Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a divatrockere...

Chrishu kérdése:

Mi a véleményed a divatrockerekről?

Figyelt kérdés
Természetesen rockereknek és metalhead-eknek szól a kérdés

2012. aug. 21. 13:19
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/133 anonim ***** válasza:
23%

Ilyen hogy divatrocker nem létezik csak a "nagy rockerek" ráakasztják minden rockerre ezt a jelzőt aki nem szereti a black sabbath-et vagy metallicat vagy gnr-t vagy ilyesmiket.

Mellesleg én semilyen rockot sem szeretek , esetleg Avril-t még meghallgatom de ő már poprock. Úgy általásosságba meg utálom a rockeret mert lenézőek és egoisták és fikázódósak.

2013. jan. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/133 anonim ***** válasza:
24%
Igen.. mivel aki ezeket a zenekarokat nem szereti, az nem lehet rocker, mivel ez a rock történelem alapja élén Kalapáccsal GNR-rel stb.!!! És a rockerek közt vannak normálisak is, mint a többi műfaj követői közt is, és vannak esetleg bunkók, mint bárhol máshol. Azt meg hogy egoisták, nem hiszem, ugyanis aki igazi rocker, az nem azért zenél hogy megmutassa a világnak milyen király,nem a hírnévért (mint Avril) meg nem is a pénzért, hanem azért mert szereti ezt csinálni. Szeret gitározni, vagy dobolni, szövegeket írni stb.. Ezek a zenészrockerek. Akik pedig őket követik, ők is ugyanúgy érezhetik maguknak a műfajt, mint a zenészek. A rock egy életérzés. Van aki érzi van aki nem. És jó lenne ha a világnak a rocker szó hallatán nem azok az emberek ugranának be, mint amit a világ kreál: bunkó tuskó drogfüggő rockerek. Amúgy pedig pont hogy a rockot és a rockereket nézik le sokan, mert azt hiszik hogy "divat" vagy ilyesmi.
2013. jan. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/133 anonim ***** válasza:
71%

egyet értek az előző válaszolóval

és #53-as válaszoló: igenis vannak divatrockerek!! Én imádom a NIRVANA-t és vettem egy pulcsit, ami NIRVANA-s és meglátták oszt. Társaim, egyből mondták hogy az tök király, meg ilyesmi, és másnap már a Smells like teen spirit volt a csengőhangjuk, közbe meg ezt az egy zenéjüket ismerik, meg egy remixet amit DJ Dimahouse csinált, és aztis szerintem a klippjük miatt.....


Vagy egy másik eset:

a Green Day-t is imádom, 3 pólóm is van ami Green Day-es, és az egyik barátnőmnek megmutattam, azt mondta hogy ő is imádja, meg minden, megkérdeztem hogy melyik számuk a kedvence, és egy számot se tudott mondani.... -.-

(ez azért elég gáz)

2013. jan. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/133 anonim ***** válasza:
68%

Előző: igen ők tényleg divatrockerek akik nem ismernek ezektől egy számot se és azt merik mondani hogy szeretik őket.

DE ÉN NEM ERRE GONDOLTAM!!!!!

Hiába szeretsz más együtteseket azok akkor is lenéznek mert nem hallgatsz ozzy fosbornt. Mert aki nem hallgatja azt a b*zit az már divatrocker ám nekik.

2013. jan. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/133 anonim ***** válasza:
64%
Ez rohadtul nem így van..én nem hallgatok Ozzyt már rég óta.. amúgy a neve: Ozzy Osbourne.. Még hogy ők néznek le másokat. Amikor egy EMBERT nem tisztelsz meg azzal, hogy a nevét helyesen leírod.. Amúgy meg nem tudom honnan veszed ezt a hülyeséget, szerintem csak te találtad ki, hogy tudj "érvelni".. Amúgy meg nem teljesen mindegy hogy ki mit hallgat?? Látom te egy olyan ember vagy, akinek számít mások véleménye, hogy azzal törődsz ki néz le.. Aminek igazából semmi alapja nincs. Nem néznek le.. Ha szereted Ozzyt hallgassad.. Ha nem akkor ne.. Hányszor kell még leírjam, hogy nem az rocker aki Ozzyt hallgat, hanem aki érzi a rock lényegét. Aki tud vele azonosulni, aki ha a leghíresebb együttesek számait hallgatja, borsódzik a háta és kirázza a hideg.
2013. jan. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/133 anonim ***** válasza:
64%
Ja és Ozzy nem b*zi!!
2013. jan. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/133 anonim ***** válasza:
78%

idézet egy rockertől:

" Az a rocker aki Ozzy-t és más hasonlókat hallgat nem ilyen műmáje fosokat mint például a paramore"

TESSÉK , ITT A LENÉZÉS!!!!

És ezt nem én találtam ki.

2013. jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/133 anonim ***** válasza:
26%

Lol, hát ilyet én is ki tudok találni.

Idézet egy csillámpónitól: "Sz*pjátok ki a g***met!"

...... -.-

2013. jan. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/133 anonim ***** válasza:
78%
Hát a paramore tényleg egy nagyon sz*r "rock"együttes.. de ha tetszik hallgasd. Nem lesz*rom?? Amúgy azt hogy az idézet kamu, azt egy null logikával rendelkező egyén is kitalálta volna..
2013. jan. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/133 anonim ***** válasza:
26%
büdös gádzsi
2013. jan. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!