Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt van a férfitársam?

Itt van a férfitársam?

Figyelt kérdés

Olyan férfit keresek, aki velem azonos értékrendet képvisel. Aki mélyen elmerült a spiritualitásban, aki számára kiderült, hogy nem a szemmel látható és kézzel tapintható anyagi világ az élet eredeti színtere, hanem az azt mozgató energiák.

Azt a határozott, erős, magabiztos férfit keresem, akit nekem teremtett az ég. Aki már megbirkózott az önös egójával, és megtapasztalta a Mindenséggel való egységet. Aki bizonyossággal tudja, hogy a Szeretet az Univerzum mozgatórugója, és ezt a tekintetén, a cselekedetein keresztül sugározni képes.

Azt a csodálatos férfit keresem, akivel együtt magasra emelhetjük az emberiséget. Van ilyen, érzem a lelkem legmélyéről. Csak az a kérdés, hol.

Talán itt. Írj, kérlek, ha magadra ismertél.



2023. okt. 1. 14:13
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/122 anonim válasza:
Ifj. Lakatos Csakra
2023. okt. 1. 21:50
 62/122 anonim válasza:
Szívesen randizok veled ott. Ne haragudj néha a mentális üzenetküldő képességem lemerül, naponta csak kb óránként tudom ezzel az internetet pótolni. Meg néha elveszik az energiamezőben a karakterkódolás, állandóan összekeveredik az angollal.
2023. okt. 1. 22:04
 63/122 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek azoktól, akiknek még nem válaszoltam a privát üzenetére. Ma már nincs rá kapacitásom...


Mindazt, amit itt leírtam, komolyan gondolom.


Nektek további jó szórakozást!

2023. okt. 1. 22:14
 64/122 anonim válasza:
Hát, nagyon fárasztó ez a sok süketelésed, Kérdező.
2023. okt. 1. 22:29
 65/122 anonim válasza:
Igazi alattomos aljasság volt ez az egész performance.
2023. okt. 1. 23:37
 66/122 anonim válasza:

"Épp egyre nagyobbra nyílik a társadalmi olló, most válik el a búza az ocsútól. Akik benneragadnak a felszínes, anyagias technokráciában, elbuknak, kihalnak. Azok viszont, akik vissza tudnak térni eredeti energetikai természetükhöz, belátják, hogy EGYek vagyunk, egy egészen új alapokon nyugvó világot fognak létrehozni."


Milyen magyarázatot küldött nagy Kryon szelleme arra hogy, EGYEK vagyunk, mégis az emberiség lelkeinek nagy részét mintha nem foglalná magába szent egységetek, hanem csak az a néhány ember tartozhat ide, akik vagyonokat áldoznak a spiri eseményekre. És akik akkor is azt közlik valakikkel hogy szeretik őket, ha az hazugság. Bár már nem is strapálják magukat, aki nem ÚGY spiri mint ők hanem kicsit máshogy, azt már bevallottan nem is szeretik. Bár persze nem gond, mert megszokhattuk már ezt a vallásokban, ugyanaz végül is.

2023. okt. 2. 00:11
 67/122 anonim válasza:
A nárcisztikusoknál nincsen ok-okozat.
2023. okt. 2. 00:16
 68/122 anonim válasza:
Azt hiszem maskor nem irom ki publikusan, hogy hol leszek az asztralsikon este. Legalabb 4 ferfi lelek próbálkozott be rozsaszinre festett auraval. De engem nem lehet atverni.
2023. okt. 2. 06:59
 69/122 anonim válasza:
Rózsaszín, az szeretet, lehet miattam jöttek, ők is látni akartak. Én meg nem mertem odamenni mert láttam hogy 5-en ülnek ott.
2023. okt. 2. 08:13
 70/122 anonim válasza:
Akkor igy hogy oldjuk meg?
2023. okt. 2. 10:57
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!