Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a divatrockere...

Chrishu kérdése:

Mi a véleményed a divatrockerekről?

Figyelt kérdés
Természetesen rockereknek és metalhead-eknek szól a kérdés

2012. aug. 21. 13:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/133 Milan96 válasza:
62%
Ha tetszik nekik a viselet, akkor öltözzenek úgy... Csak arra kérem őket, hogy ne vigyék túlzásba a ,,rocker életvitelt" amivel utána minket minősítenek.
2012. aug. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/133 anonim ***** válasza:
73%
Én nem szeretem őket, mert miattuk engem minősítenek 'idióta nagyszájú drogos rasszista köcsögnek'.. A környékemen rengeteg van.. Ráadásul egy társaságban velük a 2 félcigány rasszista csaj, meg a skinhead haverjaik + punkok (Azzal sincsenek tisztában, hogy a skinhead-ek és a punkok ellenkező szubkultúrával rendelkeznek és ezek alapján utálják egymást).. Fogalmuk sincs mi az a rock, vagy mi a rockzene lényege.. Én rühellem őket, mert a teljesen megalázzák a stílust.. Ráadásul 1 évvel azelőtt, hogy elkezdték még undorodtak a stílustól meg a rock zenétől.. Szerintem szánalmas..
2012. szept. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/133 anonim válasza:
14%

Az egész rock egy nagy divat!!! Csak ilyen fekete hajú 17 éves fiúk hallgatják akik azt hiszik hogy ettől keményfiúk leszek. Az egész rock egy hatalmas üzlet: A normális emberek megvehetők popzenével, hip-hop-al dubsteppel míg a b*zi rockerek a rock-al vagy a meállal ami szintén homokosoknak való.

tehát a rock-ot is eladják a b*ziknak emósoknak és más kisebbségeknek.

Egyébkén is az ilyen rockzenéket csak az különcködni akarók hallgatják.....

Ezért is gyűlölöm az összes rockzenét!!!!

Tehát nem kell isteníteni a szar rock-ot mer fos zene az is mint a többi!!!

És attól hogy lepontozol még nekem van igazam!!!

2012. okt. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/133 anonim ***** válasza:
73%

OFF: Szindyke drága, kikérem magamnak, rocker vagyok, teljesen NORMÁLIS emberi lény, sőt talán műveltebb, mint drága hiphop-ot hallgató környezetem. Többnyire füveznek, és azt hiszik attól kemények lesznek. De kinek mi a normális... Egyébként én a helyedben picit elgondolkodnék, mert tuti, hogy imádod a csőgatyát, bőrkabátot és társait. Régen ezek a ruhák egyáltalán nem voltak népszerűek átlag emberek körében, amíg meg nem jelentek a ROCKEREK.

Amúgy senki sem isteníti a rockot, csak sokan félnek, hogy a mi "életmódunkat" átveszik a magadfajta tudatlan emberek, és miattuk ítélnek meg minket. A homoszexualitás pedig végképp nem tudom, hogy jön ide, amikor csillogóspolós, cicagatyás, pinkcipős, vasalt hajú alfahímek rohangálnak mindenhol, és többnyire - nem csak, hogy elfogadottak - még népszerűek is...

Ja és végül.. Tanulj zenetörténelmet!

Régen a VALÓDI zenészek olyanok voltak, mint Mozart, vagy mint Beethoven.

Utánuk a "modernebb" zenészek a rockerek voltak akik még tudtak hangszeren játszani.

A hiphop csak később jött képbe és még rendelkezik némi instrumentális háttérel, amihez talán kellett tehetség, de a dubstep semmi több csak zajok összerakása. Példának tudok is mondani egy dubstep szerű számot, amit utcai zajokból vágtak össze. Syrsa - Mad machine

Ja és utálhatod ennyi erővel a hiphop-ot is, ugyanis az előadók nagy része szereti a rock műfajt, csak nem abban akartak érvényesülni, sőt sok rock zenét fel is dolgoztak. Drága Skrillex (dubstep) előadó barátunk, pedig a Korn nevezetű (rock) együttessel készített közös számot, (vagy csak feldolgozta azt már nem tudom..) De én a helyedben kicsit magadba szállnék..

2012. okt. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/133 anonim válasza:
15%
Az egész rock egy divat és a képviselői se tehetségesek csak felmennek a színpadra nyomorékoskodni , az összes rockernek a tehetsége 0 , csak a nagy rock korszak miatt lettek sztárok. Ilyen például ozzy osbourne aki szerintem homoszexuális és pont ezért szeretik a tinilányok, mert jó b*zisan néz ki. De talán egy nap örökre eltűnik a rock és matad az ami Kííráááály : A DUBSTEP!!!!
2012. dec. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/133 anonim ***** válasza:
13%
Így van! A rockerek csak a rángatózásukkal hívják fel magukra a figyelmet , igazi tehetségük nincs!! És tényleg divat VOLT az egész, de máma már nem divat rockot hallgatni szerencsére.
2013. jan. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/133 anonim ***** válasza:
18%
De persze nem minden rockegyüttes rossz, de a black sabbath valami nagyon szar.
2013. jan. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/133 anonim ***** válasza:
79%
Anyátok .... Tudjátok ti kikről beszéltek????
2013. jan. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/133 anonim ***** válasza:
77%

Egyet értek a #18-as válaszolóval.

Ti meg Szindyke, Kövesi Petra és nyomorék, retaldált barátai húzzatok a p*csába.... Még írni se tudtok rendesen....

Inkább

2013. jan. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/133 anonim ***** válasza:
82%

Egyet értek a #18-as válaszolóval és az OFF-olóval.

Ti meg Szindyke, Kövesi Petra és nyomorék, retaldált barátai húzzatok a p*csába.... Még írni se tudtok rendesen....

Inkább "nyomorékoskodó, 0 tehetséggel rendelkező, homoszexuális emós" lennék, mint ilyen hülye tini-p*csa/ vagy ahogy a nemrégi OFF-oló leírta "alfahím".

És a NIRVANA, a Green Day, a Blink 182, Sum 42, AC/DC, Papa Roach, Metalica, Iron Maiden, Rolling Stones, KISS, Billy Talent, Asking Alexandria, Bullet For My Valenitne, Korn, Machine Head, és én a Slipknot-ot is szeretem, de még a Black Veil Brides-t is (lehet hogy hülyén néznek ki, és a másik nemhez vonzódnak, de vannak király zenéik, és még így is jobbak a ((mai)) popp-nál, a hip-hop-nál, és a dubstep-nél) LEALÁZZA az olyan szarokat, akik hülyét csinálnak magukból, és iszonyat-sz*r zenéhez csinálnak egy nagyon gáz klippet, hogy az olyan "tini-p*csák"/"alfahímek" a klipp miatt hallgassák agyba-főbe az ilyen sz*arokat, mert az "menő"!!!

Szerintem azt se tudjátok mi az a ZENE, de írjátok be Wikipédiába, vagy guglizd ki a ROCK címszó alatt (de az lehet Blues, Jazz, meg ilyesmi is), talán megérted!!

2013. jan. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!