Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves Kismamák! Hogy álltok...

Kedves Kismamák! Hogy álltok a dohányzással? Megkövezhető vagyok:- ( Sajnos nem tudom letenni:- ( Higgyétek el aggódom, és a világon mindennél jobban szeretem a babámat! Hogy létezik, h ennek ellenére sem sikerül?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 22:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/150 anonim ***** válasza:
44%
Tedd le cigit mert semmivel se jobb mint ha piálnál. Mit fogsz érezni ha korábban jönn a baba és nyomorék lesz egy életre: Téleg enyit jelent neked a nikotin ?
2009. okt. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/150 anonim válasza:
56%
Ne haragudj,de mindig is haragudtam az ilyen kismamákra! Talán még jobban mint egy gyilkosra!! Bocsánat de ez az őszinte véleményem!
2009. okt. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/150 A kérdező kommentje:
Igazad van! Értem a felháborodásodat! A piás megjegyzés nem állja meg a helyét...de máskülönben teljesen igazad van! Ha nem próbálkoznék, és nem akarnám én a legjobban, hogy minden rendben legyen, akkor nem paráznék rajta! Magam is azt gondoltam,hogy,hogyha pozitív lesz a teszt,akkor azonnal lerakom. Mégsem így lett és én gyűlölöm érte magamat a legjobban.
2009. okt. 22. 23:07
 4/150 anonim ***** válasza:
92%
vegyél erőt magadon, más nem segít! Egy kolleganúőm végigbagózta a terhességét, retardált lett a gyereke, egy barátnőm meg 34. hétre szült egy 2 kilós gyereket. Nagyon sok rosszat okozol vele a picidnek! Koncentrálj arra, hogy csak átmenetileg teszed le, szoptatás után visszatársz rá.
2009. okt. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/150 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsónak.Ilyen hangvételű hozzászólásokat várok!

Szerintem nem ítélkezni kell kívűlállóként...hanem segíteni egy ilyen gyenge szerencsétlenségnek...:-(

2009. okt. 22. 23:11
 6/150 anonim ***** válasza:
95%

Mennyi idős terhes vagy? Én is füstöltem terhességem előtt, majd kb az 5. hten jött a hányinger. Nos, azóta eltelt 2 év, bagó nélkül. Ha cigizel nagy esélye van a koraszülésnek, kis súlyú babának, későbbi sztmának és még ezer dolognak. Képzeld el a kicsi babád, ahogy minden slukktól fulldoklik a pocidban.

[link]


Ez egy nagyon érdekes cikk.

Sok erőt, hogy letedd!

2009. okt. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/150 anonim ***** válasza:
100%

Én is bagóztam, aztán nem jött meg a mensim, beparáztam és vettem egy doboz cigit, el is szívtam :( Aztán belenéztem a tükörbe és elsírtam magam, hogy lehetek ilyen! Napokig magam alatt voltam és közben minden percbe arra gondoltam, hogy meghalnék egy cigiért... aztán kórházba kerültem és azt mondtam, hogy biztos a sors így segített, mert azóta sem gyújtottam rá, sőt, már eszembe se jut! Büszke azért nem vagyok magamra, mert azt az egy dobozt elszívtam, de nyugodtabb a lelkem. Nincs olyan, hogy nem tudod letenni, dobj ki mindent, cigit, öngyújtót, hamutálat, gyufát, és intézd el, hogy pár napig egy percre se legyél egyedül! Meg tudod csinálni, csak határozd el! szorítok neked!!!

boldog babavárást és egészséges babát!!!!

34h km :)

2009. okt. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/150 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm Nektek! Nagyon fogok igyekezni!
2009. okt. 23. 00:39
 9/150 anonim ***** válasza:
89%

szorítok neked! örülök, hogy próbálkozol, már csak sikerülnie kel!sikerülni fog, hidd el nekem!még új a terhesség, h anyuka leszel, ezért parázol, ezért rágyújtasz, ezért még jobban parázol...

adj időt magadnak, pl. oké, ott a doboz ciki, beosztod vasárnapig, hétfőtől nem gyújtasz rá! Ezzel felkészíted az agyadat rá, én kevésbé kívántam így. Na meg a praktikák: szívószál, tiktak, csoki, nagy séták, nagytakarítás...

neked is sikerülni fog!

2009. okt. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/150 anonim ***** válasza:
94%
Ha segít, gondolj arra, hogy ha megszületik, akkor neki viszont le kell szoknia a cigiről, mert a terhesség alatt gyakorlatilag veled szívta. Én ezért tudtam letenni.
2009. okt. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!