Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinálnátok, ha az apa...

Mit csinálnátok, ha az apa nem mondja el a családjának, hogy gyereke születik 3 hónap múlva?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk együtt az apával...becsúszott baba és én megtartottam, O pedig azt akarta hogy vetessem el vagy adjam örökbe.

Én felvállaltam ezt a babát, O nem és úgy látom nem is tervezi elmondani soha. Nem tudom mit csináljak... Azt hittem majd idővel elmondja, de mindig csak kifogást keres, hogy eddig miért nem mondta el. Viszont én nem akarok hazugságban élni.


Most állítsak oda az ismeretlen család elé, hogy hello van egy unokatok? Egyáltalán márcsam bele magam? De úgy érzem ez nem fer, hogy nem tudnak róla. De az biztos, ha én ezt elmondom, akkor én leszek a leggonoszabb ember a pasi szemébe, hiszen mit képzelek magamról, hogy belefolyok a családi életébe és hogy mit teszem azt tönkre... Mert meggyőződése, hogy a család nem bocsátja meg neki ezt a házasságon kívüli gyereket, ezért eltitkolja inkább. Én meg éljek az "eltitkolt lotyo" szerepében?


Nem tudom mit csináljak, vagy hagyjam az egészet a francba....

De ha mondjuk ez 5 év múlva derül ki valahogy a család számára, szerintem az még durvább...


2022. jan. 20. 10:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/111 anonim ***** válasza:
86%
A srácnak joga van eldönteni akarja e a gyereket vagy sem, illetve eldönteni hogy elmondja e a családjának vagy sem, neked semmi közöd hozzájuk. Sőt ha ő meg azt mondja hogy nem igaz és egy hazug lotyó vagy csak aki le akarja húzni még be is égeted magad
2022. jan. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/111 anonim ***** válasza:
17%

Simán lehet, hogy a nagyszülők örülnének. Ki tudja.

És akkor esetleg segítenének is ebben abban. Könnyen mondja most a kérdező, hogy nem vár segítséget, de amikor ott van egy baba, pláne ha egyedül van vele akkor nagyon jól tud jönni az a segítség.

2022. jan. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/111 anonim ***** válasza:
83%

7. A leendő apukának meg joga van nem elmondani nekik.

Ha nem vársz tőlük segítséget, akkor miért izgat, hogy tudják vagy sem?

Jól írtad, magadból indulsz ki. A fiuk meg belőlük indul ki, és gondolom oka van annak, amiért nem akarja velük közölni.

De ha a leendő gyermeked családján kívül még egyet tönkre akarsz tenni, akkor csak hajrá.

2022. jan. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/111 A kérdező kommentje:
#9 Nincs felesége vagy más gyereke... Igen, nem voltam konkrét. A család a szülőket érinti és a testvéreit.
2022. jan. 20. 10:37
 15/111 anonim ***** válasza:
82%
Azt hiszem, itt elsősorban arról van szó, hogy be akarsz tartani a gyerek apjának. Az sem érdekel, hogy ezzel tönkreteszed egy család életét.
2022. jan. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/111 A kérdező kommentje:
Én aztán nem akarok betartani 😃 Akkor már rég elmondtam volna...
2022. jan. 20. 10:40
 17/111 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem joguk van tudni.

Én mindenképpen elmondanám nekik - hozzátéve azt is, hogy te vállaltad, nekik nincsen semmilyen kötelességük.

Egy nagyszülőtől szerintem nem lehet megtagadni az unokát.

Amúgy tényleg úgy gondolod, hogy nem kell tartásdíj?

2022. jan. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/111 A kérdező kommentje:
Úgysem fog fizetni semmit... Nekem meg nincs energiám hadakozni vele.
2022. jan. 20. 10:42
 19/111 anonim ***** válasza:
84%

A kérdező írja: "Most állítsak oda az ismeretlen család elé,"

A kérdező írja: "a család nem bocsátja meg neki ezt a házasságon kívüli gyereket, ezért eltitkolja inkább"

A kérdező írja: "Viszont én nem akarok hazugságban élni."


Kérdező!


Ez nem hazugságban élés. Olyan embereknek, AKIKET EGYÁLTALÁN NEM IS ISMERSZ, nem tudsz hazudni.

És de, a leírtak alapján nagyon olyan szaga van a dolognak, hogy csak bosszút akarsz állni a pasin, mert nem akar veled élni.

2022. jan. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/111 anonim ***** válasza:
16%

Én nem tudom, miért kell mindent lepontozni.

Ha megtudják, akkor van választási lehetőségük. Foglalkoznak vele, vagy nem foglalkoznak, stb.

Ha nem tudják meg, akkor NEM ők döntik el, hogy mit csinálnak.

Még egyszer: JOGUK VAN tudni!

Te képes lennél eltitkolni a nagyszülők elől egy gyereket?

2022. jan. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!