Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmondjam, hogy valószínű nem...

Elmondjam, hogy valószínű nem a férjemtől várok babát?

Figyelt kérdés

Nagyon szégyellem az esetet. Már 4 éve vágyom babára és a férjem is, de hiába próbálkoztunk nem jött össze.

Megcsaltam a férjem és terhes lettem. Most 12 hetes vagyok. Majdnem biztos vagyok bent, hogy nem a párom az apuka.

Szerintetek, ha elmondom tudja majd sajátjaként szeretni a picit? Vagy jobban járok, ha hallgatok?


2010. júl. 3. 22:30
 41/91 anonim ***** válasza:
Neked kell tudni mi az amit a lelkeden el tudsz viselni. Az én egyik barátnom ugyanígy járt. Évekig nem sikerult a baba a férjével vizsgálatok során kiderult természetes úton soha nem lehet gyerekuk. Inszemen is voltak sikertelen volt minden próbálkozás. Talán a sors is így akarta. Kozben egy kicsit eltávolodtak egymástól. Egy jól sikerult este után egyik fiatalabb kollégájával megtortént ami megtortént és terhes maradt. Bevallotta férjének is és új életet kezdett gyermeke édesapjával gyonyoru kisfiuk szuletett és már 4 éve hogy boldogok. Így lett happy end a torténet. Kívánom hogy neked is jól végzodjon és tudj helyesen, féleloségteljesen donteni.
2010. júl. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/91 anonim ***** válasza:
100%

Na hogyan döntöttél?Elmondod vagy sem?

Szerintem azért mindenképp kéne csináltatni majd egy dns tesztet hogy kiderüljön mert mi van ha valóban a férjedtől van a baba?

Sok szerencsét kívánok!

Írd majd meg hogy hogyan döntöttél és ha elmondtad akkor mit szólt a párod.

2010. júl. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/91 anonim ***** válasza:
76%

Nem irigyellek :-( A 12 hetes ultrahangból nagyjából ki tudod számolni a fogantatás napját. Biztos, hogy nem szép dolog hazugságban élni, de én csakis a baba érdekeit nézném. Ha a férjed szeret és te is le tudnád vele élni az életed, akkor nem mondanám el neki az igazságot. A babának család kell, és biztonság. Másrészt szerintem az a gyerek apja, aki szeretetben neveli! Abból, hogy nem ő a biológiai apa, büszkeségi kérdést lehet csinálni.

Szerintem amúgy sem derülne ki, hogy nem az övé a gyerek. Nem hinném, hogy a vércsoportját fogja nézni az apa.. és rengeteg gyerek van, aki nem hasonlít egyik szülőjére sem. Lényeg, hogy szeressétek!

Majd írd meg, hogy alakultak a dolgok. Én szorítok neked!!!

2010. júl. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/91 anonim ***** válasza:
48%
Én szintén azok táborát gyarapítom, akik azt mondják, hogy aki nem tud valamit, az nem fáj neki. Nálunk a családban van ilyen helyzet. A hölgy évekig nem tudott teherbe esni, majd jött egy másik családtagunk, egymásba szerettek és teherbe esett a hölgy. Sokáig gondolkodott, hogy mit csináljon, majd végül megtartotta. A férfi is tudta, hogy a gyerek tőle lesz, a hölgy is tisztában volt vele, azonban a férj nem tudta. A hölgy nem merte elmondani az igazat, mert a családja nem tolerálta volna, és nyilván lelki ereje sem volt rá. A férfi sem erőltette, hogy mondja el az igazat, hiszen látta a nőn, hogy így is ki van bukva. Ma a gyermek 8 éves múlt. Hasonlít a férfira, de ezt senki nem fírtatja. Szerintem a férj valahol belül tudja, hogy biológiailag nem ő az apa, azonban mindenki úgy viselkedik, hogy ő az apa, és mivel nehezen jött össze, így szó sem esik arról, hogy kire hasonlít, miért és különben is. A vércsoportját sem boncolgatta senki. Így utólag - 8 év távlatából - azt kell mondjam, hogy kívülről egy boldog családként élnek. A férj boldog, hogy van egy fia. A hölgy boldog, mert sikerült egy gyermeket szülnie és van egy fia. A férfi pedig örül, hogy a nő boldog, a gyereket rendszeresen látja, a gyerek is szereti őt, azonban az igazi apa a férj. Nos, mindenki maga dönti el, hogy mit csinál, de van pozitív példa is arra, hogy titokban maradtak dolgok!
2010. júl. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 anonim ***** válasza:

Az előzőnek: ez egyenlőre csak arra példa, hogy nyolc évig nem derült ki semmi, vagy inkább arra, hogy 8 évig még senki nem merte kimondani az igazságot.


A gyerek meg igenis rájöhet egy idő után. Akkor össze fog benne omlani az a kép, ami benne saját magáról él.

2010. júl. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/91 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos sok család van, ahol nem az apa a biológiai apa. Csak a nő nem veri nagydobra, így a környezet sem sejt semmit. Ha az apa szereti a gyereket, akkor nem fog megfordulni a fejében, hogy nem tőle van. Vagy ha mégis, fontosabb lesz neki a családi béke, minthogy nekiálljon kötekedni.. Persze mindenki másképp gondolja. Az meg hogy nem hasonlít rá, van ilyen. Vércsoporttal kapcsolatban pedig, ha a gyerek később megtudja, nem arra fog rögtön gondolni, hogy ha az enyém B-s , akkor a szüleimé milyen is lehet?

Kíváncsi vagyok, hogy mire jutott a kedves kérdező!!!!!

2010. júl. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/91 anonim ***** válasza:
34%
Én biztos nem mondanám el. Csúnya dolog vagy sem, de akkor már reménykednék, hogy hátha jobb géneket szereztem neki, mint az allergiás minden bajos férjem.
2010. júl. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/91 anonim válasza:
96%

ha együtt tudsz élni a lelkiismerettel, hogy hazudsz egész életedben, akkor ne mondd el

ha viszont nem tudsz, akkor mondd el, csak számolj azzal, hogy egyedül maradsz a gyerekkel

a pasid össze fog törni, és sztem apasági tesztet fog kérni

ha nem az enyém lenne a gyerek, biztos nem nevelgetném más kölkét.. mindig az az ember járna a fejembe akivel megcsináltátok.... és lehet megcsapnám egyszer a kisgyereket mert az apját látnám benne

mondjuk legkevesebb lenne, hogy véresre verném a manuszt

nem tudom nekem ilyen a vérmérsékletem, de lehet hogy a férjed másként viselné

egyébként el kellett volna vetetni a gyereket... dehát gondolom nehéz lett volna felvállalnod a férjednek amit tettél

nem tudom amúgy lehet, hogy a férjed nem nemzőképes.... és ezért nem sikerült vele idáig

2010. júl. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/91 anonim ***** válasza:
58%
A baba igazi apjának én semmiképpen nem szólnék. A férjed is vágyik egy babára,maradjon boldog tudatlanságban. sztem. Néha hallgatni arany! Ha elmondod az igazat,akkor a férjed a gyerek,és a gyerek igazi apjának az életére is hatással lesz. Így meg boldogok lehettek mint egy család!
2010. júl. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/91 anonim ***** válasza:
hát ha kiderül h a férj nemzőképtelen akkor elég gáz lesz... de amúgy ha a férjeddel akarod leélni az életed a megingás után is, akkor szerintem ne mondd el. hidd el nem ezen fogsz minden nap agyalni
2010. júl. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!