Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt van a férfitársam?

Itt van a férfitársam?

Figyelt kérdés

Olyan férfit keresek, aki velem azonos értékrendet képvisel. Aki mélyen elmerült a spiritualitásban, aki számára kiderült, hogy nem a szemmel látható és kézzel tapintható anyagi világ az élet eredeti színtere, hanem az azt mozgató energiák.

Azt a határozott, erős, magabiztos férfit keresem, akit nekem teremtett az ég. Aki már megbirkózott az önös egójával, és megtapasztalta a Mindenséggel való egységet. Aki bizonyossággal tudja, hogy a Szeretet az Univerzum mozgatórugója, és ezt a tekintetén, a cselekedetein keresztül sugározni képes.

Azt a csodálatos férfit keresem, akivel együtt magasra emelhetjük az emberiséget. Van ilyen, érzem a lelkem legmélyéről. Csak az a kérdés, hol.

Talán itt. Írj, kérlek, ha magadra ismertél.



2023. okt. 1. 14:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/122 anonim válasza:
Úgy tűnik anonymousrante a méltó párod.
2023. okt. 1. 16:13
 12/122 A kérdező kommentje:

#6

De bizony. Az emberiség mostanra nagyon is megérett arra, hogy eddig nem tapasztalt magasságokba emelkedjen, persze nem minden tagja, csak egy kicsi része, de pont elég ahhoz, hogy ezt az evolúciós ugrást végre tudja hajtani. Lesz, akit sikerül felemelni, (a belátókat), de olyan is lesz, akit nem, mert annyira megszokta a jelenlegi sötét rendszert, és annyira zavarja a tudatosság fénye, hogy képtelen tőle szabadulni.

Épp egyre nagyobbra nyílik a társadalmi olló, most válik el a búza az ocsútól. Akik benneragadnak a felszínes, anyagias technokráciában, elbuknak, kihalnak. Azok viszont, akik vissza tudnak térni eredeti energetikai természetükhöz, belátják, hogy EGYek vagyunk, egy egészen új alapokon nyugvó világot fognak létrehozni.

Ha bajlódásnak érzed terjeszteni a szeretetenergiát, akkor még mindig egoista vagy, de még nem késő változtatni.


#7

Talán írj Te nekem, ha van mondandód! Én már felvázoltam a látásmódomat. Köszönöm


#9

Köszönöm, kedves Tőled.


#10

Kérlek, írj Te valamit, amin el tudunk indulni. Köszönöm

2023. okt. 1. 16:18
 13/122 anonim válasza:

Magamra ismerek, ilyen vagyok, értem ezeket a célokat és azonosulok velük.

Viszont a belső fejlődésem során eljutottam addig, hogy beérem önmagammal, elengedtem a megfelelő női társ megtalálásának vágyát.

2023. okt. 1. 16:26
 14/122 anonim válasza:
Hűűű, Te vagy az én lelki társam, és így bármi alakulhatna, de nem érzem, hogy nekem emlegetni kéne az emberiséget, jó nekem az én világomban egyedül, vagy ama kevesekkel kikkel néha keresztezzük utunk...
2023. okt. 1. 16:30
 15/122 anonim válasza:
14: Bingo, ezzel én is így vagyok, de ha ő még keres, hagy keressen. Ha érez valamit, akkor tudja kinek érdemes válaszolnia. Talán az az illető majd rávezeti, hogy amit keres most, az is csak efy közbeeső allpit, nem a végső. Ha nem, akkor meg úgyis mindegy.
2023. okt. 1. 16:31
 16/122 anonim válasza:

Spirituálisan fejlett, nem az anyagi síkon ragadt emberre vágysz. Én is.

Skorpió felszállóval azt hiszem elég közel állok ahhoz, amit leírtál.

Az írásmódod alapján viszont minimum 15, de inkább 20 évvel idősebb lehetsz nálam.

2023. okt. 1. 16:40
 17/122 anonim válasza:
Hany macskád van?
2023. okt. 1. 16:42
 18/122 A kérdező kommentje:

Elfogadom, hogy valaki beéri önmagával a saját kis világában, de abból új élet nem fog születni. Ebben a földi dualitásban mindenképpen kell hozzá egy nő és egy férfi ivarsejtje.


#17

Nem a fizikai testek kora lesz a döntő, hanem a lelkek harmóniája.

2023. okt. 1. 16:54
 19/122 anonim válasza:

A saját világunk maga az Univerzum.

Új élet már így is éppen elég születik a Földön.

Azokat kell segítenünk a fejlődésben, tudatosodásban, emelkedésben, akik már itt vannak.

Mindenekelőtt pedig önmagunkat.

Ezekben a feladatokban elviszi a fókuszt a család, a nő-férfi kapcsolati dinamika és az új élet óvása.

2023. okt. 1. 16:58
 20/122 anonim válasza:
Aaa, értem, Te még üzekedni akarsz..., számomra felejtős vagy.
2023. okt. 1. 17:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!