Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves Kismamák! Hogy álltok...

Kedves Kismamák! Hogy álltok a dohányzással? Megkövezhető vagyok:- ( Sajnos nem tudom letenni:- ( Higgyétek el aggódom, és a világon mindennél jobban szeretem a babámat! Hogy létezik, h ennek ellenére sem sikerül?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 22:41
 121/150 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem elege lett a durva beszolásokból és nem kiváncsi a válaszokra.
2009. nov. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/150 anonim ***** válasza:
35%

mire vagytok kivancsiak?

szarik ratok, mint ahogy a szuletendo gyerekere is!

sosem fogja az ilyen letenni a cigit, egy onzo anya es az ilyen meg szaporodik is!

sajnalom... neha faj az igazsag!

2009. nov. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/150 anonim ***** válasza:
38%

Ez az utolsó hozzászólás kicsit azért durva szerintem...oké hogy névtelen az oldal meg minden,de akkor sincs senkinek joga hogy ilyen kemény kommentet megengedjen magának...


És még ezek után is van aki csodálkozik,hogy nem reagál a kérdező kismama?Én nem lepődök meg rajta....


Azért mert valaki akaratgyenge,még nem törvényszerű hogy felelőtlen rossz anya is lesz.

Szálljatok már le róla,lelki támaszért kérdezett,nem bunkóskodásért!

2009. nov. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/150 A kérdező kommentje:

"szarik ratok, mint ahogy a szuletendo gyerekere is!

sosem fogja az ilyen letenni a cigit, egy onzo anya es az ilyen meg szaporodik is!

sajnalom... neha faj az igazsag!"-------) Jobbnak tartod magad ilyen stílussal?

Sziasztok! Nem tudtam jelentkezni eddig:-( Haladok. A reggeli egy slukk a kávéhoz még sajna megvan,de ennyi...igyekszem ezt is elhagyni! Köszi mindenkinek aki nem ilyen minősíthetetlen hangvételű választ adott!

2009. nov. 4. 09:54
 125/150 anonim ***** válasza:
60%

Én vagyok a vehemens. Remélem elhiszed, hogy örülök, hogy itt tartasz. Talán majd eljön az az idő is, mikor úgy leszel vele, hogy azzal az egy slukkal nem érdemes a szádat bebüdösíteni...:)

Tényleg örülök, bocs, ha előtte nyers voltam.

2009. nov. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/150 anonim ***** válasza:
18%

en vagyok a bunko beszolo.

ha tenyleg napi egy slukknal tartasz, akkor orulok es szerintem hatott rad az is, amit irtam!

ha azt is elhagyod, akkor tenyleg buszke lehetsz magadra!

kitartast es boldogsagot kivanok, de foleg jo egeszseget a gyerekednek!

2009. nov. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/150 anonim ***** válasza:
19%

Ohhh szálljon már az egod,hogy pont te hatottál rá...majom parádé:/


Ada és Abi:))

2009. nov. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/150 anonim ***** válasza:
34%

kedves ada es abigel! a majom parade vagyok.

mar le is szalltam a foldre. termeszetesen nem azt gondolom, hogy en miattam nem cigizik mar olyan sokat, de a cel szentesiti az eszkozt! es termeszetesen hatassal volt ra az en kommentem, mert fajt neki.

15 eves pszihologusi tapasztalat van a hatam mogott, rengeteg akaratgyenge embert lattam. es igen, van akinek pont ez segit. (attol fuggetlenul, hogy en valoban pont ezt is gondolom rola)

nyilvan nem mindenkirol van jo velemenyed neked sem. es talan teged sem szivlel mindenki.

sok boldogsagot nektek es orulj, hogy neked van annyi eszed, hogy nem mergezed a gyerekedet!

2009. nov. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/150 anonim ***** válasza:
66%
Ezt pszchihológusi tapasztalat ide vagy oda is meglehetett állapítani,viszont semmi nem jogosít fel arra,hogy így beszélj egy terhes nővel.Az a valakinek pont ezt hat,pedig nem biztos,hogy pont a kérdező,erre nem gondoltál?Tudod mit tud okozni egy ilyen kedves megnyilvánulás mint a tiéd?Mert én igenis tudom,nem egyszer keményedtem be,mert vannak ilyen intoleráns jótét lelkek az oldalon mint te.Büszke lehetsz magadra a fene nagy türelmeddel,ha itt így mersz beszélni,vajon mit csinálhatsz a pácienseiddel?Kínzod őket mint House?
2009. nov. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/150 anonim ***** válasza:
81%

Nekem inkább Csernus doki jut eszembe...

A kismamának gratula (én utoljára valamikor az elején írtam) és kitartás, menni fog, és a gyereked nagyon hálás lesz érte, hogy meghoztad ezt az áldozatot érte!

2009. nov. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!