Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt van a férfitársam?

Itt van a férfitársam?

Figyelt kérdés

Olyan férfit keresek, aki velem azonos értékrendet képvisel. Aki mélyen elmerült a spiritualitásban, aki számára kiderült, hogy nem a szemmel látható és kézzel tapintható anyagi világ az élet eredeti színtere, hanem az azt mozgató energiák.

Azt a határozott, erős, magabiztos férfit keresem, akit nekem teremtett az ég. Aki már megbirkózott az önös egójával, és megtapasztalta a Mindenséggel való egységet. Aki bizonyossággal tudja, hogy a Szeretet az Univerzum mozgatórugója, és ezt a tekintetén, a cselekedetein keresztül sugározni képes.

Azt a csodálatos férfit keresem, akivel együtt magasra emelhetjük az emberiséget. Van ilyen, érzem a lelkem legmélyéről. Csak az a kérdés, hol.

Talán itt. Írj, kérlek, ha magadra ismertél.



2023. okt. 1. 14:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/122 anonim válasza:
A reakcióidból egyelőre úgy tűnik, te magad messze vagy attól, amire a társadban vágysz. Először magadban érd el. Senki nem fog megmenteni.
2023. okt. 1. 17:26
 22/122 anonim válasza:
Te jó ég, ennyi zagyvaságot összehordani...
2023. okt. 1. 17:37
 23/122 anonim válasza:
#22: Mégis mire számítottál? Az ilyen maszlagok mögött általában a nagy semmi húzódik meg.
2023. okt. 1. 17:39
 24/122 anonim válasza:
22: Miből gondolod, hogy számítottam valamire? Leírtam, amit látok. Te mi többet képzelsz ebbe bele?
2023. okt. 1. 17:42
 25/122 anonim válasza:
24*
2023. okt. 1. 17:42
 26/122 anonim válasza:

"csodálatos férfi, akivel együtt magasra emelhetjük az emberiséget"?

nos, nekem nem kell Chuck Norris, elég, ha megnevettet

2023. okt. 1. 18:06
 27/122 A kérdező kommentje:

Azzal egyetértek, hogy elsősorban önmagunkat, illetve azokat kell segítenünk, akik már itt vannak, de azt is tegyük hozzá, hogy a többség nem hagyja magát. Az emberiség nagy része öntudatlanságban leledzik, mint a rongybabákat, úgy rángatja őket a materialista, pénz központú rendszer, és hamarosan ki is csinálja. Rengeteg ember el fog veszni. De maga a rendszer is tarthatatlan, az sem fogja már sokáig húzni, ugyanis az Univerzum nem kapzsi, mint a kapitalizmus, hanem teremtő természetű.

Azzal viszont nem értek egyet, hogy a család elviszi a fókuszt, éppen ellenkezőleg. Az egymással szeretetben élő családtagok nemcsak önmagukat, hanem mindenki mást is emelnek.


Akik zagyvaságnak vélik mindezt, nyugodtan foglalkozzanak mással.

2023. okt. 1. 18:12
 28/122 anonim válasza:

Én már csak fényt eszek, és vizet iszok, lemondtam az anyagi javakrol.

A technológiát is száműztem az életemből, ezt a kommentet az elmémmel küldöm.

2023. okt. 1. 18:17
 29/122 A kérdező kommentje:
Tök jó neked.
2023. okt. 1. 18:18
 30/122 anonim válasza:
"Nem tanító néni vagyok, aki kérdezősködő diákot keres maga mellé, hanem azt a kiforrott férfitársat, aki magas szintű empátiával rendelkezik, tökéletesen átérez engem". Magyarra fordítva: aki kérdez tőled, mert szeretne megismerni, az hülye, veled ellentétben, mert te mindent IS tudsz. Kedves férfitársaim, azt javaslom nektek, hogy mindenki meneküljön, ki merre lát.
2023. okt. 1. 18:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!