Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmondjam, hogy valószínű nem...

Elmondjam, hogy valószínű nem a férjemtől várok babát?

Figyelt kérdés

Nagyon szégyellem az esetet. Már 4 éve vágyom babára és a férjem is, de hiába próbálkoztunk nem jött össze.

Megcsaltam a férjem és terhes lettem. Most 12 hetes vagyok. Majdnem biztos vagyok bent, hogy nem a párom az apuka.

Szerintetek, ha elmondom tudja majd sajátjaként szeretni a picit? Vagy jobban járok, ha hallgatok?


2010. júl. 3. 22:30
 71/91 anonim ***** válasza:
19%
Egy ribi vagy és megérdemled hogy szenvedj de a férjed nem és nem élhet hazugságban.
2010. júl. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 anonim ***** válasza:
27%
kedves"" utolsó, mindeki megábol indul ki ;) nekem ne mond dh te soha senkidet nem csaltad.. mert nem nekem fogsz hazudni hanem magadnak. hnah csók te kis álszent:)
2010. júl. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/91 anonim ***** válasza:

Az álszentnek én is üzenem, hogy fogalma nincs milyen ember a kérdező és főképpen a férjéről és családi viszonyukról semmit nem tud, így szerintem nagyon vakmerő a kijelentése.


Kedves kérdező én is kíváncsi vagyok mi történt. Bár tudom, hogy elmondtad és szerintem helyesen tetted.

2010. júl. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 A kérdező kommentje:
A férjem megbocsátot. Azt mondta, hogy ha elmondtam neki, akkor biztos bánom, de mégegy húzásom nem lehet (nem is lesz).
2010. júl. 23. 00:25
 75/91 anonim ***** válasza:

Nagyon intelligens apja lesz a gyermekednek! Fantasztikus ember lehet, ha így döntött! :)


További boldogságos babavárást, és kívánok szép szülés/születés élményeket nektek, boldog családdá válást! :)

2010. júl. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, hogy megbocsátott!!!! Én is hasonló cipőben járok sajnos, de nem vagyok olyan bátor, hogy eléálljak.. Pedig már párszor majdnem megtettem..
2010. júl. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/91 anonim ***** válasza:
100%

Azert keszulj fel ra nem lessz konnyu a helyzeted ezekutan sem,a ferjed szemeben vissza kell allitani a bizalmat.Es ott lesz a gyerek verszerinti apja.Jo lenne tisztazni elore a szerepeket.

Apasagi vizsgalat is jo lenne hatha megis a ferjed az igazi apa,en ennek drukkolok.

Gondtalan terhesseget,szep szulest,egeszseges babat,boldog csaladot kivanok nektek!

2010. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/91 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy benne, hogy nem a férjed az apa? Felvállalta, hogy ha nem az övé a baba, akkor is a sajátjának fogja tekinteni? Nagyon szerencsés vagy :-)
2010. júl. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 anonim ***** válasza:
Egyébként hogy mondtad meg neki? És mi volt az első reakciója? Hátha nekem is segít erőt adni..
2010. júl. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök hogy a férjed így döntött!

Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek együtt így családként.

2010. júl. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!