Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinálnátok, ha az apa...

Mit csinálnátok, ha az apa nem mondja el a családjának, hogy gyereke születik 3 hónap múlva?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk együtt az apával...becsúszott baba és én megtartottam, O pedig azt akarta hogy vetessem el vagy adjam örökbe.

Én felvállaltam ezt a babát, O nem és úgy látom nem is tervezi elmondani soha. Nem tudom mit csináljak... Azt hittem majd idővel elmondja, de mindig csak kifogást keres, hogy eddig miért nem mondta el. Viszont én nem akarok hazugságban élni.


Most állítsak oda az ismeretlen család elé, hogy hello van egy unokatok? Egyáltalán márcsam bele magam? De úgy érzem ez nem fer, hogy nem tudnak róla. De az biztos, ha én ezt elmondom, akkor én leszek a leggonoszabb ember a pasi szemébe, hiszen mit képzelek magamról, hogy belefolyok a családi életébe és hogy mit teszem azt tönkre... Mert meggyőződése, hogy a család nem bocsátja meg neki ezt a házasságon kívüli gyereket, ezért eltitkolja inkább. Én meg éljek az "eltitkolt lotyo" szerepében?


Nem tudom mit csináljak, vagy hagyjam az egészet a francba....

De ha mondjuk ez 5 év múlva derül ki valahogy a család számára, szerintem az még durvább...


2022. jan. 20. 10:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/111 anonim ***** válasza:
81%
Ha már jogokról beszélünk, a kérdezőnek joga van bekavarni egy ismeretlen család életébe?
2022. jan. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/111 anonim ***** válasza:
82%

Nem akarta megtartani - te megtartod.

Nem akarja elmondani - te azt tervezed, hogy elmondod...

Érdekes kis séma rajzolódik ki a viselkedésedből...

2022. jan. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/111 anonim ***** válasza:
42%

Hát ha az én fiam miatt így ideállítana egy nő, én fel is pofoznám.

A szülő tudja, a gyereke nem véletlenül nem mutat be egy nőt. Én a helyedben nem égetném magam.

2022. jan. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/111 A kérdező kommentje:
Te jó ég már bánom hogy ezt ide kiirtam 😃 elvetemült egy anyósok vannak...
2022. jan. 20. 10:52
 25/111 anonim ***** válasza:
26%

"a kérdezőnek joga van bekavarni egy ismeretlen család életébe?"

Amennyiben TŐLÜK születik gyereke, akkor ez nem jog, hanem kötelesség a részéről!

Teljesen mindegy, hogy égeti magát, vagy sem - ez nem ugyanaz a súlycsoport.

Elmondani kötelessége, és hogy aztán mi történik - na, az már más kérdés.

Aki pedig 6 hónapos terhes nőt felpofozna, az nagyon gyorsan ássa el magát!

2022. jan. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/111 anonim ***** válasza:
82%
Kötelesség? Mutasd már meg, melyik törvény szerint.😂
2022. jan. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/111 A kérdező kommentje:

Magyarul az teljesen elfogadható hogy a pasi csinál egy gyereket, aztán mossa kezeit, hogy neki ez nem kell, öljuk meg, add oda másnak, te szenvedjel az abortusz okozta lelki károktol vagy a tudattol, hogy van valahol egy gyereked és más neveli, csak a pasinak ne kelljen még fizetnie se, mert ő nem akarta. És akkor hol vannak a magzat jogai?


A minimum az lenne a pasi részéről, hogy oké, ne mondja el meg élje az életét ahogy akarja, de minimum anyagilag segítsen. De már ez sem elvárható, mert le vannak védve azzal, hogy ők nem akarták, te mondtad hogy felneveled. Ez nem így működik...

Nem úgy működik, hogy mindent magunk mögött hagyunk mert mi nem akartuk. Aztán az a gyerek issza a levét meg az anya viseli a lelki sebeket, mert abban biztos vagyok, az abortusz miatt a pasi nem fog szenvedni 😃


Amúgy meg az a kommentelő akadjon már le arról a témáról, hogy én a pasinak akarok rosszat bla bla bla.. Ha azt akarnék, már lett volna rá lehetőségem. Nem kell bizonygatni azt amit nem is tudhat. Az meg hogy neked milyen szaga van a kommentjeimnek, hát szagolgasd akkor.

2022. jan. 20. 10:59
 28/111 anonim ***** válasza:
84%

"A minimum az lenne a pasi részéről, hogy oké, ne mondja el meg élje az életét ahogy akarja, de minimum anyagilag segítsen. De már ez sem elvárható, mert le vannak védve azzal, hogy ők nem akarták, te mondtad hogy felneveled. Ez nem így működik..."

Tényleg nem így működik, mert be tudod rajta hajtani a pénzt, és muszáj fizetnie.

"Aztán az a gyerek issza a levét"

Ja, mert ha szétb@szod az apa családi kapcsolatait, annak aztán nem a gyerek issza meg a levét?! Sőt, ha nagyon bele akarunk menni a pszichológiába, akkor annak is a gyerek issza meg a levét, hogy eleve csonka családba vállalod.

De, te a pasinak akarsz rosszat, a 27-es hozzászólásodból ez most már végképp kiderül. Tetszik vagy sem, az nem igaz, hogy "a pasi csinál egy gyereket, aztán mossa kezeit". Ha belátod, ha nem, te is ott voltál, amikor ezt a gyereket "csináltátok"...

2022. jan. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/111 anonim ***** válasza:
40%

“Hát nem tudom, szerintem az is egyfajta döntés volt, mikor apuka gumi nélkül mártotta bele a f*rkát, pedig feltételezem, tudja, hogy így készül a gyerek.”


Egy pasi csak akkor tudja gumi nélkül belemártani egy nőbe a farkát, ha a nő szétteszi neki a lábát, azaz megengedi. A legnagyobb arányban a nők hibája a nem kívánt terhesség.


Ami pedig a pasi szüleit illeti, én gondolkodás nélkül elmondanám nekik. Attól hogy a fiuk nem kér a gyerekből, őket még érdekelheti az unoka.

2022. jan. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/111 anonim ***** válasza:
88%
Most erre milyen reakciót vársz? A pasit kvázi megfosztod a jogától hogy eldöntse apa akar e lenni vagy sem, most meg még attól is meg akarod hogy eldöntse elmondja e a családjának vagy sem. Hiába hajtod itt a magzat érdekeit, mivel neki se lesz jó egy csonka családban apa nélkül felnőni, igazából a saját önzőséged hajt csak. Ha meg nem akarsz abortuszt akkot szedhettél volna gyógyszert, nem szexelsz bizonytalan kapcsolatban vagy szólsz hogy húzzon gumit
2022. jan. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!