Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinálnátok, ha az apa...

Mit csinálnátok, ha az apa nem mondja el a családjának, hogy gyereke születik 3 hónap múlva?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk együtt az apával...becsúszott baba és én megtartottam, O pedig azt akarta hogy vetessem el vagy adjam örökbe.

Én felvállaltam ezt a babát, O nem és úgy látom nem is tervezi elmondani soha. Nem tudom mit csináljak... Azt hittem majd idővel elmondja, de mindig csak kifogást keres, hogy eddig miért nem mondta el. Viszont én nem akarok hazugságban élni.


Most állítsak oda az ismeretlen család elé, hogy hello van egy unokatok? Egyáltalán márcsam bele magam? De úgy érzem ez nem fer, hogy nem tudnak róla. De az biztos, ha én ezt elmondom, akkor én leszek a leggonoszabb ember a pasi szemébe, hiszen mit képzelek magamról, hogy belefolyok a családi életébe és hogy mit teszem azt tönkre... Mert meggyőződése, hogy a család nem bocsátja meg neki ezt a házasságon kívüli gyereket, ezért eltitkolja inkább. Én meg éljek az "eltitkolt lotyo" szerepében?


Nem tudom mit csináljak, vagy hagyjam az egészet a francba....

De ha mondjuk ez 5 év múlva derül ki valahogy a család számára, szerintem az még durvább...


2022. jan. 20. 10:10
 81/111 anonim ***** válasza:
32%

Ó azt még nem is tudjuk, hogy "csúszott be" ez a baba

Sok nő tesz ám érte, hogy"véletlenül" teherbe essen...

2022. jan. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/111 anonim ***** válasza:
40%

83-as, azt hogy kell elképzelni?


Szándékosan megbotlott és beleesett a pasi álló f*szába, az meg hirtelen nem tudott már arrébb ugrani?

2022. jan. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/111 anonim ***** válasza:
100%
Anyósomnak 2 dédunokája van, egyiket sem látta soha, nem is kíváncsi rájuk. Nem minden nagyszülő él, hal az unokáért. Én nem kavarnék be.
2022. jan. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/111 anonim ***** válasza:
89%

A nem védekezés kétemberes dolog. Ha a pasi annyira nem akar gyereket, akkor gumit húz!

A nagyszülőkkel nem foglalkoznék. A csávó felelőssége, hogy elmondja nekik vagy nem. Ha később derül ki, az nem a te sarad, nem vagy senkijük.

2022. jan. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/111 anonim ***** válasza:
36%
Mondjuk azt hazudta, hogy szedi a gyógyszert. Tök mindegy, hogy ő is bedugta-e, ugyanolyan hülye és ugyanolyan felelőtlen a csaj is. Az meg, hogy zsarolgat meg kényszerít meg fenyeget, őt minősíti. Kikényszeríti a hazugságot. Mi ez, ha nem jellemtelenség?
2022. jan. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/111 anonim ***** válasza:
61%

Nem.

Megmondta hogy neki nem kell.

Ergo miert mondana el a családjának?

Hagyd békén őket, neveld a faggyad ha kellett

2022. jan. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/111 anonim ***** válasza:
21%
88 te nagyon értelmiség lehetsz
2022. jan. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/111 anonim ***** válasza:
74%

89

Megmondta a pasi kerek perec, hogy ő nem akarja.

"becsúszott baba és én megtartottam, pedig azt akarta hogy vetessem el vagy adjam örökbe."

Mi nem volt egyértelmű?

2022. jan. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/111 anonim ***** válasza:
70%

"Tök mindegy, hogy ő is bedugta-e, ugyanolyan hülye és ugyanolyan felelőtlen a csaj is. Az meg, hogy zsarolgat meg kényszerít meg fenyeget, őt minősíti."


Senki nem mondta, hogy a csaj nem felelős vagy hülye, nyilván az, ha ő is engedte, pedig nem tervezett gyereket.


De egy férfinak el kell fogadnia, hogy ha védekezés nélkül szexel, akkor lehet, hogy gyerek lesz a vége. Nem tudom, felnőtt emberek mit nem tudnak ezen elfogadni.


Megcsinálta a gyereket, tudatában volt, hogy lehet, innentől kezdve nem zsarolás meg fenyegetés az, hogy gyerektartást kell fizetnie, hanem a tettei, a döntése következménye. Mert ö is meghozta a döntést, hogy nem hoz gumit.


Ez nem olyan, amit utólag csak úgy meg lehet gondolni és vissza lehet csinálni. Komolyan nem tudom, felnőtt férfiak mit játsszák a hülyét. Kényelmesebb volt neki gumit nélkül, hazárdírozott, vesztett. Ez van.

2022. jan. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/111 anonim ***** válasza:
91%

Senki nem a gyerektartás jogosságáról vitatkozik. Az jár, pont.

De többet ne akarjon és ne is várjon senki, akinek a kanja megmondja, hogy se rá se a gyerekére nem kíváncsi.

2022. jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!