Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinálnátok, ha az apa...

Mit csinálnátok, ha az apa nem mondja el a családjának, hogy gyereke születik 3 hónap múlva?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk együtt az apával...becsúszott baba és én megtartottam, O pedig azt akarta hogy vetessem el vagy adjam örökbe.

Én felvállaltam ezt a babát, O nem és úgy látom nem is tervezi elmondani soha. Nem tudom mit csináljak... Azt hittem majd idővel elmondja, de mindig csak kifogást keres, hogy eddig miért nem mondta el. Viszont én nem akarok hazugságban élni.


Most állítsak oda az ismeretlen család elé, hogy hello van egy unokatok? Egyáltalán márcsam bele magam? De úgy érzem ez nem fer, hogy nem tudnak róla. De az biztos, ha én ezt elmondom, akkor én leszek a leggonoszabb ember a pasi szemébe, hiszen mit képzelek magamról, hogy belefolyok a családi életébe és hogy mit teszem azt tönkre... Mert meggyőződése, hogy a család nem bocsátja meg neki ezt a házasságon kívüli gyereket, ezért eltitkolja inkább. Én meg éljek az "eltitkolt lotyo" szerepében?


Nem tudom mit csináljak, vagy hagyjam az egészet a francba....

De ha mondjuk ez 5 év múlva derül ki valahogy a család számára, szerintem az még durvább...


2022. jan. 20. 10:10
 61/111 anonim ***** válasza:
56%

Ezt nagyon szépen leírtad, csak sajnos az "ötlet" az nem írhatja felül a kötelességet.

Ha az apa nem kíván láthatást, akkor nem kell. Nem lehet kötelezni rá.

Ugyanúgy a nagyszülők is.

Ha szeretnék látni a gyereket, ezt biztosítanod kell. KÖTELEZŐ. Ezért is kell szólni, hogy létezik!

Azt pedig, hogy mit vállalsz, ELŐRE jobb eltervezni.

2022. jan. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/111 anonim ***** válasza:
38%

A pofozkodósnak üzenem, hogy inkább a kölyködet kéne pofozni, egyrészt mert gumi nélkül dugott, ergo ennyi felelősséget nem tudtál bele nevelni. Másrészt mert cserben hagyta a nőt akkor is ha nem akarta a gyereket, ennek a nevelési hiány vonzatát már nem is mondom...

Mert téged is jól fel kéne képelni.


Igen, mond el. A döntési lehetőségük meglegyen. Bár akik ilyen semmirekellő , faszhuszárt neveltek, nem hiszem hogy nyakukba veszik az unokát

2022. jan. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/111 anonim ***** válasza:
78%
Fizettesd vele a gyerektartást, és akkor nem mondhatja, hogy eltitkoktad, te egysíkú. Ahhoz meg semmi közöd, hogy felvállalja-e a családja előtt. Nem hiszem, hogy marha büszke ő most. Magára sem, de te, hát úristen, mekkora gáz ahogy viselkedsz. A sarki boltban nem mutatkoznék veled, nemhogy a családom előtt égjen a pofám, hogy valaha közöm volt hozzád. Az vagy te, felelősségteljes, az. Szégyen
2022. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/111 anonim ***** válasza:
73%
62, nyuszika, akkor a terhes csaj szüleit is fel kellene képelni, hogy egy ilyen bosszúálló, védekezni nem tudó, sunyi kis nőt neveltek.
2022. jan. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/111 A kérdező kommentje:
#63 Most az én viselkedesemben mi a gáz? 😃 Az, hogy hitegetett valaki és átvert meg csak kihasznált, plusz még terhes is lettem tőle és itt hagyott a francba egyedül és ezek után még vállalom egyedül? Ezért vagyok gáz? 😃 Magyarázd már el mert nem világos.
2022. jan. 20. 13:04
 66/111 A kérdező kommentje:
#64 Még mindig nem akarok bosszút állni de nem baj 😃
2022. jan. 20. 13:05
 67/111 A kérdező kommentje:
#64 És még én vagyok a sunyi 😃 Szóval az a sunyi aki felvallalja, aki meg bujkál a családja előtt az nem . Jesszus
2022. jan. 20. 13:07
 68/111 A kérdező kommentje:
Mindegy hagyjuk is .... Köszi mindenkinek aki kommentelt, annak a néhánynak aki meg értelmesen is, annak külön köszönet. Majd megpróbálok a használható válaszokra támaszkodni, mert ez egy vicc amit emberek ide írnak. Szép napot mindenkinek!
2022. jan. 20. 13:09
 69/111 A kérdező kommentje:
#69 Te nem tudsz olvasni? Hol mondtam hogy én nem vagyok hibás? Én annyit mondtam, hogy vállaltam a gyereket egyedül, de erkölcsileg nem tudom mennyire fér bele, ha a pasi családja nem tud róla. És nem akarom, hogy évek múlva én legyek a szar, hogy miért nem mondtam el. De ja...tiszta hülye vagyok. Miért is kellene nekem elszámolni ezzel, mikor nem is az én családom...
2022. jan. 20. 13:31
 70/111 anonim ***** válasza:
69%

Hát pedig a 69nek van totálisan igaza. Hoppon maradtál és most kapálózol. Na ezért vagy sunyi. Csak a pasast tartod felelősnek. Te is épp úgy benne voltál, lett volna esélyed védekezni előtte, utána.

Hitegetett? Mivel? Ha megetted a kamut, abban is benne vagy vastagon

Innen pedig korrektnek tűnik: időben szólt hogy nem akarja a gyereket. Gondolhattad volna, hogy mivel jár ez. Felelősségteljes... 🤦

2022. jan. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!