Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt van a férfitársam?

Itt van a férfitársam?

Figyelt kérdés

Olyan férfit keresek, aki velem azonos értékrendet képvisel. Aki mélyen elmerült a spiritualitásban, aki számára kiderült, hogy nem a szemmel látható és kézzel tapintható anyagi világ az élet eredeti színtere, hanem az azt mozgató energiák.

Azt a határozott, erős, magabiztos férfit keresem, akit nekem teremtett az ég. Aki már megbirkózott az önös egójával, és megtapasztalta a Mindenséggel való egységet. Aki bizonyossággal tudja, hogy a Szeretet az Univerzum mozgatórugója, és ezt a tekintetén, a cselekedetein keresztül sugározni képes.

Azt a csodálatos férfit keresem, akivel együtt magasra emelhetjük az emberiséget. Van ilyen, érzem a lelkem legmélyéről. Csak az a kérdés, hol.

Talán itt. Írj, kérlek, ha magadra ismertél.



2023. okt. 1. 14:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/122 anonim válasza:
Kár,hogy nő vagy :/
2023. okt. 1. 14:34
 2/122 anonim válasza:
Pataki Attila a te embered.Bár ő úgy fogalmazott hogy a szeretet az univerzum fizetőeszköze.Szerintem összeillenétek.
2023. okt. 1. 14:45
 3/122 A kérdező kommentje:

#1

Nem kár, hogy nő vagyok. Sőt nagyon szeretem, hogy női testbe születtem. Tökéletesen azonosultam ezzel a nemi szereppel kívül-belül. Már csak a nőiességemhez teremtett férfienergiát kell megtalálnom.


#2

Nem értek egyet Pataki Attilával. A Szeretet nem valami anyagias fizetőeszköz, hanem maga a Teremtő Energia. Úgyhogy Pataki Attila kilőve.

2023. okt. 1. 15:00
 4/122 anonim válasza:
Az enyém itt, és még csak nem is Coelho-t olvas, csak most nagyon haragszik rám. Joggal, amihez egyébiránt elég jól ért.
2023. okt. 1. 15:26
 5/122 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek, akik írtatok privátban, de egyiken sem értettetek meg igazán. Nem tanító néni vagyok, aki kérdezősködő diákot keres maga mellé, hanem azt a kiforrott férfitársat, aki magas szintű empátiával rendelkezik, tökéletesen átérez engem, és az egós dolgait hátrahagyva, az emberiség érdekeit szem előtt tartva kívánja leélni ezt a földi inkarnációját.
2023. okt. 1. 15:31
 6/122 anonim válasza:

Nem annyira érett meg rá az emberiség, hogy magasra legyen emelve, majd ha önmagát képes lesz magasra emelni, akkor talán változik valami.

Hogy én bajlódjak velük!? Eszem ágában sincs 😅.

2023. okt. 1. 15:35
 7/122 anonim válasza:
Írj!
2023. okt. 1. 15:42
 8/122 anonim válasza:
Igazad van 6-os!
2023. okt. 1. 16:00
 9/122 anonim válasza:
Szépen fogalmazol kérdező.
2023. okt. 1. 16:03
 10/122 anonim válasza:
Írj, ha van időd és energiád
2023. okt. 1. 16:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!