Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinálnátok, ha az apa...

Mit csinálnátok, ha az apa nem mondja el a családjának, hogy gyereke születik 3 hónap múlva?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk együtt az apával...becsúszott baba és én megtartottam, O pedig azt akarta hogy vetessem el vagy adjam örökbe.

Én felvállaltam ezt a babát, O nem és úgy látom nem is tervezi elmondani soha. Nem tudom mit csináljak... Azt hittem majd idővel elmondja, de mindig csak kifogást keres, hogy eddig miért nem mondta el. Viszont én nem akarok hazugságban élni.


Most állítsak oda az ismeretlen család elé, hogy hello van egy unokatok? Egyáltalán márcsam bele magam? De úgy érzem ez nem fer, hogy nem tudnak róla. De az biztos, ha én ezt elmondom, akkor én leszek a leggonoszabb ember a pasi szemébe, hiszen mit képzelek magamról, hogy belefolyok a családi életébe és hogy mit teszem azt tönkre... Mert meggyőződése, hogy a család nem bocsátja meg neki ezt a házasságon kívüli gyereket, ezért eltitkolja inkább. Én meg éljek az "eltitkolt lotyo" szerepében?


Nem tudom mit csináljak, vagy hagyjam az egészet a francba....

De ha mondjuk ez 5 év múlva derül ki valahogy a család számára, szerintem az még durvább...


2022. jan. 20. 10:10
 71/111 A kérdező kommentje:
Pislogjon majd ő mint hal a szatyorban a családja előtt és majd magyarázza meg nekik, miért hazudott éveken át.
2022. jan. 20. 13:33
 72/111 A kérdező kommentje:
#72 Mégis miben korrekt a csávó? 😃 Egy büdös igaz szava nem volt soha. Most is még azzal hulyit, hogy nem kell félnem, mert a legjobb apja lesz így is a gyereknek, meg hogy majd a születés körül tervezi elmondani a családnak, meg még nekem mondja, hogy én milyen durva vagyok vele és hogyan feltetelezhetem, hogy nem fog segíteni. 😃 Mondta ezt mind úgy, hogy közben leírta azt is, hogy kiment Svájcba 😃 És akkor én vagyok még a sunyi? Meg én vagyok aki a felelőtlen? Hát ez orrba szájba hazudik még most is. Valószínűleg korrekt az az ember, aki ilyeneket ígérget, ha nem hiszek neki még én vagyok a durva, majd hozzáteszi, hogy amúgy már nincs is az országban. Hű de korrekt ember.
2022. jan. 20. 13:39
 73/111 anonim ***** válasza:
77%
Na, látod-e, hogy itt az aljas rosszindulat? Neked rossz, mert hoppon maradtál, legyen rossz neki is. Ez vagy te. Nem véletlenül nem ismer téged az anyja. Te nem vagy felelősségre vonható, hogy nem szóltál, csak egy jó ürügy ez, hogy odamenjél cirkuszt csinálni neki. Hagyjad már magad! Nem sikerült megfogni a gyerekkel, vagy szr helyzetbe hoztad magad, aztán most oda kell baszni érte neki is. Gyuu, he! Hát egyre gázabb vagy, anyuka.
2022. jan. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/111 anonim ***** válasza:
100%

becsúszott baba és én megtartottam, O pedig azt akarta hogy vetessem el vagy adjam örökbe.


Most is még azzal hulyit, hogy nem kell félnem, mert a legjobb apja lesz így is a gyereknek, meg hogy majd a születés körül tervezi elmondani a családnak



Most akkor melyik mese mellett maradunk?



Pislogjon majd ő mint hal a szatyorban a családja előtt és majd magyarázza meg nekik, miért hazudott éveken


Pontosan! Az ő családjához neked semmi közöd

2022. jan. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/111 A kérdező kommentje:
#77 hát pont ezért nem hiszek neki 😃 mert össze vissza beszél, azt mondja mindig amibol szerinte jobban jon ki éppen.
2022. jan. 20. 13:50
 76/111 anonim ***** válasza:
72%
Mondja a kattos hárpia, aki azt nézi, hogy hol rúghat bele a másikba.
2022. jan. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/111 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj


Ez a pasi nem akar gyereket



Nem lesz csak jogilag a gyereked apja


Nem fogja elvinni làthatàsra… nem fogja bemutatni a családjànak.



Neki kellemetlen ez az egész dolog, és ki akar maradni belőle.


Joga van hozzá.


A kötelessége annyi, hogy fizetnie kell a gyerektartást.. ami a felelőtlenségènek a következménye.


Nincs jogod beleártani magad.


Foglalkozz a saját dolgoddal, családoddal.


Nem élsz hazugságban..

Ha elédáll a pasi családja akkor nem hazudsz.


Amúgy az a durva, hogy ezt gondolod úgy, hogy egy olyan férfitől vagy terhes, akinek a családjàt sem ismered…

Elég egyértelmű, hogy nem akarna gyereket tőled…

2022. jan. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/111 anonim ***** válasza:
29%

Ha valaki nem akar gyerektartást fizetni, akkor nem kell beleélvezni egy nőbe, ez a véleményem. Akkor nincs ilyen gond.


Ha megtette, akkor meg tetszik vagy sem, neki is vállalnia kell bizonyos felelősséget a gyerek miatt, jelenleg anyagit, mert nyilván arra nem lehet kötelezni, hogy foglalkozzom is a gyerekkel.


Én biztos nem hagynám a gyerektartást, kérdező, mert az nem neked jár, hanem a gyereknek, ha nincs rá szükséged, tedd félre neki egy számlán.


A nagyszülőknek pedig szólnék (a testvéreinek nem), aztán onnantól kezdve eldönthetik, akarnak-e foglalkozni az unokával. Azt is megtehetik, hogy nem, nincsenek semmire kötelezve.


Amúgy én ilyen esetben szeretném tudni, hogy van egy unokám és szívesen részt vennék az életében akkor is, ha a fiam nem akar.

2022. jan. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/111 anonim ***** válasza:
89%

74-es Ez alapján nálad is komoly gondok vannak!

Leírtad, hogy becsúszott, ő nem akarta, te egyedül vállaltad, sőt később még azt is, hogy fizetni sem akar (ez nyilván nem kívánságműsor, perelhető). Akkor most hogy jön ide, hogy ő a legjobb apa akar lenni, meg mindenben segít? Egyértelmű, hogy a családját azért hoznád képbe, hogy rákényszerítsd, hogy felelősséget vállaljon, dehogy az önérzet, vagy az vezérel, hogy őszinte legyél!

Hány évesek vagytok? Nagyon gáz, amit műveltek, mindketten hazudoztok orrba-szájba itt is te, de nyilván egymásnak is! Ha lenne csöpp eszed, akkor elfogadnád, hogy egyedülálló anya leszel 0 segítséggel, te választottad, soha nem lesztek boldog család, bármennyit kapálózol, csikarsz ki belőle olyan ígéretet, amit nem akar tenni...

2022. jan. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/111 anonim ***** válasza:
41%

"időben szólt hogy nem akarja a gyereket."


Nem, akkor szólt volna időben, ha szex közben megjegyzi, hogy figyelj, én most felhúzok egy gumit, mert nem akarok gyereket.


Nem az az időben szólás, hogy dugunk össze-vissza, hátha nem lesz semmi, aztán ha igen, mi Kossuth kezeinket 😃

2022. jan. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!