Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinálnátok, ha az apa...

Mit csinálnátok, ha az apa nem mondja el a családjának, hogy gyereke születik 3 hónap múlva?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk együtt az apával...becsúszott baba és én megtartottam, O pedig azt akarta hogy vetessem el vagy adjam örökbe.

Én felvállaltam ezt a babát, O nem és úgy látom nem is tervezi elmondani soha. Nem tudom mit csináljak... Azt hittem majd idővel elmondja, de mindig csak kifogást keres, hogy eddig miért nem mondta el. Viszont én nem akarok hazugságban élni.


Most állítsak oda az ismeretlen család elé, hogy hello van egy unokatok? Egyáltalán márcsam bele magam? De úgy érzem ez nem fer, hogy nem tudnak róla. De az biztos, ha én ezt elmondom, akkor én leszek a leggonoszabb ember a pasi szemébe, hiszen mit képzelek magamról, hogy belefolyok a családi életébe és hogy mit teszem azt tönkre... Mert meggyőződése, hogy a család nem bocsátja meg neki ezt a házasságon kívüli gyereket, ezért eltitkolja inkább. Én meg éljek az "eltitkolt lotyo" szerepében?


Nem tudom mit csináljak, vagy hagyjam az egészet a francba....

De ha mondjuk ez 5 év múlva derül ki valahogy a család számára, szerintem az még durvább...


2022. jan. 20. 10:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/111 anonim ***** válasza:
41%

“Hát ha az én fiam miatt így ideállítana egy nő, én fel is pofoznám.”


Engem meg ha felpofozna az anyja, el is törném annak a kezét. Mit képzelsz magadról primitív nőstény ?

2022. jan. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/111 anonim ***** válasza:
85%

,,Magyarul az teljesen elfogadható hogy a pasi csinál egy gyereket, aztán mossa kezeit, hogy neki ez nem kell, öljuk meg, add oda másnak, te szenvedjel az abortusz okozta lelki károktol vagy a tudattol, hogy van valahol egy gyereked és más neveli, csak a pasinak ne kelljen még fizetnie se, mert ő nem akarta. És akkor hol vannak a magzat jogai?"


Kérdező, tán védekezni kellett volna, és akkor nem kéne ezen lamentálnod. Kezdődjenek ott a magzat jogai, hogy akkor vállaljuk be a védekezés nelküli szexet, ha családba születne a gyerek, nem egy futó kapcsolatba. Legyél felnőtt, és akadj le a pasiról meg a családjáról. Igen, ez ilyen, a nőt felcsinálják, ottmarad a gyerekkel/abortusszal, lelki-anyagi teherrel. Ne mondd nekem, hogy erre most jöttél rá 6 hónapos terhesen. A pasi megmondta, hogy nem kér belőle, te úgy döntöttél, megtartod, nincs jogod beleártani magad az életébe.

2022. jan. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/111 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom szerintem ez nem így működik, hogy hátat fordítassz és a másik oldjon meg mindent.


Az meg hogy csonka családban nő fel nem egyenlő azzal, hogy ne is éljen.

2022. jan. 20. 11:16
 34/111 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon felelőtlenül gondolkodsz
2022. jan. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/111 A kérdező kommentje:
Bírom az ilyen felelősségvállalásra képtelen embereket akik csak elcseszni tudnak dolgokat aztán hátat fordítani.
2022. jan. 20. 11:18
 36/111 anonim ***** válasza:
75%

"Hát nem tudom szerintem ez nem így működik, hogy hátat fordítassz és a másik oldjon meg mindent."

Na látod, ezen akkor kellett volna piszkosul elgondolkodni, amikor közölted vele, hogy terhes vagy, és neki az volt rá a reakciója, hogy vetesd el.

Most már késő.

Te írod, hogy így is vállaltad.

Akkor viszont nem értem, mit nyígsz itt.

Lehet utána kellett volna olvasnod egy szótárban az egyedülálló anya fogalmának, mert amikor erre vállalkoztál, láthatóan nem tudtad, mi vár rád.

2022. jan. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/111 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj, de szerinted az a felelős magatartás, amit most te művelsz?
2022. jan. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/111 anonim ***** válasza:
87%

Hát bakker kérdező, te is egy önérzetes h.ülye vagy

Nem fogod tudni megfogni a pasit semmiképp

Most meg már bánod hogy megtartottad a gyereket, mert hű mennyi gondod lesz egyedül

Persze mindenről kizárólag a pasi tehet

Ze tök ártatlan vagy, nem te basztad el a saját életedet

2022. jan. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/111 A kérdező kommentje:

#34 ja hogy még én gondolkodnom felelőtlenül, miután egyedül bevallaltam az egészet? 😃 Szép...

Hát sajnálom, de ennél nagyobb felelősséget én már nem tudok vállalni azért ami történt 😃

2022. jan. 20. 11:20
 40/111 anonim ***** válasza:
81%

"Bírom az ilyen felelősségvállalásra képtelen embereket akik csak elcseszni tudnak dolgokat aztán hátat fordítani."


Felelősségvállalásról akkor beszélhetnénk, ha nem védekezés nélküli szexből, stabil kapcsolatban fogant volna a baba.

Felelősségteljes ember védekezik, ha nem akar gyereket.

Innentől kezdve nincs jogod felelősségvállalásról beszélni.

2022. jan. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!