Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmondjam, hogy valószínű nem...

Elmondjam, hogy valószínű nem a férjemtől várok babát?

Figyelt kérdés

Nagyon szégyellem az esetet. Már 4 éve vágyom babára és a férjem is, de hiába próbálkoztunk nem jött össze.

Megcsaltam a férjem és terhes lettem. Most 12 hetes vagyok. Majdnem biztos vagyok bent, hogy nem a párom az apuka.

Szerintetek, ha elmondom tudja majd sajátjaként szeretni a picit? Vagy jobban járok, ha hallgatok?


2010. júl. 3. 22:30
 11/91 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Nős? Vagy csak egyéjszakás kaland volt? Azért kérdem, mert azt hittem, hogy esetleg egymásba szerettetek... és akkor jobb lenne, ha mégis az "igazi" apjával nevelnétek fel a babát.
2010. júl. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/91 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebből már szerintem se lehet jól kijönni.Mindenesetre erősen próbára tennéd a lelkiismeretedet ha hallgatnál.Szerintem keveseknek sikerül az ilyesmit hosszú évekig,vagy akár örökre titokban tartani.És nem is ajánlatos.Mindig jobb az őszinteség!
2010. júl. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/91 A kérdező kommentje:
Nem nős. Egy fiatal (22 éves) sráccal történt és csak egy éjszakás kaland volt, nem teljesen józanon.
2010. júl. 3. 23:09
 14/91 anonim ***** válasza:
91%

Ez sok mindentől függ.

Én mérlegelnék mielött döntenék.

Mindenesetre írhatnál többet az esetről.

2010. júl. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/91 anonim ***** válasza:
100%

Meg tudnátok egyedül élni a babával? Lenne hol laknotok, stb.... ? Mert az lenne a legtisztább, hogy elmondani a férjnek, de akkor fel kell készülni arra, hogy ő valószínűleg "kiszáll" ebből a kapcsolatból.


Persze most nem azt mondom, hogy tedd függővé az anyagiaktól, mert szó sincs róla. De minél később tudja meg, annál nagyobbat fog szólni az egész történet.

2010. júl. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/91 anonim ***** válasza:
85%

A történtek után az a legkevesebb, hogy elmondod a férjednek az igazat. Joga van hozzá, és ha elhagy, azon sem kell csodálkozni.

Egyébként meg ha egyszer megtetted, hogy félrelépsz, mi a garancia arra, hogy többet nem teszed meg? Szereted őt egyáltalán annyira, hogy az életed további részében vele akarsz élni? Mert ha annyira szeretnéd, szerintem nem mentél volna félre. Önts tiszta vizet a pohárba, légy őszinte magadhoz és a férjedhez is!!!

(Egy 22 éves meg gondolom nem fog repesni az örömtől, hogy apuka lesz. Legalább védekezhettetek volna...)

2010. júl. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/91 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó, minek védekeztek volna, ha már 4 éve hiába próbálkoznak a férjével? Én meg bírom érteni, mert egy 4 éves elkeseredett és hiábavaló próbálkozás sokmindent kihoz egy nőből. Hátha még mondjuk már elmúlt 30 is, akkor meg pláne.
2010. júl. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/91 anonim ***** válasza:
75%
Hát ha ez azt hozza ki egy elkeseredett nőből hogy félrelépjen az nagyon szomorú. Esetleg ha annyira el van keseredve, akkor miért nem hagyta ott a férjét és keresett egy olyat, akivel a család is összejön. Én nagyon sajnálom azt a férfit, mert most itt mindenki arra ad tanácsot, hogy hülyére vegyél egy embert egész életére vagy sem??!!
2010. júl. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/91 anonim ***** válasza:
99%
Az az igazság, hogy minden hazugság kiderül egyszer! Nem tudom miért van ez így de nekem soha semmit nem sikerült eltitkolnom! Előbb utóbb kiderült!!!
2010. júl. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/91 anonim ***** válasza:
29%
HUH...ráfáztál anyukám hihi...undorító,hogy megcsaltad és még undorítóbb,hogy még terhes is lettél!!!Micsoda emberek vannak!De sztem mond el neki...joga van az igazsághoz!
2010. júl. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!