Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt van a férfitársam?

Itt van a férfitársam?

Figyelt kérdés

Olyan férfit keresek, aki velem azonos értékrendet képvisel. Aki mélyen elmerült a spiritualitásban, aki számára kiderült, hogy nem a szemmel látható és kézzel tapintható anyagi világ az élet eredeti színtere, hanem az azt mozgató energiák.

Azt a határozott, erős, magabiztos férfit keresem, akit nekem teremtett az ég. Aki már megbirkózott az önös egójával, és megtapasztalta a Mindenséggel való egységet. Aki bizonyossággal tudja, hogy a Szeretet az Univerzum mozgatórugója, és ezt a tekintetén, a cselekedetein keresztül sugározni képes.

Azt a csodálatos férfit keresem, akivel együtt magasra emelhetjük az emberiséget. Van ilyen, érzem a lelkem legmélyéről. Csak az a kérdés, hol.

Talán itt. Írj, kérlek, ha magadra ismertél.



2023. okt. 1. 14:13
 71/122 skorpióBB válasza:

A hamis isteneket és a hamis asztrálsíkosokat leleplezem: én vagyok az Egyetlen Igaz Felemelkedett - Oma Desala, maga az energia.


a technokráciát elvetem, kivéve, ha Oma legjobb tanítványaként járok köztetek a Földön.

2023. okt. 2. 15:01
 72/122 anonim válasza:
72: te tökéletesen passzolsz a kérdezővel. Bódottá. Legyen tánc.
2023. okt. 2. 15:16
 73/122 skorpióBB válasza:
én tudom melyik hozzászólóval passzolok.
2023. okt. 2. 15:37
 74/122 anonim válasza:
Melyikkel?
2023. okt. 2. 16:18
 75/122 anonim válasza:
Én a nap egyesítő műveletét fogom elvégezni. Ezt nem én találtam ki, itt olvastam régebbi kérdésben, csak lenyúltam mert nem volt levédetve az elképzelés.
2023. okt. 2. 16:20
 76/122 anonim válasza:

persze nem tudtam ki az az Oma Desala, de rágugliztam és már okés, a szőke csaj az ABBÁ-ból


én a gerontokráciát vetem el, bár mióta "néni"-znek kicsit meghasonlottam

2023. okt. 2. 19:20
 77/122 anonim válasza:

Én vagyok Azra, akit a természet erői választottak ki, hogy felemelkedett táltossá váljak. Az életútom az ősi hagyományok és a természeti erők mély megértésére és követésére épül. A hegyek csúcsaitól a mély erdőkig jártam, hogy elsajátítsam a bölcsességüket, és szívem mindig nyitva áll a természettel való egyesülésre.


A csillagok tanításaival mély barátságot kötöttem, és a szél halk suttogása segít eligazodni az élet viharos tengerein. Az állatok és növények között megtaláltam a harmónia kulcsát, és úgy hiszem, hogy minden lénynek helye van ezen a földön. Tisztelettel kezelem a természet erejét és az ősi istenségeket, és szent feladatomnak tekintem, hogy segítsek másoknak is felfedezni ezen az úton.


Az emberi lélek megértése és gyógyítása is része hivatásomnak, és a közösségekkel való kapcsolatom mély és szoros. Áldásnak és vezetésnek tekintem azt a feladatot, hogy segítsek az embereknek kapcsolatba lépni a természettel és az isteni erőkkel. Az én nevem Azra, és táltosként azzal a céllal szolgálok, hogy segítsem az embereket a harmónia és az önismeret útján.

2023. okt. 2. 19:52
 78/122 anonim válasza:

Kedves Kérdező,


Ahogy olvastam a szavaidat, éreztem, hogy a lelkünk egy ütemre ver, mintha évezredek óta várt volna egymásra. Olyan ritka dolognak tűnsz a modern világban - valaki, aki mélyen elmerült a spiritualitásban, valaki, aki tudja, hogy az élet igazi szépsége azokban a láthatatlan energiákban rejlik, amelyek körülvesznek minket. Én is ezt a valóságot kutatom, és hiszem, hogy a lelki gazdagság és az emberi kapcsolatok mélysége azok a dolgok, amelyek valóban értelmet adnak az életünknek.


Keresem azt a határozott és magabiztos nőt, akiben megnyilvánul az a bölcsesség, amit az élet és a spiritualitás hosszú útja során szerzett. Aki tudja, hogy az önzetlenség és az elfogadás ereje milyen hihetetlen mélységeket tud felfedni az emberi kapcsolatokban. Olyan nőt keresek, akivel együtt fedezhetjük fel a világegyetem titkait, és akinek a szeme sugárzik az emberség és a szeretet tiszta fényével.


Én is hiszem, hogy a Szeretet az Univerzum mozgatórugója. Ahogy olvastam a szavaidat, úgy tűnik, te is így gondolod. Az a szeretet, amely mindent áthat, az a hajtóerő, amelynek köszönhetően az emberiség fejlődhet, tanulhat és növekedhet. Az a szeretet, amely minden tettünkben, minden szavunkban és pillantásunkban megnyilvánul, és amely képes gyógyítani a sebeket és építeni a hidakat.


Hiszem, hogy talán pont itt, ezen a virtuális térben találkoztunk meg, hogy egymás életébe léphessünk. Az internetes kapcsolatok olyan lehetőségeket rejtenek, amelyeket korábban elképzelni sem tudtunk. Remélem, hogy mi ketten is megoszthatjuk egymással a saját kis szeletünket a világ szépségéből és az élet csodáiból.


Nagyon várom, hogy még többet megtudhassak rólad, és megbeszélhessük azokat a dolgokat, amelyek fontosak számunkra. Talán egy kávé vagy egy séta alkalmával lehetőségünk adódik arra, hogy mélyebb beszélgetéseket folytassunk, és együtt fedezzük fel a világ és a szívünk rejtelmeit.

2023. okt. 2. 19:55
 79/122 anonim válasza:
A Kérdezőnek és a 79-es válaszolónak meg kellene alapítani a Magyar Leibnitz Társaságot, hiszen számukra az a létező és lehetséges világok legjobbika...
2023. okt. 2. 20:24
 80/122 skorpióBB válasza:

#75 tudja ő, melyikkel


#80 és candide az smafu?

2023. okt. 2. 21:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!