Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves Kismamák! Hogy álltok...

Kedves Kismamák! Hogy álltok a dohányzással? Megkövezhető vagyok:- ( Sajnos nem tudom letenni:- ( Higgyétek el aggódom, és a világon mindennél jobban szeretem a babámat! Hogy létezik, h ennek ellenére sem sikerül?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 22:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/150 A kérdező kommentje:
10 hetes vagyok ....és a sírás kerülget:-(
2009. okt. 23. 10:03
 22/150 anonim ***** válasza:
92%

Én nem szeretnélek megkövezni, van elég bajod így is. Én magam sem vagyok egy erős alkat, így tudom, milyen érzés, amikor valamiről nagyon szeretnél leszokni, mégse megy...


Nem írtad, hány hetes vagy, de a dohányzásról leszokni most sem késő! Még a kilencedik hónapban sem! És az ugyan egyáltalán nem biztos, hogy betegen fog születni a gyermeked, (lehetsz nagyon szerencsés) az viszont igen, hogy amikor cigizel, ő szenved. Fuldoklik. Gondolom, ha megszületik, sem fogod kínozni, akkor sem, ha nem lesz

tőle hosszú távú baja.


Én nem tudok Neked jótanácsokat adni, mert nem nagyon cigiztem, azt a keveset könnyű volt letenni. De biztosan van olyan a környezetedben, aki nem elítél, hanem volt ilyen helyzetben, és el tudja mondani, neki hogy sikerült leszokni végül. Hidd el, nem szégyen a gyengeség, az lenne szégyen, ha nem is próbálnál rajta változtatni!


A sok álszenttel meg ne törődj, ők nyilván mindent mindig tökéletesen csináltak eddig az életben.

2009. okt. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/150 anonim ***** válasza:
100%

Ne sírj! Az nem jó a Kicsidnek!

Persze, gondolkozz el azon, amiket olvastál, vegyél nagy levegőt, és dobd ki a bűzrudacskáidat!

Találj ki magadnak valami jutalmazást, a cigi árát költsd magadra vagy a babára. De inkább magadra, minden el nem szívott szálért kapjál valamit: finomságot, vagy pl. mire növekedni kezd a hasad, a cigi árából telik majd egy dögös kismama ruhára, amit Magadnak köszönhetsz majd :)

Ne sírj, légy erős :) Látod, mindannyian mellett állunk, kortól és dohányzástól függetlenül, segíteni akarunk a TI érdeketekben! :)

2009. okt. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/150 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, most látom, 10 hetes vagy. Ha most abbahagyod, ugyanolyan esélyei lesznek a gyermekednek, mint a nemdohányzó anyákéinak.:) Kérj segítséget az orvostól, nyilván nem Te vagy az első a praxisában, aki ilyen gondokkal küzd.
2009. okt. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/150 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Már gondolkodtam rajta,hogy beszélek a dokimmal,de nem mertem...

Nagyon nagyon köszönöm, hogy nem meggyilkolni akartok,hanem segítetek!!!!! Nagyon sok erőt adtok!!!!

2009. okt. 23. 10:17
 26/150 anonim ***** válasza:
89%
szia! Én ugyan nem cigizek, de erős kávés vagyok, és a párom haragszik is érte, de én meg azt nem tudom letenni. Szóval meg tudom érteni, miben lehetsz. Nekem az segít, ha csak az ízét érzem. Sokkal kevesebbet iszom, most is háromszor egy nap, de már nem egész, ahnem fél csészéket, van, hogy ki is borítom, mert már nem bírom meginni. Szóval csak azt akartam ebből kihozni, hogy az nem megoldás, hogy (tudom, pénzkidobás) elsőre csak félig szívsz el egy-egy cigit? Utána még kevesebbet szívsz, 1-1 slukkot, és előbb utóbb hátha elmarad! Kívánom, hogy sikerüljön leszoknod
2009. okt. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/150 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kismama!

Nem tudom ,otthon hogyan is mukodik, de angliaban minden kismama elmehet ingyenes leszoktatasra.

En is dohanyoztam, de ahogy ereztem, hogy valami nincs rendben abba hagytam.Utanna 2 nappal teszteltem pozitivat :)

Otthon is biztos van leszoktatas kismamaknak.Valoszinuleg nem ingyen de ennyit mindenkeppen meger.A baba egeszsege mindennel fontosabb.Ha magunkert nem hagytuk abba (en sem tettem) de lagalabb a babaert sikerulnie kell.

Nekem sikerult! Neked is fog!

Kitartast kivanok!

2009. okt. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/150 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem olyan kérdés, hogy "nem tudom letenni". Itt más élete a tét. A saját gyerekedé ráadásul.

Én nagy dohányos vagyok (14 éves korom óta, napi 1 doboz), de terhesség előtt pár hónappal leraktam (kitisztulás is KELL) és szoptatás végén megint rágyújtottam.

Most megint ugyanez, még egyenlőre szoptatok, így nincs dohányzás. Mondom, ez nem "nem megy" kérdés.

Természetesen alig várom, hogy megint cigizhessek és természetesen szó se lehet róla, amíg van tej.

2009. okt. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/150 anonim ***** válasza:
100%
sia.igaza van mindenkinek.en nagyon eros dohanyos vagyok es a terhessegem alatt is cigiztem csak az adagot csokkentettem es a kisfiam erezte a karat 36 ik hetben 2.50kgmal megszuletett.akkor tudasodott bennem hogy o mennyit szenvedett a buta anyja hasaban a ostoba cigiert.szerencsere azota egeszseges nagyfiu mar 2 eves 1 szer sem volt meg beteg de soha tobbet meg egyszer ra nem gyujtanak ha teherbe esnek.sajnos a buta ember mindig csak a maga karan tanul meg valamit,nem akkor ha valaki mondja neki.
2009. okt. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/150 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem mennyit cigiztél?
2009. okt. 23. 11:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!