Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinálnátok, ha az apa...

Mit csinálnátok, ha az apa nem mondja el a családjának, hogy gyereke születik 3 hónap múlva?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk együtt az apával...becsúszott baba és én megtartottam, O pedig azt akarta hogy vetessem el vagy adjam örökbe.

Én felvállaltam ezt a babát, O nem és úgy látom nem is tervezi elmondani soha. Nem tudom mit csináljak... Azt hittem majd idővel elmondja, de mindig csak kifogást keres, hogy eddig miért nem mondta el. Viszont én nem akarok hazugságban élni.


Most állítsak oda az ismeretlen család elé, hogy hello van egy unokatok? Egyáltalán márcsam bele magam? De úgy érzem ez nem fer, hogy nem tudnak róla. De az biztos, ha én ezt elmondom, akkor én leszek a leggonoszabb ember a pasi szemébe, hiszen mit képzelek magamról, hogy belefolyok a családi életébe és hogy mit teszem azt tönkre... Mert meggyőződése, hogy a család nem bocsátja meg neki ezt a házasságon kívüli gyereket, ezért eltitkolja inkább. Én meg éljek az "eltitkolt lotyo" szerepében?


Nem tudom mit csináljak, vagy hagyjam az egészet a francba....

De ha mondjuk ez 5 év múlva derül ki valahogy a család számára, szerintem az még durvább...


2022. jan. 20. 10:10
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/111 A kérdező kommentje:
Nevelem egyedül, az apja kétszer látta, továbbra sem tudja elvileg a saját anyja, de már nem is érdekel. Közben rajottem hogy egy toxic ember, jobb is nélküle.
aug. 30. 17:35
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!