Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindennap 9 től este 8-10 ig...

Mindennap 9 től este 8-10 ig akar dolgoztatni a főnök. Na most én ezt terhesen nem fogom bírni, most az elején még oké. De utána nem tudok majd pihenni,kimerült leszek. Félek hogy ez árt a babának. Orvos írhat papírt hogy nem dolgozhatok eddig?

Figyelt kérdés

Adna az orvosom ha úgy ítéli meg? Valakivel volt már ilyen és tudott rá megoldást?

Az nem megoldás hogy mondom a főnöknek hogy ne dolgozzak ennyit mert én dolgozok itt egyedül felszolgálóként és nem olyan aki megsajnál mert terhes vagyok és felvenne délutánra mást..


2021. nov. 12. 09:30
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos a home office nem megoldható a munka miatt, illetve a 4 óra meg főleg nem úgy hogy napi 10-13 órákat vagyok ott és váltótársam sincs. szóval akkor marad a táppénz.
2021. nov. 12. 15:23
 42/52 anonim ***** válasza:
56%
Jaj, kérdező, ne legyél már élettelen, bármelyik nőgyógyász bármikor ad neked papírt arról, hogy kiírhat a doki táppénzre és kész
2021. nov. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:
Nem vagyok életképtelen. Nem értem miért kell ilyennel bántani. Szimplán csak érdekelt másnál volt e ez és ki írhat e az orvos.
2021. nov. 12. 15:56
 44/52 A kérdező kommentje:
Élettelen* bocsánat..
2021. nov. 12. 15:56
 45/52 anonim ***** válasza:
Én se értem miért ragaszkodsz ehhez a munkához. Látszik h kihasznaljak az embert éhbérért. Én nem gondoknak hogy olyan jól megy nekik ha erre kényszerül szegen :(
2021. nov. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 A kérdező kommentje:

Senki nem kényszerül rá, ha nem lennék terhes semmi gond nem lenne mivel nyilván vendéglátás sokat kell bent lenni. De igy nem akarok, ezért kérdeztem hogy ezt hogy lehet megoldani, a vírus miatt is.. Ndm értem minek kell más pénztárcájában turkálni, bizonyítani nem kötelező senkinek. Csak szimplán nem akarok otthon ülni, szeretek pörögni, csak most nem pálya ez az egész.

Ragaszkodni meg főképp nem ragaszkodom. De mivel nemsokára megyek majd szülni ezért nem váltok. Utána meg úgyis kell a babó miatt mivel nem tudok majd dolgozni reggeltől estig, de nem.. Nem is fogunk ráazorulni:))

2021. nov. 12. 18:22
 47/52 A kérdező kommentje:
De sajnálom hogy nem bírom az otthon ülést és nem várom el hogy eltartsanak:) férjemnek van egy jól menő vállalkozása, én simán lehetnék otthon, de egyszerűen egyedül megőrülnék a 4 fal között. De mivel jön a babó így nyilván jó lesz otthon..
2021. nov. 12. 18:26
 48/52 anonim ***** válasza:
Hát akkor menj és ne dolgozz addig amíg ez a helyzet. Ha csinált gyereket nem mondhatja hogy ingyen elő vagy. Felelősségét kell vállalnia szóval nem értem mi a baj így elolvasva az egész sztorit kommenteket...
2021. nov. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:

Hogy beszélsz te hogy csinált gyereket?

Miért mondaná azt a párom hogy ingyenélő vagyok🤣 úristen🤣🤣 látszik hogy azt se tudjátok miről beszélek 🤣🤣

2021. nov. 13. 14:35
 50/52 anonim ***** válasza:
Vegülis te írtad azt ha nem dolgozol hogy "eltartanak". De ha valakit éhbérért dolgoztatnak nem értem a férj miért nem mondta már meg hogy ne kínoztasd magad ennyi pénzért ennyi munkával mert nem vagyunk rászorulva. Pont ebben a vírus helyzetben ráadásul.
2021. nov. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!