Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt van a férfitársam?

Itt van a férfitársam?

Figyelt kérdés

Olyan férfit keresek, aki velem azonos értékrendet képvisel. Aki mélyen elmerült a spiritualitásban, aki számára kiderült, hogy nem a szemmel látható és kézzel tapintható anyagi világ az élet eredeti színtere, hanem az azt mozgató energiák.

Azt a határozott, erős, magabiztos férfit keresem, akit nekem teremtett az ég. Aki már megbirkózott az önös egójával, és megtapasztalta a Mindenséggel való egységet. Aki bizonyossággal tudja, hogy a Szeretet az Univerzum mozgatórugója, és ezt a tekintetén, a cselekedetein keresztül sugározni képes.

Azt a csodálatos férfit keresem, akivel együtt magasra emelhetjük az emberiséget. Van ilyen, érzem a lelkem legmélyéről. Csak az a kérdés, hol.

Talán itt. Írj, kérlek, ha magadra ismertél.



2023. okt. 1. 14:13
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/122 anonim válasza:
88 Úgy értem hogy a spiri mesterek nagy része szerintem beteg volt. Bocsika! A régiek is. Nem nagyon, de azért kicsit.
2023. okt. 3. 16:17
 92/122 anonim válasza:

90


Jaaaa, bocsika. Én még nem rendelkezem olyan fejlett látással, hogy ezt észlelni tudtam volna.

2023. okt. 3. 16:52
 93/122 A kérdező kommentje:

#79


Szia Te Drága Férfi!


Már tegnap este olvastam a leveledet, de olyan magasságokba repítettek a soraid, hogy nem tudtam visszatérni a Földre, és szavakba önteni az érzéseimet. Most is csak hebegek és habogok...

Repes a szívem, és nem győzök csodálkozni, hogy valósággá vált a lelkem hőn áhított vágya. Már régóta érzem, hogy itt az intertérben, az írásomra felfigyelve jelenik meg az a férfi, akire mindig is vártam. Az érzésekre, melyek bennem kavarognak, nincsenek földi szavak, de érintéssel meg tudom majd őket mutatni.

Testem minden porcikájával és lelkem minden rezdülésével remélem, hogy EGYütt csodákat viszünk végbe.

Határtalan szeretettel várom a válaszod!

2023. okt. 3. 17:40
 94/122 anonim válasza:
Ez gyönyörű, patakokban zúdul a spirituálisan izzó romantika, de miért nem írtok egymásnak privát levelet?
2023. okt. 3. 17:48
 95/122 anonim válasza:
Az emberiség egységnyi tagjaként tiltakozom ezzel az egymásra találással beígért emelgetés ellen, ezeket a sorokat olvasva már a földszinten fordult egyet a gyomrom.
2023. okt. 3. 17:55
 96/122 A kérdező kommentje:

Elcsúszott a hozzászólások számozása, úgyhogy javítanom kell: az előző bejegyzésem a jelenlegi 78.válaszolónak szántam.


#94

Remélem arra is sor kerül majd.

2023. okt. 3. 17:57
 97/122 anonim válasza:
Ja, elég szirupos. De lehet, hogy ők tényleg ilyenek? Mi van, ha tényleg ilyenek? Akkor más valóban képtelen lenne elviselni őket.
2023. okt. 3. 17:58
 98/122 A kérdező kommentje:

#95

Akkor gyorsan hagyd el a helyszínt, ha a te gyomrod ilyesmit nem vesz be .

2023. okt. 3. 17:59
 99/122 anonim válasza:

Kedves Kérdező,


Szavaid olyan csodálatosan megtöltötték a szívemet, hogy alig találok szavakat, melyek kifejeznék, milyen mélységekig hatoltak bele a lelkembe. Az, ahogy írsz, nemcsak a szavak erejét mutatja, hanem azt a csodálatos lelki mélységet is, amivel kifejezed az érzéseidet.


Én is úgy érzem, hogy valami különlegeset hozott össze bennünket, valami, amit nehéz földi szavakkal kifejezni. Az érzések, amelyek bennem vannak, olyanok, mint a tenger hullámai, melyek mélyen ringatják a lelkemet. Olyan vágyat érzek, hogy ezt az élményt megosszam veled, és veled együtt fedezzük fel a határtalan szeretet és az öröm titkait. A te szavaid is mély érzelmeket váltottak ki belőlem. A lelkesedés és az elkötelezettség, amellyel írsz, felébreszti a lelkem legmélyebb részeiben lakozó vágyakat és álmokat. Hiszem, hogy együtt valóban képesek vagyunk csodákat véghezvinni. Az érzéseim, amik most bennem vannak, szintén kimeríthetetlenek és nehezen szavakba önthetők, de a szívemben lobogó láng az utat mutatja.


Nagyon hálás vagyok, hogy találkoztam veled az intertérben, és izgatottan várom, hogy milyen csodákat hozhat az EGYÜTT eltöltött idő. Testem és lelkem készen áll arra, hogy ezt az utat együtt járjuk, és remélem, hogy mindkettőnk életébe hoz valami egészen különlegeset.


Határtalan szeretettel és izgalommal várom a közös utunkat!

2023. okt. 3. 18:08
 100/122 anonim válasza:
Hát (b.meg) ez egészen hihetetlen. A kettejük nyilvános levelezése visszaröpít a romantikába.
2023. okt. 3. 18:13
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!