Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves Kismamák! Hogy álltok...

Kedves Kismamák! Hogy álltok a dohányzással? Megkövezhető vagyok:- ( Sajnos nem tudom letenni:- ( Higgyétek el aggódom, és a világon mindennél jobban szeretem a babámat! Hogy létezik, h ennek ellenére sem sikerül?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 22:41
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/150 anonim ***** válasza:
68%
20.47!Milyen érdekes!Erre mit vársz?Dohányzott anyukád a testvéreiddel,veled nem És?Tehát dohányozzon nyugodtan?Ha ezek a válaszok nem lennének talán könnyebb lenne neki leszokni!Ilyenkor nem azok a példák kellenek amik a dohányzás mellett vannak ha nem jöttél volna rá még magadtól!Érdekes nem?
2009. okt. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/150 anonim ***** válasza:
81%
A magzatnak kialakul az idegrendszere de nem gondolkodik és nem fog ideg összeroppanást kapni ez biztos.Hidd el nekem,hogy inkább kockáztass mert kevesebb vagy semmi probléma nem lesz ha leszoksz az elvonási tünetek miatt, de nagy probléma ha nem szoksz le!Hiába van sok válaszoló akinek szerencséje volt!!A placentát folyamatosan mérgezed míg el nem hal!Gondolj bele neki a placenta az élet!Ott a táplálék a levegő minden!Írják,hogy ez az egész válaszadás az ellentétekről és harcról szól!Nem vagyunk egyformák van aki jobban felháborodik mint más ezt nem lehet szabályozni ez emberi természet függő!A kérdező is tudja ,hogy nem helyes amit tesz és lehet,hogy nem mindenki"simogatva" adja meg a választ de ne legyünk már annyira érzékenyek,ő kiírt egy kérdést ami joggal okoz felháborodást egy némely embernél ?Nem írta ki,hogy vehemensebb természetű emberek véleményét nem kérem mert érzékeny vagyok!Ez 1 fórum és mindenkitől kérdezett.A válaszok továbbra is biztos vegyesek lesznek mert nem vagyunk egyformák abból is látszik,hogy van aki dohányzik és van aki nem!Én nem fogok ítélkezni sem de nem fogok simogatni sem !Felnőtt vagy és biztos tudod mit veszíthetsz és mivel játszol!Az biztos ,hogy itt csak 1 vesztes lehet és az nem a kérdező lelkivilága az a baba!
2009. okt. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/150 anonim ***** válasza:
77%
08.05.nek teljesen igaza van!Nem mi és nem az egonk számít! Most csak 1 cél van,hogy sikerüljön letenni a cigit.A válaszoló maga is megírta,hogy a kioktató,kellemetlen hangvételű válaszok jobban segítenek mert elrettentik!Ezt ő írta!Ötleteket nem tudok írni mert én is csak letettem és nem azért nincs ötletem mert nem próbáltam mást ,azért nincs mert semmi más nem használt.Ha ő nem lenne terhes azt írnám ,hogy a terhesség segít mert azért teszed le ,hogy a babád egészséges legyen!Nekem ez segített!Előtte nem tudtam letenni hiába próbáltam.Az biztos a lassan fokozatosan letevés szerintem nem használ és aki igazán le szokott az tudja jól,hogy az is csak 1 kibúvó, 1 kapaszkodó!Én alkohológián vagyok ápolónő és tudom mi az igazi elvonási tünet!A cigi miatti elvonás nem okoz egészségkárosodást!Nyugodtan leteheted nem kell aggódni nem lesz baja a babának de ezt majd az orvos is elmondja ha tőle kérsz segítséget!Ne haragudj de én sem tudok kedveskedni a végén mert sajnos én is a nagyon ellenzők és a már leszokottak táborába tartozom és azt gondolom ha a fejedben eldöntötted akkor csak akarni kell és nincs lehetetlen!Még akkor is ha nem vagyunk egyformák!1 dolog azonos bennünk:anyák vagyunk mindannyian és ez adja a plussz erőt!Ebből kell meríteni!
2009. okt. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/150 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem tudom, hogy írtad-e, de megkérdezném, hogy a párod is dohányzik?
2009. okt. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/150 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom 1 nagy vita alakult ki.Én azokhoz az emberkékhez tartozom,akik téged lehurrogtak,nem pedig azokhoz,akik bisztatgatnak téged,akik terhességük alatt cigiztek stb.Nemrégiben tele volt a sajtó azzal,hogy 1 nő terhessége alatt végig drogozott,és mikor megszületett a gyerek egész nap csak ordított,olyan fájdalmas elvonási tünetei voltak.Nem éri meg.Ha tényleg szereted a babád,már ma leteszed a bagót.Ha nem tudod,akkor sajnos nem tudok neked hinni.Az a baba nem tudja letenni helyetted is,de te le tudod.Ne ámítsd magad h. nem lesz semmi baja,meg más is cigizik.De igen beteg lesz ha nem rakod le. Előszöri válaszoló voltam.
2009. okt. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/150 anonim ***** válasza:
100%
Na cigiztél ma?
2009. okt. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/150 anonim ***** válasza:
100%

Jó tanács, hogy próbáld letenni.

Az én édesanyám is végig cigizett a terhessége alatt.Egészségesen születtem,de mostanra, 23 éves koromra rengeteg betegség kialakult.Asztma, gerincbeteg, szívbetegség,kancsalság, alacsony vagyok, stb...

Sok sikert hozzá!

2009. okt. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/150 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Megmondom őszintén,hogy reggel beleszívtam egy slukkot a kávéhoz!:-( Aztán talán a sors keze játszott közre....letört a leghátsó fogamból egy darab,nagyon fájt. Irány a fogorvos...ki kell húzni mondja a doki....majd beletöri a fogam felét az ínybe:-( Irány a szájsebészet...júújjj nagyon rossz volt nagyon fájt és fáj most is. Szerencsére eszemben sincs rágyújtani,mert a fájdalom szinte elviselhetetlen..Lehet ez volt az intő jel számomra,hogy fejezzem be! Isten ugye nem ver bottal...vagy az itt elátkozott valaki??:-))

Még jelentkezem,és beszámolok mindenről:-) Köszönöm Nektek!

2009. okt. 26. 13:26
 89/150 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszolva: igen! Sajnos a párom is dohányzik!
2009. okt. 26. 13:27
 90/150 anonim ***** válasza:
70%
Senki nem átkozott el az biztos!Kaptál 1 kis segítséget fentről!:-))Sajnos ez a segítség biztos nem kellemes!Gyógyulj meg!
2009. okt. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!