/133 anonim ***** válasza:
13%

És rockerek csak azért háborognak mert már nem a 80-as években élünk szerencsére. És vannak olyan búzák még ma is akik rockot hallgatnak, dehát mit tegyünk velük hülye kis kultúrsznobok akik mindenkit lenéznek aki nem olyan csicska mint a rockerek. De hát mindig leszenk fogyik akik 100 éves zenéket hallgatnak.

És hát hogy néznek ki a rockerek ? Hosszú a hajuk ergó ratyik , sminkelik magukat ergó b*zik, szóval nagyon gázok. De hát ki vagyok én hogy megmondjam hogy ki milyen zenét hallgasson , de a rock úgy szar ahogy van. Csakis zenei igényteléenségre ,figyelemfelkeltésre , buzulásra utalhat ha valaki rockot hallgat. A rocker lányok nagyon rondák a pasik meg mindenek csak nem férfiak, már leírtam hogy a rocker pasik 90%-a b*zi. Mellesleg a rock egy semmitérő műfaj amit eladnak b*ziknak akik keménynek képzelik magukat. A rockerek közbe meg szaroznak minden műfajt amibe nincs gitár, aszt közbe mindegyikük igénytelen, elhanyagolt és amikor mi szidjuk a rockot még nekik áll feljebb!!

2013. jan. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/133 anonim ***** válasza:
19%
Az előtem szólóval értek egyet!
2013. jan. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/133 anonim ***** válasza:
19%

A slipknotot meg utálom mert igénytelenek gyagyik, csak ordítozni tudnak és más bandákat szidni a koncertjeiken .

Hát ez aztán nagyon dicséretes mi ? xd

Szóval a slipknot egy szar ha tetszik ha nem.

2013. jan. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/133 anonim ***** válasza:
68%

De legyetek már szívesek nem okoskodni arról, amit rohadtul nem ismertek. A fan-site.hu-n olvasott dolgokat túlozzátok el? Mert tök úgy néz ki, mert ott volt írva ilyen. Hogy a Limp Bizkitet szidta Corey... De a két együttes össze is volt veszve, de már kibékültek. És nem más bandákat szid a Slip a koncertjeiken, hanem mindenki a Bizkitet szidta, azért a különbséget észrevenni nem bűn. Csomó más zenekar is szidta a LB-t, nem csak a Slipknotot kéne elővenni.

És arról én nem tehetek, hogy "haladtok a korral" és mindenféle rockzenét réginek tartotok, és szerintetek ami régi, az sz*r is (pedig nem). Én se megyek semmi popos kérdéshez szidni pl Justin Biebert (aki mellett a Slipknot énekese kiállt és mondta h megérdemli a tiszteletet, mert tud énekelni és hangszeren játszani), csak mert nekem nem tetszik.

2013. jan. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!