Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt van a férfitársam?

Itt van a férfitársam?

Figyelt kérdés

Olyan férfit keresek, aki velem azonos értékrendet képvisel. Aki mélyen elmerült a spiritualitásban, aki számára kiderült, hogy nem a szemmel látható és kézzel tapintható anyagi világ az élet eredeti színtere, hanem az azt mozgató energiák.

Azt a határozott, erős, magabiztos férfit keresem, akit nekem teremtett az ég. Aki már megbirkózott az önös egójával, és megtapasztalta a Mindenséggel való egységet. Aki bizonyossággal tudja, hogy a Szeretet az Univerzum mozgatórugója, és ezt a tekintetén, a cselekedetein keresztül sugározni képes.

Azt a csodálatos férfit keresem, akivel együtt magasra emelhetjük az emberiséget. Van ilyen, érzem a lelkem legmélyéről. Csak az a kérdés, hol.

Talán itt. Írj, kérlek, ha magadra ismertél.



2023. okt. 1. 14:13
 81/122 anonim válasza:
Meglett végül?
2023. okt. 3. 09:21
 82/122 anonim válasza:

"Ahogy olvastam a szavaidat, éreztem, hogy a lelkünk egy ütemre ver"


Bakker, ver a lelke :) Ütemre ráadásul :) Na, ennyit az újhullámos spiritualitás igazi motivációiról.

2023. okt. 3. 09:41
 83/122 anonim válasza:
Meg, de hülye voltam és kimondta rám a fatvát.
2023. okt. 3. 09:45
 84/122 anonim válasza:

Biztos a szemmel látható és kézzel taperolható anyagi természetű dolgok bolondítottak el, előbb magad kellett vón' felül emelni az ilyen földi hívságokon, hogy együtt lifteztessétek az égbe az emberiséget.

De hát a sors keze ide is betette a lábát: megmérettettél és következő életedig kimaradsz a dobásból.

2023. okt. 3. 10:22
 85/122 anonim válasza:
Azok a legbolondabb spirik akiknek annyira be vannak korlátozva a természetes emberi érzéseik, hogy ennek hiányában a szexet csak valami különállónak hátráltató tényezőnek tudják felfogni, mint a skizofrének, nem bírnak vele, de tagadják. Hosszadalmas terápiára lenne szükségük.
2023. okt. 3. 10:28
 86/122 anonim válasza:
Írhatnék valami frappánsat spiritualitás témában, de az a helyzet, hogy annyira gagyi már ez a duma, hogy leginkább csak szánakozni tudok rajta. Ne vedd magadra. Remélem megtalálod az univerzumot, vagy izé, bármit is keress..
2023. okt. 3. 15:05
 87/122 anonim válasza:

80


Látod, milyen könnyű az ultraibolyán túli világban megkavarodni? A 74-esnek akartad írni azt, hogy "tudja ő, melyikkel".

2023. okt. 3. 15:34
 88/122 anonim válasza:

85


"Azok a legbolondabb spirik akiknek annyira be vannak korlátozva a természetes emberi érzéseik, hogy ennek hiányában a szexet csak valami különállónak hátráltató tényezőnek tudják felfogni, mint a skizofrének, nem bírnak vele, de tagadják."


Tessék? Nem vagyok ugyan skizofrén, de itt vmi nem stimmel.

2023. okt. 3. 15:36
 89/122 anonim válasza:
88. Valami nagyot akart mondani, csak egy jó nagy zagyvaság lett belőle.
2023. okt. 3. 15:38
 90/122 skorpióBB válasza:
#87 Jól írtam, csak közben törölték valaki hozzászólását
2023. okt. 3. 15:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!