Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves Kismamák! Hogy álltok...

Kedves Kismamák! Hogy álltok a dohányzással? Megkövezhető vagyok:- ( Sajnos nem tudom letenni:- ( Higgyétek el aggódom, és a világon mindennél jobban szeretem a babámat! Hogy létezik, h ennek ellenére sem sikerül?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 22:41
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/150 anonim ***** válasza:
78%

szia!

Én terhesség előtt cigiztem, és 5 hetesen tudtam meg, hogy terhes vagyok, addig persze cigiztem, de ahogy megtudtam azonnal leraktam.Nem vagy erős, én az voltam, és erre büszke vagyok, Mindennél többet jeletnt a pici, mint egy cigi.

2009. okt. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/150 anonim ***** válasza:
87%

Gondold végig magadban, hogy mit teszel, és hogy egy mennyire árt annak aki a legfontosabb az életedben. Tedd le!!!

Ez anyum módszere (négyszer tette le a cigit baba miatt): valahányszor eszedbe jut, hogy rágyújts, rágcsálj valamit: almát, mogyit, vagy rágózz....

Sokat segít!!!

2009. okt. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/150 anonim ***** válasza:
68%
Ne haragudj de mondani könnyű,hogy szereted a babádat de úgy látszik magadat jobban.Én nem szépítem te önző vagy!18 évig dohányoztam 3x futottam neki a leszokásnak de mikor terhes lettem nem volt kérdés!Letettem!A falat kapartam 1 cigiért de ,hogy merészelnék én bármit is kockáztatni a babám életében!NEM GYÚJTHATSZ RÁ!És legfőképpen ne beszélj nekem szeretetről mikor egy ártatlan lény aki nem mellesleg a te gyereked veszélyeztetted!Mit mondasz majd a gyerekednek?Bocsi de nem tudtam letenni?Olyan nehéz volt?Ne nyavalyogj,próbáld meg valóban szeretni a gyereked és bizonyítsd!Más anyák meghalnának a gyerekükért te már a kezdésnél elbuksz?Mit várhat majd a gyerek tőled később!Ez olyan nagy áldozat?
2009. okt. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/150 anonim ***** válasza:
68%
Én is olvastam a kommenteket és le vagyok döbbenve!Először is ,azon,hogy ne hagyja abba azonnal mert baja lesz meg stressz árt a magzatnak!Milyen stressz,hogy nem kap cigit?Én is sokáig dohányoztam de rögtön letettem mert ez nem lehet kérdés!Az meg,hogy orvosok tanácsolnak ennyi és ennyi szálat az egy nagy mese!Nyugtassátok magatokat!Lehet,hogy szerencséd lesz és nem lesz baja mert vannak sokan akik"nem tudják letenni"!Nem tudják?És miért nem?Nem elég ok,hogy 1 pici baba szívja veled együtt?Én is megkérdezem:MILYEN SZERETETRŐL BESZÉLSZ?Szóval lehet,hogy szerencséd lesz illetve szegény gyerekednek de az nem rajtad múlik majd mert te lecsökkentetted az esélyeit A SAJÁT GYEREKEDNEK!Kockáztatsz!Persze te szereted a gyerekedet a legjobban a világon..na persze!
2009. okt. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/150 anonim ***** válasza:
88%

Sok áldozatot kell hozni a gyerekeinkért! Amíg élünk felelősek vagyunk értük az első perctől kezdve, ahogy megfogantak!

Az, hogy szívod azt a mérget, nem gyengeség, hanem az anyai óvó, féltő ösztön hiánya! Talán nem hiszed el, hogy ártasz neki? Nem kell feltétlenül betegen születnie emiatt, elég, ha hetekig elvonási tünetek miatt lesz nyugtalan, sírós, babád, aki nagyon szenved a nikotinfüggőség miatt!

Vagy nem fogtad fel, hogy ő akármilyen pici, már számít rád? Mert te vagy az ANYUCIja!

Vigyázz rá! A gondoskodás már itt elkezdődik, nemcsak szülése után!! Áldozatokat kell hozni! Sokat! Ha ezt nem tudod meghozni, később is bajok lesznek és akkor tényleg nem jelentheted ki, hogy a világon mindennél jobban szereted, mert csakis saját magad után!

2009. okt. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/150 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Én nem dohányzom, de egyszer úgy hozta a sors, hogy voltam szegeden a gyermekintenzíven, a bátyám kisfiánál.Abban a szobában ahol ő feküdt, rajta kívül még sok-sok baba, mind becsövezve, 1kilósan.Senkinek nem kívánom a látványt!A babák 80%-a dohányzás okozta tüdő, és érrendszeri betegségekkel jöttek a világra!Haldoklottak!!!

Nem éri meg szívni, még 1 szálat sem!Terhesség után ha akarod kettesével is szívhatod, de a babádat védd!

2009. okt. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/150 anonim ***** válasza:
100%

Ugye milyen nehéz leszokni? A babádnak pont így fog hiányozni a cigi mikor megszülöd és nem fogja szívni :(


Azt meg muszáj megjegyeznem kedves szuper anyukák! Ti tényleg lepontozzátok azért a válaszadókat, mert bíztatják a kérdezőt, hogy szokjon le? Döbbenetes!!!!

2009. okt. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/150 anonim ***** válasza:
86%
Nyugodtan pontozzanak le,akkor sem fogok bazsajogni mert igenis borzasztó dolog amit tesz!Az meg,hogy nem tetszik a stílus engem nem érdekel itt csakis az az ártatlan kis emberke számít aki a hasában van!
2009. okt. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/150 anonim ***** válasza:
71%

ez csak onamitas! neked eszed agaban sincs letenni a cigit es valoszinuseggel tojsz a szuletendo gyereked egeszsegere, ide is csak azert irtal, mert olyan valaszokat varsz, hogy "en is cigiztem es semmi baja a gyerekemnek" es akkor megnyugodnal, hogy masok is, hat akkor en is..

szerintem akaratgyenge vagy es egy kicsit sajnalom a gyerekedet!

ne haragudj ram, de leirtam az oszinte velemenyemet.

szivbol kivanom, hogy szabadulj meg attol a meregtol es egeszseges kisbabanak adjal eletet!

2009. okt. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/150 anonim ***** válasza:
66%
A kérdésed:"Megkövezhető vagyok?".A válaszom:IGEN!
2009. okt. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!