Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindennap 9 től este 8-10 ig...

Mindennap 9 től este 8-10 ig akar dolgoztatni a főnök. Na most én ezt terhesen nem fogom bírni, most az elején még oké. De utána nem tudok majd pihenni,kimerült leszek. Félek hogy ez árt a babának. Orvos írhat papírt hogy nem dolgozhatok eddig?

Figyelt kérdés

Adna az orvosom ha úgy ítéli meg? Valakivel volt már ilyen és tudott rá megoldást?

Az nem megoldás hogy mondom a főnöknek hogy ne dolgozzak ennyit mert én dolgozok itt egyedül felszolgálóként és nem olyan aki megsajnál mert terhes vagyok és felvenne délutánra mást..


2021. nov. 12. 09:30
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:

Aztán a picivel kapunk majd 50-60 ezret nagyon jó lesz.:(

Miközben többet kéne..

2021. nov. 12. 11:22
 12/52 anonim ***** válasza:
Csak a bejelentett béred után vagy jogosult, szóval ezt tisztáznod kellene vagy munkahelyet váltani.
2021. nov. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:
Hát igen, ezt írtam hogy sajnos csak a bejelentett bérnek egy részét kapom meg. Nem akarok váltani mert nem fognak felvenni várandósan sehova. Ha meg kilépek és munkanélküli leszek akkor még ennyit sem fogok kapni..
2021. nov. 12. 11:27
 14/52 anonim ***** válasza:
91%
Férjed nem mondogatta hogy baba előtt válts egyet? 3 hónap próba időt kellett volna kibírni aztán várandósan senki se rúghat ki. De nyilván nem ítélkezem csak rendbe kell tenni a féltekéket. Nyilván ha az ember jól keres akkor lényegtelen.
2021. nov. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
100%
Felteteleket*
2021. nov. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:

Nem tervezett baba volt, de ugyanúgy örülünk neki nagyon..

Csak így ugye nem volt opció a váltás..

2021. nov. 12. 12:07
 17/52 A kérdező kommentje:
Apuka felől mindenünk megvan.. Nem is a pénz a lényeg, hanem hogy egészséges legyen és ne tegyek a babóban semmi bajt. Ezért inkább kiiratom magam ha tudom..
2021. nov. 12. 12:13
 18/52 anonim ***** válasza:
Én egyébként a helyedben, ha most nem akarsz/tudsz váltani, amíg otthon leszel babázni, elkezdenék másik munkahelyet keresni, és nem mennék ide vissza. Nem minden cég csal.
2021. nov. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:
A semmiképp nem fogok vissza jönni ide babó után. Mindenképp keresek mást. Elég volt bőven ebből, amennyit meg eddig idegeskedtem nem akarok tovább. Most is próbálok nyugodt maradni a pici miatt. De néha nem tudok.. :( várom már a jovoheti orvost mit mond:(
2021. nov. 12. 12:24
 20/52 anonim ***** válasza:
100%
Terhesen nem tulorazhatsz, tehát max a 6orat dolgozhatod le, amire be vagy jelentve
2021. nov. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!