Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves Kismamák! Hogy álltok...

Kedves Kismamák! Hogy álltok a dohányzással? Megkövezhető vagyok:- ( Sajnos nem tudom letenni:- ( Higgyétek el aggódom, és a világon mindennél jobban szeretem a babámat! Hogy létezik, h ennek ellenére sem sikerül?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 22:41
 101/150 anonim ***** válasza:
77%
sikerult kibirni hogy ne gyujts ra?
2009. okt. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/150 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Is-is:-( De nagyon jól haladok,már csak egy egy slukkot szívok,szerintem holnapra az is elmarad:-) Jönnek az elvonási tünetek..fáj a fejem,eszem egyfolytában....

Igaz még a fogam(helye)is fáj..most nem nagyon gömbölyű a világ,de nagyon igyekszem,és mondom szerintem holnapra teljesen elmarad a bagó! Drukkoljatok :-)! Köszi Mindenkinek Mindent!

2009. okt. 27. 14:08
 103/150 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem meg nem fogod abbahagyni. Mindig csak egy slukk, aztán majd kettő, mert jaj, nagyon fáj a fejem, vagy akármi, tuti találsz kifogást.

Meg ide egy slukkot írsz...biztos nem volt az több?


Ezekkel az egy slukkokkal magadat csapod be.


Nem bántásnak szánom, egyszerűen erősebbnek érzem nálad a cigi iránti vágyad, mint a saját magad és a babád egészségét.

2009. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/150 A kérdező kommentje:
Szerintem meg bántásnak szánod! Minek írnék ide hazugságot, amikor nem is muszáj leírnom....? Nálam igenis sokat számít,hogy már csak egy egy slukk volt,de vannak akik a kákán is a csomót keresik. Mindenesetre én örülök, hogy itt tartok:-)
2009. okt. 27. 15:31
 105/150 anonim ***** válasza:
26%

En meg GRATULALOK , mert tudom, hogy nem konnyu.


A Terez Anya angliabol.


ui: igen dohanyoztam 10 evig es nem volt konnyu letenni.

Ezert is tanacsolom, hogy segitseggel csinalja, hiszen gyengebb az akaratereje mint nekem.

De a baszogatas akkor sem segit neki.

2009. okt. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/150 anonim ***** válasza:
62%

Hát bocs az őszinteséget, ha megbántódtál, hát így jártál.


Én az első terhességemnél nem tudtam letenni, elhalt 8 hetesen. Gondolom nem a cigi miatt, bár ki tudja, mindenesetre a másodiknál egyből eldobtam, pedig nagyon szerettem dohányozni és nem is volt gond. A kistestvérénél sem gyújtottam rá, eszembe sem jutott.

Neked már van egy, ha jól emlékszem. Nem tudom, nála dohányoztál-e vagy sem, de a mostani terhességednél - főleg, hogy ide kérdést is kiírtál - borzasztó nagy önzésnek tartom részedről, hogy még nem dobtad el.


Én azt mondom, ne teszed le és majd ha megszülsz és neadj'Isten baja lesz, szépen rám lehet kenni, hogy és is azt tanácsoltam, hogy szívd, pedig nem így van, csak reálisan látom a helyzeted.


Lehet mindenféle segítő, beszólós, akármilyen kommentet írni pro és kontra, egy biztos, akkor fogod letenni csak, ha te akarod és amíg mi itt osztjuk az észt és faggattunk, hogy na ma??, te tuti nem fogod. Ne legyen igazam.

2009. okt. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/150 anonim válasza:
76%

Szia!

A nassolás jó ötlet. Nekem bevált. Ha elfogadsz egy-két tanácsot:

-készíts magadnak egy nagy tál joghurtos-zöldfűszeres káposztasalátát, vagy gyümölcsöket falatokra vágva, tégy bele egy villát, és tedd ki az asztalodra. Így nem az édességes polcot üríted ki, és még jót is teszel a szervezetednek. A ember lánya azt eszi, ami a legközelebb elérhető. Még a férjemnél is szoktam ezt a trükköt alkalmazni, különben sosem enne gyümölcsöt :)

-igyál legalább 8 pohár mentes vizet, ha szoktál ennyit, akkor legyen 2-3 pohárral több. A megnövelt folyadékbevitel gyorsítja a nikotin és egyéb méreganyagok kiürülését, így csökkennek az elvonási tünetek és kevésbbé hiányzik majd. A poharak számolgatásával még el is foglalod magad egy kicsit.

-felejtsd el a kedvenc karosszéked, amiben dohányozni szoktál, olyan tevékenységekkel foglald el magad, amik közben nem szoktál dohányozni (ez nagyon fontos!), és találj ki újakat, amik nem kapcsolódnak a dohányzáshoz. Én pl. elkezdtem tornázni. Persze, meg ne erőltesd magad. Nézz utána az intimtornának, keress új egészséges/változatos recepteket (amikre a párod sem fintorog:) Olvass arról, hogy mi történik ilyenkor a testeddel és a babával. Foglald el az agyad. Itt az interneten is töménytelen az információ. Ha könyveket veszel, azt egy kellemes habfürdő közben is tudod olvasgatni.

Meglátod, majd élvezni fogod, hogy nem vagy olyan "büdös", mint a dohányosok :) Szorítok Neked!!

Végül egy kis érdekesség:

[link]

2009. okt. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/150 A kérdező kommentje:

17:10 es! Most már értem a vehemenciádat! Te annak idején miért nem tetted le? Nem szeretted a picidet? Ugye milyen rohadt rosszul esnek ezek a szavak? Gondolom nem szándékosan azért cigiztél, hogy ez történjen?? Úgy érzem pont Te nem ingen törhetsz pálcát a fejem felett. Persze nem gondolom,hogy a cigi miatt ment el a babád! Csak épp Tőled fura ez a nagy hang. Ahelyett,hogy segítenél,bizonygatod hogy mekkora hülye vagyok...mintha Te nem lettél volna ilyen helyzetben!


Mindenkinek még egyszer nagyon köszönök mindent! Úgy érzem itt már csak a vita fog fokozódni!!

Nagyon sokat segítettetek,és azt hiszem sikerül elérni a célomat:-) Köszönöm!

2009. okt. 27. 17:59
 109/150 anonim ***** válasza:
76%

Nem esnek rosszul, mert azért írtam, hátha okulsz belőle, de csak a vörös köd szállt az agyadra. menségedre legyen mondva, hogy tombolnak a hormonjaid, ráadásul épp elvonási tüneteid vannak. Én nem írtam, hogy nem szereted a babád, még csak azt sem, hogy mekkora hülye vagy, csak azt, hogy nagy önzésnek tartom részedről, hogy nem tetted le. El kéne olvasni a soraim, nem pedig termelni az adrenalint.

Segítettem. Megírtam, hogy a te fejedben dől el, akármit is írunk, de neked nem erre volt szükséged, hanem hogy valakin levezesd az indulatod. Majd pár hónap múlva olvasd vissza ezeket a kommenteket és rájössz, hogy nem én vagyok vehemens. Őszinte voltam, bocs, hogy fájt, nyilván talált.

És tévedsz, pont én törhetek.:) És nem voltam hülye, csak felelőtlen, önző. Csak úgy, mint te most.

2009. okt. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/150 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Én kérdeztem, hogy a párod cigizik-e. Én addig nem is tudtam leszokni, míg ő le nem tette. Aztán elhatározta, hogy itthon egyáltalán nem gyújt rá, és bejött. Azóta 1 slukkot se szívtam, és eszembe sem jut. Annyit tudok tanácsolni, hogy amint megkívánod a cigit, igyál meg egy pohár vizet nassolás helyett és gondolj arra, hogy milyen jó, hogy ezt a szálat sem szívja be a magzatod. Sok sikert!
2009. okt. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!