Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves Kismamák! Hogy álltok...

Kedves Kismamák! Hogy álltok a dohányzással? Megkövezhető vagyok:- ( Sajnos nem tudom letenni:- ( Higgyétek el aggódom, és a világon mindennél jobban szeretem a babámat! Hogy létezik, h ennek ellenére sem sikerül?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 22:41
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/150 anonim ***** válasza:
70%

"Korábbi tudományos tanulmányok kimutatták, hogy a terhesség alatti dohányzásnak más káros következményei is vannak: vetélés, torzszülés, halvaszülés vagy az újszülött halála

Én ettől kapnék ideg összeroppanást nem az elvonástól!(Nekem minimális elvonási tünetem volt 13 év kemény cigizés után.Csak annyi,hogy többet ettem de az lehet,hogy a terhesség miatt volt)

Ezt jól gondold meg!Szerintem ez a válasz hasznosabb mint az aki arra biztat ,hogy naponta szívj el pár cigit és akkor mindenki egészséges lesz!És te azt a választ köszönöd meg...

2009. okt. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/150 A kérdező kommentje:

Én minden választ megköszöntem! Sőt kiemeltem,hogy kioktató válaszok a leghasznosabbak, elrettentés terén!

Még egyszer: MINDENKINEK KÖSZÖNÖM,AKI SZÓRA MÉLTATOTT...VAGY ÍGY VAGY úgy!

2009. okt. 25. 20:30
 73/150 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Valaszolok!


Mar egyszer irtam kommentet, de nyomon kovettem az esemenyeket es ugy erzem, hogy megint reagalnom kell.

Sajnos mar nem arrol szol a tortenet, hogy hogyan tudunk a kismamanak segiteni, hanem a 2 tabor osszecsapasirol.Dohanyos konta nem dohanyos.

Kerlek Benneteket, hogy otletekkel segitsuk a Kismamat a leszokasban.Azzal, ha batja valaki nem segit!!

Azzal meg plana nem ha buzditja a dohanyzasra!!

Nyilvan ez is csak egy velemeny, de En igy gondolom.


Kedves Kismama!


En meg mindig ugy gondolom, hogy ne egyedul csinald.Kerj orvosi segitseget.Minel hamarabb.Fontos Neked az a pici elet a pocakodban.Meg nem is sejted mennyire. :)

Tegyel meg erte mindent es akkor sikerulni fog.

Sajnos az utolso valaszolonak igaza van a % okat illetoen :(

De sosem keso leszokni!!!En megtettem, es nem volt konnyu...de lesz meg nehezseg az eletben es azt is tuleljuk :)

Sok sikert kivanok hozza.En OSZINTEN drukkolok Neked!


Az angliai kismama.

2009. okt. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/150 anonim ***** válasza:
18%

19.51 Milyen érdekes anyukám cigizett a bátyámmal is meg az öcsémmal velem nem egy szálat se még is kicsinek gruppos voltam aztán meg aszmás. Ugye érdekes? a 19.32 amit írt az igaz én is olvastam már róla hogy az elvonási tünetek idegösszeroppanást okoznak a magzatnál, mivel neki is van idegrendszere és ő sem helyesli hogy cigizen csak azt javasolja hogy orvosi segítség mellet szokjon le.

A kérdező sem mentséget keres hanem hogy hogy induljon neki szerintem is orvos nélkül sehogy. Máskor mielőtt leugatsz valakit olvasd végig mit ír vagy ha nem jó a szövegértelmezésed menj vissza 4. be ott majd megtanítják.

2009. okt. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/150 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm angliai kismami!!!Igyekezni fogok nagyon! És beszámolok mindenről...megpróbálom holnaptól teljesen letenni,ha nem megy, akkor pszihológushoz fordulok,illetve a hipnózisról jókat olvastam ilyen esetekben...

Már van egy gyermekem,tudom mi az anyai szeretet!:-)

2009. okt. 25. 20:49
 76/150 A kérdező kommentje:
Neked is köszi:-)
2009. okt. 25. 20:50
 77/150 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom az anyagi helyzeted es az otthoni lehetosegeket, de szerintem ne egyedul csinald.

Eleg nehez.Ha nem egyedul csinalod, talan konnyebb lenne orvos mellett csinalni (lehet vissza sem szoknal szoptatas utan)

Sajnos azt nem tudom, hogy okoz-e problemat az elvonasi tunet a picurkadnak, de errol eremes lenne orvosal beszelni.

Biztos itt is van tobb "tabor" is mint mindenben, de megis okosabb mint en :)

Ha fizetos a segitseg es nem teheted meg, akkor a nogyogyaszod es vedonod segitsegere szamithatsz szerintem.


Tenyleg sok sikert!!


Angliai kismama.

2009. okt. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/150 A kérdező kommentje:

Ha belegondolok máris nem vagyok egyedül!:-)))

Nagyon köszönöm,hogy ismeretlenül is sokan mellettem álltok,és segítetek,nagyon sokat jelent! Úgy érzem már Nektek is elszámolni valóval tartozom. Mindent meg fogok tenni, hogy így vagy úgy,de sikerüljön!!!

2009. okt. 25. 21:08
 79/150 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Gondolj arra, hogy a babád nikotinfüggő lesz és ettől hónapokig ideges, sírós, nyugtalan. Ezen kívül mindaz igaz amit a többiek írtak minimum asztmás lesz, de sokkal nagyobb problémák is jelentkezhetnek, én egy műsorban hallottam, hogy nagy esély van gyermekkorban a tüdőrák kialakulására...ugye nem ezt szeretnéd???Vwegyél erőt magadon én is dohányoztam de eszembe nem jutott folytatni amikro megláttam a két csíkot...

sok sikert és meglátod csak az első egy hét vagy pár nap lesz nehéz.

2009. okt. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/150 anonim ***** válasza:

jajj de örülök, hogy azt olvasom, hogy holnap neki fogsz futni :) Remélem felkészültél, teljesen kész vagy rá, hogy véghez is vidd! Nagyon szorítok Neked!

Majd mesélj hogy bírod, hátha támaszod leszünk :)

2009. okt. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!