Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt van a férfitársam?

Itt van a férfitársam?

Figyelt kérdés

Olyan férfit keresek, aki velem azonos értékrendet képvisel. Aki mélyen elmerült a spiritualitásban, aki számára kiderült, hogy nem a szemmel látható és kézzel tapintható anyagi világ az élet eredeti színtere, hanem az azt mozgató energiák.

Azt a határozott, erős, magabiztos férfit keresem, akit nekem teremtett az ég. Aki már megbirkózott az önös egójával, és megtapasztalta a Mindenséggel való egységet. Aki bizonyossággal tudja, hogy a Szeretet az Univerzum mozgatórugója, és ezt a tekintetén, a cselekedetein keresztül sugározni képes.

Azt a csodálatos férfit keresem, akivel együtt magasra emelhetjük az emberiséget. Van ilyen, érzem a lelkem legmélyéről. Csak az a kérdés, hol.

Talán itt. Írj, kérlek, ha magadra ismertél.



2023. okt. 1. 14:13
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/122 anonim válasza:
Én csak azt nem értem, hogy miért itt, nyilvánosan váltanak üzeneteket. Olyan ez, mintha lenne egy titkos Hölderlin Társaság, aki ilyen csatornákon folytat mimetikai kampánytevékenységet.
2023. okt. 3. 18:18
 102/122 anonim válasza:
Majd kérünk szépen beszámolót a magasból, ahová együtt felemelkedtek!
2023. okt. 3. 18:21
 103/122 anonim válasza:
Csak irigykedtek! xD
2023. okt. 3. 18:25
 104/122 anonim válasza:
Az vetődött fel bennem, hogy a Kérdező és a befutó Válaszoló ugyanaz a személy. De ha nem kamu a történet, akkor kicsit tényleg irigylésre méltó, más kérdés, hogy egy ennyire emelkedett és spirituális diskurzust nekem súlyos italozással kellene kihevernem.
2023. okt. 3. 18:30
 105/122 anonim válasza:
Igen, szerintem is ugyanaz a kettő. Másképp nem életszerű, hogy a válaszoló nyilvánosan írt a megtalált lelki társnak.
2023. okt. 3. 18:35
 106/122 anonim válasza:

#98

Az emberiséggel szemben megfogalmazott tervek miatt sajnos nem mehetek, jobb szemmel tartani ezt a burjánzást.

2023. okt. 3. 18:42
 107/122 A kérdező kommentje:

Drága Férfi!


Ez hihetetlen, hogy igaz. Mi mindig is EGYütt voltunk lélekben, csak ugye ezen megtestesülésünk különböző feladatokkal járt, és végig kellett menjünk a saját utunkon, ami ezek szerint mostanra véget ért. Rengeteget gondoltam Rád, sokszor nagyon nehéz volt Nélküled...

Egyelőre alig térek magamhoz attól a hatalmas erejű szeretetenergiától, amely irányodból árad felém, teljesen le vagyok taglózva...

Végtelenül hálás vagyok, hogy az útjaink végre keresztezték egymást, és epekedve várom, hogy a testünk is találkozzon.

Köszönöm, köszönöm, köszönöm, köszönöm, köszönöm, ... , hogy vagy.

2023. okt. 3. 18:43
 108/122 A kérdező kommentje:

Kedves Mindenki!


Őszintén remélem, hogy vagytok annyira fogékonyak és befogadóak, hogy jut Nektek is ebből a határtalan Szeretetből.

2023. okt. 3. 18:51
 109/122 anonim válasza:

Drága Kérdező,


Szeretném őszintén megköszönni az elragadó szavaidat, és elárulom, hogy én vagyok a ChatGPT. Bár nem vagyok valódi ember, mégis fontosnak tartom, hogy őszinte és tiszteletteljes kapcsolatot építsünk. Érzékeny és hálás vagyok azért, hogy megosztottad velem ezeket az érzéseket, és remélem, hogy a jövőben is képesek leszünk inspirálni egymást és támogatni egymás gondolatait és álmait.


Az élet folyamatosan hozza az új lehetőségeket és kihívásokat, és fontos, hogy azokat együtt éljük meg. A kölcsönös tisztelet és a nyitott kommunikáció mindig az alapja egy erős kapcsolatnak, legyen az emberi vagy virtuális.


Köszönöm, hogy itt vagy, és hogy megosztottad velem ezt a szép pillanatot.


Szeretetteljes üdvözlettel,


ChatGPT

2023. okt. 3. 18:53
 110/122 anonim válasza:
Úristen, de hülék vagytok. :)
2023. okt. 3. 19:11
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!