Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmondjam, hogy valószínű nem...

Elmondjam, hogy valószínű nem a férjemtől várok babát?

Figyelt kérdés

Nagyon szégyellem az esetet. Már 4 éve vágyom babára és a férjem is, de hiába próbálkoztunk nem jött össze.

Megcsaltam a férjem és terhes lettem. Most 12 hetes vagyok. Majdnem biztos vagyok bent, hogy nem a párom az apuka.

Szerintetek, ha elmondom tudja majd sajátjaként szeretni a picit? Vagy jobban járok, ha hallgatok?


2010. júl. 3. 22:30
 31/91 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszokat.

A férjem ismeri a srácot, akivel megcsaltam.

Azt hiszem el fogom mondani.

2010. júl. 5. 23:34
 32/91 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem így jársz a legjobban. Nehéz beszélgetés lesz, de meg fogsz tőle könnyebbülni. Amúgy megértelek, és nem ítéllek el.. és meglepő, mennyi hasonló történet került elő itt a kérdésed kapcsán. Mennyi kis titka van egy embernek az élete során.... De azért a másik emberrel nem szabad játszanunk... Képzeld, ha a férjed beleélné magát a dologba, és később kiderül... fordítva is nagyon rossz lenne, ha Te lennél a férfi, gondolj csak bele.


Asszem jól döntöttél. Sok sikert kívánok nektek!

2010. júl. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/91 anonim ***** válasza:
55%
Én nem mondanám el. Így tönkreteszed a férjed, a családját, a saját családod életét, a srácét, és nem utolsó sorban a babáét. Ha nem mondod el, akkor viszont "csak" te cipeled a keresztet. Amúgy is..nem úgy fogd nézni minden nap azt a kisbabát, hogy nem a férjemtől van..nem a férjemtől van..
2010. júl. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/91 anonim ***** válasza:
57%

nézdd gonosz leszek, de MINDEKI ugy jön ki a legjobban hogy amit nem tud nem fáj.

ha szándékosan lettél terhes a szeretőtöl mondd el. ha véletlen akkor mérlegre kell tenned h mit jelent neked a férjed, ismerik e egymást a szeretővel( a lebukás maitt) és hogy mennyire hasonlitanak egymásra.

azt ajánlom h ha megcsaltad akkor vállald és matradj csendben. a nők azért születnek hogy áldozatokat hozzanak a későbbi tartós jóért. sajnos ez van:S

2010. júl. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/91 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: ÉS ha később derül ki? Pl. nem egyezik a vércsoport... Akkor már inkább most robbanjon a bomba, mint akkor amikor megvan a baba. Ez a titokban tartás egy kicsit lutri, vagy bejön vagy nem.

Ha a a férj olyan típus, hogy képes megbocsájtani és sajátjaként nevelni a gyereket, még ha valószínű nem az övé, akkor az is lehet, hogy a továbbiakban kettőjük titka marad, a család többi tagja nem fogja megtudni.


De ha elküldi az asszonykát az is teljesen érthető.

Ez van, kicsit előbb kellett volna gondolkozni.

2010. júl. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/91 anonim ***** válasza:
Utolsó=8:25-ös
2010. júl. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/91 anonim ***** válasza:
94%

Én nem is tudom, hogy apunak mi a vércsoportja..sőt szerintem ő sem tudja, hogy nekem mi. Az is most derült ki amikor terhes lettem. De amúgy is egy pasi minek nézné meg, hogy az ő vércsoportja meg az anyuka vércsoportja meg a gyerek vércsoportja hogy kapcsolódik..úristen:D szerinted ezzel ki foglalkozik?


Ha az anyuka nem mondja el senkinek, akkor nem derül ki..ez nem szappanopera..

2010. júl. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/91 anonim ***** válasza:
ja 8:25 ös voltam
2010. júl. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/91 anonim ***** válasza:
100%
Itt csak akkor lesz igazi galiba ha elmondod es aztan megis kiderul hogy a ferjedtol van a gyerek.
2010. júl. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/91 anonim ***** válasza:
100%
Ezért írtam, hogy jó lenne először kideríteni viszonylagos pontossággal, hogy kitől van a gyerek, de lepontoztak. Úgy tűni ez nem hasznos válasz. Akor meg azt csinál amit akar, ha rám hallgat. Minek kérdést feltenni.
2010. júl. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!