Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a divatrockere...

Chrishu kérdése:

Mi a véleményed a divatrockerekről?

Figyelt kérdés
Természetesen rockereknek és metalhead-eknek szól a kérdés

2012. aug. 21. 13:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/133 anonim ***** válasza:
36%

Én még a #20. Válaszoló vagyok:

különben Szindyke nem tudom mi bajod a homoszexuálisokk, mert ilyenekkel vagy körülvéve, mert gondolom a "Nyomorék-Csapat"-ba tartoznak a barátaid is...

Úgyhogy nem tudom miről beszélsz.

2013. jan. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/133 anonim ***** válasza:
18%

Drága , most őszintén ki hallgat máma rockot ?

SENKI! csak akik különcködni akarnak! egyébként nekem azokkal az együttesekkel nincs bajom amit az egyik válaszoló felsorolt...

OFF: NEM VAGYOK TINIP*CSA KIKÁÉREM MAGAMNAK!!!

2013. jan. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/133 anonim ***** válasza:
26%
Egyébként képzeljétek el én imádom a 17-20 éves középhosszú sötétbarna-fekete hajú fiúkat, azok az eseteim, a kis rózsaszín polós cukcsikákat meg utálom.
2013. jan. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/133 anonim ***** válasza:
62%

Öhm.. a 14-es vagyok, és újra OFFolok.


Tehetség 0...

Azért, mert tudnak hangszeren játszani, dalokat írni, jártak énektanárhoz és számítógép nélkül is képesek zenét csinálni? Igen csak kib***ott fordított világban élünk..

Dubstep és a tehetség?

Nem vagyok én semmi fikázója, sőt még el is hallgatom a dupstep-et, de azt az egyet kizárnám, hogy bármiféle különleges tehetség kéne hozzá.. Felveszem ahogy elmegy egy teherautó a házelőtt, utána azt hogy becsapok egy ajtót, aztán azt ahogy megy a mosógép, + egy kis fl studio vagy bármilyen más program, alávágok egy zenét és akkor meggazdagodok.. Lényegébe nem is rossz az ötlet..:D Eskü kipróbálom, de ha nagy sikere lesz akkor elmehettek a ....-ba..:D

Nem vagytok tinip*csák hmm. ha bejön a 17-20 éves csávó (akkor gondolom ti sem vagytok idősebbek) akkor még is mik vagytok?

2013. jan. 6. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/133 anonim ***** válasza:
56%

http://www.youtube.com/watch?v=3rmtrCM0-z4

A dubstep ennyiből állna, a pop és hiphop előadók hangját pedig többnyire "javítják" autotune-val (guglizzatok rá atunotune + t-pain effect) Viszont ha megtanultok dobolni, gitározni és énekelni (de mindet egyszerre 1héten belül) és be is mutatjátok, akkor igazat adok nektek, a rockhoz nem kell tehetség! Utsó voltam..:D

2013. jan. 6. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/133 anonim ***** válasza:
21%

Drága attól hogy 17 éves vagyok még nem leszek tiniribi.

Nekem egyszerűen nem tetszenek a rockerek kivéve a középhosszú sötétbarna-fekete hajú ,viszonylag magas, nem kövér de nem is sovány fiúk. De ha egy fiúnak hosszú haja van és vékony (a legtöbb rocker ilyen) attól a hideg is kiráz. A diszkósokat meg utálom, a rockereket meg csak szeretem szivatni.

2013. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/133 anonim ***** válasza:
39%
Tudod kit szivass...
2013. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/133 anonim ***** válasza:
71%
Igaz, attól,hogy valaki 17 éves, nem lesz feltétlen tinip*csa... de te az vagy :) És kétlem, hogy 17 éves lennél ezzel az értelmi szinttel, de én már nem lepődök meg semmin...
2013. jan. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/133 anonim ***** válasza:
77%

"azokkal az eggyüttesekkel nincs bajom amiket az egyik válaszoló felsorolt"

szerintem azt se tudod kik azok... (ami azért elég szégyen).

És nem a különcködők halgatnak rock-ot, hanem akiknek van ízlése.... És a rock egyébként ahogy Kurt Cobain leírta( aki szerintem a legokosabb ember volt a világon):

"A punk-rock szabadságot jelent és elfogadni,

ami csak tetszik, azt játszani, amit tetszik, jó

és szenvedélyes dalokat."

Úgyhogy ez nem különcködés, hanem szabadság érzet. És ne gyere azzal hogy az öngyilkosságról szól (mikor nemis, pl.: a Green Day), mert a pop zenék szinte mindedjike a szexről szól, a dubstep a....hmm....talán a kocsik, meg a turmixgépek hangjáról.

És szerintem egy ilyen retaldált lányt egy rocker se akarna megismerni....( mint én, pedig olyan vagyok,mint az "eseted", csak 22 éves, max. egy menetre, ha jobban nézel ki, de szerintem nem valószínű ).

2013. jan. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/133 anonim ***** válasza:
79%

neked mi közöd hozzá hogy, ki mikor ír valahova??

És mi is a bajod a Slipknot-tal, te r*banc.

Szeintem inkább ne is fikázd azt amiről azt se tudod micsoda...

A rockereket szivatod.... Hűű, de menő valaki, not bad, de mivel is szivatSz minket??

Azzal hogy itt keménykedsz az egyik kezeden egy rózsaszín a másikon meg egy sárga virító páva órával, meg óarty szemüveggel, fullcap-pal a fejeden , a hátadon egy Adidas/Puma hátiszákkal ülsz a géped előtt és írkálsz nyomorékságokat...

Hűűű, de meglettünk szivatva... Tényleg

2013. jan. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!