Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt van a férfitársam?

Itt van a férfitársam?

Figyelt kérdés

Olyan férfit keresek, aki velem azonos értékrendet képvisel. Aki mélyen elmerült a spiritualitásban, aki számára kiderült, hogy nem a szemmel látható és kézzel tapintható anyagi világ az élet eredeti színtere, hanem az azt mozgató energiák.

Azt a határozott, erős, magabiztos férfit keresem, akit nekem teremtett az ég. Aki már megbirkózott az önös egójával, és megtapasztalta a Mindenséggel való egységet. Aki bizonyossággal tudja, hogy a Szeretet az Univerzum mozgatórugója, és ezt a tekintetén, a cselekedetein keresztül sugározni képes.

Azt a csodálatos férfit keresem, akivel együtt magasra emelhetjük az emberiséget. Van ilyen, érzem a lelkem legmélyéről. Csak az a kérdés, hol.

Talán itt. Írj, kérlek, ha magadra ismertél.



2023. okt. 1. 14:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/122 anonim válasza:

Teljesen egyetértek mindennel, amit írsz.

Azzal a korrekcióval, hogy a "család" szó helyére a "közösséget" teszem: olyan emberek közössége képes egymást szeretetben emelni, akiket épp a tudatosság, a szellemi út és a transzformáció iránti igény kapcsol össze. A vérségi köteléket mindenképpen felülírja az egyéni és kollektív transzformáció iránti elkötelezettség szövetsége.

Én ilyen szövetségeseket keresek.

2023. okt. 1. 18:20
 32/122 anonim válasza:
#29: Hehe, ez jó poén volt. :)
2023. okt. 1. 18:21
 33/122 anonim válasza:
Nem poén volt. Én is keresem a társam, de ilyen nővel, mint a kérdező, nem ismerkednék, hiszen érződik, hogy még mennyire lent van, és az én felemelkedettségemhez képest ő még csak gyermeki szinten van.
2023. okt. 1. 18:25
 34/122 anonim válasza:

Csak azt akarja igazolni időről-időre magának, hogy neki azért nincs senkije ilyen idősen sem, mert ő olyan magas szintre jutott, hogy senki nem méltó rá. Pedig ő mindent megpróbált.

Nem azért, mert egy elcs'szett szadista nárcisztikus hajlamú lúzer.

Nem ritka jelenség.

2023. okt. 1. 18:25
 35/122 A kérdező kommentje:

#32

Nagyon szépen leírtad. Én is pont ilyen szövetségen alapuló közösségben szeretnék élni, de ezt létre kell hozni, fokról-fokra fel kell építeni, és gondoskodni kell az utódlásról, akik mindezt tovább tudják vinni. Ahhoz pedig elengedhetetlenül szükséges egy tudatos nő és egy tudatos férfi, illetve sok tudatos nő és férfi, akik megteremtik a következő tudatos generációt.


Akit áthat a szeretet, az soha nem érez késztetést arra, hogy másokat bántson, illetve lepereg róla minden bántó szó.

2023. okt. 1. 19:02
 36/122 A kérdező kommentje:

Elnézést!

A legutóbbi bejegyzésből kimaradt, hogy a második bekezdést elsősorban a 35.válaszolónak szántam.

2023. okt. 1. 19:08
 37/122 anonim válasza:
#36: "Akit áthat a szeretet, az soha nem érez késztetést arra, hogy másokat bántson, illetve lepereg róla minden bántó szó." Aki pedig normális és normálisan gondolja el az ismerkedést, az nem ilyen semmitmondó frázisokat pufogtat, mint te is. Semmi konkrétumot sem írsz, csak a szart hinted meg porcukorral, üres duma minden szavad.
2023. okt. 1. 19:18
 38/122 anonim válasza:
Kérdező, hány éves vagy?
2023. okt. 1. 19:21
 39/122 A kérdező kommentje:

#38

Minden rendben azzal, ha te így látod. Csak akkor miért vagy még mindig itt?

2023. okt. 1. 19:21
 40/122 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy, hogy hány éves a testem. Nem mérvadó, hisz a lelkem örök.
2023. okt. 1. 19:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!