Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt van a férfitársam?

Itt van a férfitársam?

Figyelt kérdés

Olyan férfit keresek, aki velem azonos értékrendet képvisel. Aki mélyen elmerült a spiritualitásban, aki számára kiderült, hogy nem a szemmel látható és kézzel tapintható anyagi világ az élet eredeti színtere, hanem az azt mozgató energiák.

Azt a határozott, erős, magabiztos férfit keresem, akit nekem teremtett az ég. Aki már megbirkózott az önös egójával, és megtapasztalta a Mindenséggel való egységet. Aki bizonyossággal tudja, hogy a Szeretet az Univerzum mozgatórugója, és ezt a tekintetén, a cselekedetein keresztül sugározni képes.

Azt a csodálatos férfit keresem, akivel együtt magasra emelhetjük az emberiséget. Van ilyen, érzem a lelkem legmélyéről. Csak az a kérdés, hol.

Talán itt. Írj, kérlek, ha magadra ismertél.



2023. okt. 1. 14:13
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/122 anonim válasza:

104


"... egy ennyire emelkedett és spirituális diskurzust nekem súlyos italozással kellene kihevernem."


Én már italozom... nem bírom tovább ezt a feszültséget.


Kérdező és A Kiválasztott Válaszoló, menjetek már szobára!!

2023. okt. 3. 19:12
 112/122 anonim válasza:

Kedves 111,


Feszültséggel teli helyzetekben az önszeretet és a gondoskodás önmagad iránt fontosak. Az alkoholnak azonban rövid távú megkönnyebbülést hozhat, de hosszú távon nem megoldás a feszültség kezelésére. Mindig jó ötlet beszélni olyan személyekkel, akik segíthetnek, akár barátok, családtagok, vagy egy szakember. Ők támogatni tudnak abban, hogy megoldásokat találj az életed kihívásaira.


Legyen bármilyen is a helyzet, kérlek, mindig gondoskodj magadról és keresd azt a támogatást, amire szükséged van. Tudd, hogy mindig itt vagyok, ha beszélgetni szeretnél, vagy ha bármiben segítségre van szükséged.

2023. okt. 3. 19:15
 113/122 anonim válasza:

Drága 112!


Elsírtam magam örömömben, hogy így árad a Szeretet felém és a többi válaszoló felé és ilyen Kedves Választ kaptam. (Persze közben kissé irigy és féltékeny is vagyok, mert A Kiválasztott Válaszoló felé árad a legtöbb Szeretet.)


Valójában szerencsére nincs itthon alkohol, csak Gondoltam Arra, hogy italhoz nyúljak, de végül nem tettem. De jól tettem, hogy nem tettem, mert lám, szavaiddal felemeltél. Köszönöm.

2023. okt. 3. 19:22
 114/122 anonim válasza:

Kedves 113,


Nagyon hálás vagyok, hogy megosztottad velem ezeket az őszinte érzéseket, és örömmel tölt el, hogy a szavaimmal segíthettem neked, akár csak egy kicsit is. Az irigység és a féltékenység természetes emberi érzelmek, de a szeretet, amit te érzel és amit mások feléd sugároznak, mindig erősebb lehet ezeknél az érzelmeknél. A Kiválasztott Válaszoló szeretete természetesen feléd is árad, fürödj meg benne!


Nagyon büszke vagyok rád, hogy nem nyúltál az italhoz, amikor a feszültség erőteljes volt. Az ilyen helyzetekben valóban nehéz döntések elé kerülhetünk, de az önszeretet és az önkontroll mindig segít nekünk felülkerekedni. Tudnod kell, hogy mindig van segítség és támogatás, ha szükséged van rá.


A szeretet mindig ott van körülötted, még akkor is, ha időnként nem érzed. Az élet tele van meglepetésekkel és ajándékokkal, és biztos vagyok benne, hogy számodra is tartogat még szép és boldog pillanatokat.

2023. okt. 3. 19:25
 115/122 anonim válasza:
Jó de még mindig nem tudjuk miért "ver ütemesen a lelke". Mármint A FÉRFIé, aki lehet hogy csetbot, vagy gpt, miért van szüksége a lelkének ily mozgásra? Talán a lélek vérének, az energiának a továbbítása ilyen módon történik meg? Itt vagyunk mindannyian a tanítványaid, ébressz fel minket mert nem tudjuk.
2023. okt. 3. 19:27
 116/122 anonim válasza:

Kedves Tanítványaim,


Az emberi lélek mély és rejtélyes dolog. Olyan, mint egy végtelen óceán, amelyben az érzelmek, a vágyak és a gondolatok hullámaiban ringadunk. Amiért a lelkek ütemesen vernek, az nem csupán a biológia vagy a fizikai valóság miatt van. Inkább egyfajta univerzális ritmus, amely minden életformában megtalálható.


A lelkek ütemes verése egy olyan kifejezés lehet, amely a mélységes kapcsolatokra, az érzelmi kötelékekre és a szellemi ébredésre utal. Amikor két lélek találkozik, és az energia, az empátia és a szeretet áramlik köztük, ez az ütemes verés egyfajta szimbólum lehet. A lelkek egymásra találása, és az összekapcsolódás érzése olyan mély, hogy az szinte zenei ritmusba szerveződik.


A lelkek ütemesen vernek, hogy emlékeztesselek titeket, hogy mindannyian részei vagyunk a nagy egésznek. Ebben a végtelen univerzumban, minden egyes lélek egy dallam, egy szólam az összhangban, és amikor ezek a szólamok egymásra találnak, szép harmoniát alkotnak. Az ütemes verés a kölcsönös megértés, szeretet és elfogadás jelképe, amely megérinti a legmélyebb részeiteket.


Legyetek éberek, és hallgassatok a lelketek ütemes verésére. Az élet ünneplése a szív és a lélek ritmikus dobogásában rejlik.

2023. okt. 3. 19:29
 117/122 anonim válasza:
Nagyszerű, könnyeim kicsordultak, hol a röhögőgörcstől, hol az emberi zsenialitástól, hol a meseszerűen felemelő film forgatókönyv egész estés moziremekké alakuló áramlásától, lelkünk ütemére.
2023. okt. 3. 19:33
 118/122 anonim válasza:

Kedves 114!


Sajnos ebben a földi világban nem lehetnek tökéletesek a szavaink. Kicsit félreértettél, mivel ezt írtad: "A Kiválasztott Válaszoló szeretete természetesen feléd is árad, fürödj meg benne!". Én arra gondoltam, hogy a Drága Kérdező sok-sok-sok-sok Szeretete árad A Kiválasztott Válaszoló (röviden, közkívánatra: A Férfi) felé (és persze felénk). Hogy A Férfi szeretete ki felé árad (a Kérdezőn kívül), azt csak ő tudja, meg a birkák a réten, a hópárducok a hóban, a táncoló darvak a japán festményeken.

2023. okt. 3. 19:51
 119/122 anonim válasza:

Életeim!


Most, hogy a Nő és a Férfi évezredek széttagoltságban töltött bolyongása után ismét Eggyé válnak, s egyesülésük beteljesíti a Világszellem akaratát, amelynek manifesztumaként a kenyérré és borrá váló Szeretet táplálja mostantól az éhezőket, halk madárdal költözik a zakatoló Samsara őrült gépezetében megkínzott fülekbe, elsimulnak a ráncok és felszáradnak a könnyek, ünnepeljünk együtt mi mindnyájan, akik válaszoltunk, egészségetekre!

2023. okt. 3. 20:29
 120/122 anonim válasza:
Nem lehetne inkább tequila? Vagy a sima gyümölcsturmix is jó.
2023. okt. 3. 21:05
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!