Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinálnátok, ha az apa...

Mit csinálnátok, ha az apa nem mondja el a családjának, hogy gyereke születik 3 hónap múlva?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk együtt az apával...becsúszott baba és én megtartottam, O pedig azt akarta hogy vetessem el vagy adjam örökbe.

Én felvállaltam ezt a babát, O nem és úgy látom nem is tervezi elmondani soha. Nem tudom mit csináljak... Azt hittem majd idővel elmondja, de mindig csak kifogást keres, hogy eddig miért nem mondta el. Viszont én nem akarok hazugságban élni.


Most állítsak oda az ismeretlen család elé, hogy hello van egy unokatok? Egyáltalán márcsam bele magam? De úgy érzem ez nem fer, hogy nem tudnak róla. De az biztos, ha én ezt elmondom, akkor én leszek a leggonoszabb ember a pasi szemébe, hiszen mit képzelek magamról, hogy belefolyok a családi életébe és hogy mit teszem azt tönkre... Mert meggyőződése, hogy a család nem bocsátja meg neki ezt a házasságon kívüli gyereket, ezért eltitkolja inkább. Én meg éljek az "eltitkolt lotyo" szerepében?


Nem tudom mit csináljak, vagy hagyjam az egészet a francba....

De ha mondjuk ez 5 év múlva derül ki valahogy a család számára, szerintem az még durvább...


2022. jan. 20. 10:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/111 anonim ***** válasza:
19%

Kit érdekel, mit gondol rólad a pasi?


Igen, én szólni minimum a szüleinek, hogy lesz egy unokájuk. Onnantól kezdve meg az ő dolguk, hogy reagálnak.

2022. jan. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/111 anonim ***** válasza:
90%

Háááát...

Nem vagytok együtt.

Ő nem akarta a gyereket.

Te vállaltad, hogy egyedül felneveled.

Szerintem nem kellene a családi életükbe avatkoznod, hisz nincs közöd a családjához. Azzal, hogy egyedül vállaltad a gyereket, elfogadtad azt is, hogy a párod ÉS A CSALÁDJA NÉLKÜL neveled fel. Vagyis vállaltad az "eltitkolt lotyó" szerepet is...

Innentől kezdve nem értem, hogy akkor most mi a problémád. Gondolom valójában reménykedtél abban, hogy idővel majd meggondolja magát. Nem, nem fogja, már láthatod.

Szóval ne, nem "márcsd" (azt amúgy úgy írják, hogy márTSD) bele magad.

2022. jan. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/111 anonim ***** válasza:
93%
Én nem értem, miért kéne "belemárcsad" magad. Ha egyedül vállaltad a gyereket, akkor bizonyára nem számítasz az apai nagyszülők segítségére, jelenlétére. Ha nem vagytok együtt, szerintem nem kell foglalkoznod az ő családjával.
2022. jan. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/111 anonim ***** válasza:
92%

#2-es mindent elmondott. Egyedül döntöttél, viseld a következményeket. Nincs jogod a családot zaklatni.

N

2022. jan. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/111 anonim ***** válasza:
92%
Miért kéne tudniuk róla? Te úgy döntöttél, hogy végigcsinálod egyedül, nem gondolhattad komolyan, hogy majd a pasi háta mögött idilli családot alapítotok a szüleivel? 😄 Egyébként dícséretes döntést hoztál, én is így csinálnám a helyedben, de nagyszülőkről álmodozni ebben a helyzetben naívság.
2022. jan. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/111 anonim ***** válasza:
25%

"Egyedül döntöttél, viseld a következményeket"


Hát nem tudom, szerintem az is egyfajta döntés volt, mikor apuka gumi nélkül mártotta bele a f*rkát, pedig feltételezem, tudja, hogy így készül a gyerek.

2022. jan. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/111 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy várok segítséget tőlük? Nem várok segítséget... Itt arról van szó, hogy joguk van e tudni vagy nem. Én pl ki lennék akadva ha egy ilyet eltitkol előlem a saját fiam. De csak magamból indulok ki.
2022. jan. 20. 10:30
 8/111 anonim ***** válasza:
85%

6.

De ugye az is megvan, hogy a védekezés nélküli szexhez is ketten kellenek?! Magyarán a nő is hagyta, amikor "apuka gumi nélkül mártotta bele a f*rkát". És feltételezhetően tudta "anyuka" is, hogy így készül a gyerek. Sőt, "anyuka" azt is tudhatta volna, van-e olyan a kapcsolatuk, hogy ez beleférjen.

2022. jan. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/111 anonim ***** válasza:
88%
Egészen az unokás mondatig azt hittem, hogy a férfi családja a feleségét jelenti...
2022. jan. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/111 A kérdező kommentje:
Hahoo mindenki ...leszallnatok erről a gumi témáról? Nem ez volt a kérdés!
2022. jan. 20. 10:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!