Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmondjam, hogy valószínű nem...

Elmondjam, hogy valószínű nem a férjemtől várok babát?

Figyelt kérdés

Nagyon szégyellem az esetet. Már 4 éve vágyom babára és a férjem is, de hiába próbálkoztunk nem jött össze.

Megcsaltam a férjem és terhes lettem. Most 12 hetes vagyok. Majdnem biztos vagyok bent, hogy nem a párom az apuka.

Szerintetek, ha elmondom tudja majd sajátjaként szeretni a picit? Vagy jobban járok, ha hallgatok?


2010. júl. 3. 22:30
 81/91 anonim ***** válasza:
Igaz nem tőlem kérdezted, de mivel én is voltam hasonló szituban így csak azt tanácsolhatom hogy oda kell egyszer szépen állni elé és egy őszinte beszélgetés alkalmával belevágni a közepébe. Én legalábbis így tettem.
2010. júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/91 anonim ***** válasza:
100%

Én is örülök, hogy megbocsátott a férjed és nagyon boldog babavását nektek!

Még egy lépést helyedbe megtennék, mégpedig az apasági tesztet és ha tényleg a fiú az apa, akkor a férjeddek komolyan el kellbeszélgetned, hogy belegondolt-e és ha igen akkor a jövőben ne vágja folyton a fejedhez ezt a dolgot és tényleg fogadja el a babát sajátjaként, mert rossz pillanatok lesznek sajna, de ne a gyerek igya majd a levét, mert ő erről nem tehet.

Igazán inteligensen oldottátok meg. Sok sikert.

2010. júl. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/91 anonim ***** válasza:
37%
11:53 üzenem hogy neked biztosan fura a "hűség" szó de nekem nem az mert soha nem csaltam meg a páromat.Nálad biztos az a divat hogy félre lépegetsz de kívánom hogy téged is minél többször csaljanak meg te kis "álszent".Nem lényeg támogassuk a kérdezőt hiszen jót cselekedett a férje meg egy marha.
2010. júl. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Ha nem veszed tolakodásnak, leírnád, hogy hogy mondtad el, és hogy reagált akkor, ill hogy lesz így a jövőtök? A vérszerinti apa (biztos hogy a másik??) milyen szerepet kap majd ebben? Sok boldogságot a Picihez, aki a jelek szerint nagyon akart jönni!:)
2010. júl. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/91 A kérdező kommentje:
Kérdeztétek, hogy mondtam el. Egy őszinte beszélgetésnél mondtam, hogy vmit meg kell beszélnünk és belevágtam. Nem volt könnyű. Az első reakciója az volt, hogy mondta, megy és elbeszélget a fiúval. (Szerencsére nem ment.) És azt is mondta, hogy ezek után nem kíván tőlem semmit.
2010. júl. 24. 20:34
 86/91 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi történt veletek azóta? A férjed elfogadta a helyzetet, és ugyanúgy áll hozzád mint eddig? Írtad, hogy először elköltözött. Végül hogyhogy úgy döntött, megbocsájt?

Nagyon érdekel mi történt, köszi ha válaszolsz :-)

2010. aug. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/91 A kérdező kommentje:
Azt mondta, azért bocsát meg, mert mindenkinek jár egy második esély.
2010. aug. 4. 15:51
 88/91 anonim ***** válasza:
59%
Tündérmese tele naív figurákkal.
2010. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/91 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyámnak volt olyan lelkiismerete, hogy a végsőkig próbálta kihúzni és állítani a hülyeségeit. Milyen már az, amikor egy fiatal felnőtt rákérdez az anyjától, hogy mégis ki az apja... Ciki. Haragszom rá teljes szívemből.
2010. szept. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/91 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot!:) Örülök,hogy megbocsájtott:)
2012. febr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!