Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmondjam, hogy valószínű nem...

Elmondjam, hogy valószínű nem a férjemtől várok babát?

Figyelt kérdés

Nagyon szégyellem az esetet. Már 4 éve vágyom babára és a férjem is, de hiába próbálkoztunk nem jött össze.

Megcsaltam a férjem és terhes lettem. Most 12 hetes vagyok. Majdnem biztos vagyok bent, hogy nem a párom az apuka.

Szerintetek, ha elmondom tudja majd sajátjaként szeretni a picit? Vagy jobban járok, ha hallgatok?


2010. júl. 3. 22:30
 61/91 anonim ***** válasza:
82%
Büszke lehetsz magadra, hogy erőt vettél magadon és mindenki elé korrektül odaáltál. Nem lehetett egyszerű, de így lesz a legjobb mindenkinek!
2010. júl. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/91 anonim ***** válasza:
82%

Én is csak csatlakozni tudok az előttem "szólókhoz". Biztos nagyon nehéz lehetett elmondani az igazságot, büszke lehetsz magadra, hogy meglépted!


Remélem, minél előbb megtaláljátok a megfelelő megoldást, és mindenkinek rendeződik a lelki békéje!

2010. júl. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/91 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem én voltam az első aki azt mondta , hogy ne mond el! Hihetetlen nagy erő van benned, hogy elmerted mondani. Gratulálok hozzá. És sok-sok örömöt a babához!
2010. júl. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/91 anonim ***** válasza:
73%
én is azt mondtam, ne mondd el, és nagyon erős lehetsz, hogy elé mertél állni, én tuti nem bírtam volna
2010. júl. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/91 anonim ***** válasza:
47%

Most ettől dicsőült meg, mert el merte mondani?

KÖTELESSÉGE volt.

2010. júl. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/91 anonim válasza:
34%

azért én glóriát nem fogok rajzolni a fejed főlé, ha nem gond

tisztellek is, hogy elmondtad, de másrészről viszont az az érzésem van, hogy kicsit érzéstelen lehetsz, mert nem törődtél azzal, hogy a férjedet ezzel tönkre vágod

de az is lehet, hogy tényleg ennyire erős vagy, és tudtad, hogy így lesz a legjobb, ha igazaságban éled az életed

ezt csak te tudod

2010. júl. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/91 anonim ***** válasza:
72%
Jól tetted hogy elmondtad. Hidd el a férjednek kell egy kis idő és szerintem megbékél a gondolattal valószínüleg. Viszont azt meg kell majd beszélnetek hogy mi lesz a lehetséges biológiai apával ha együtt maradtok. Azt egyébként elmondtad a férjednek hogy ki az? Majd írd meg mi lett veletek.
2010. júl. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/91 anonim ***** válasza:
61%
Na mizujs veletek?A férjeddel mi a helyzet?Hogyan döntött?És azt azért mondtad neki hogy az is lehetséges hogy az övé a baba?
2010. júl. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/91 anonim ***** válasza:
61%
Nos, mi tortent vegul?
2010. júl. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/91 anonim ***** válasza:
Igen, én is kíváncsi vagyok, hogy áll a helyzetetek? Szülés után csináltattok azért apasági tesztet?
2010. júl. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!