Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8591/9202 A kérdező kommentje:
Igen en is mindenhol aztt olvasom magneb6,magnezium ezeket szedjed Lia hatha segit ne szenvedj!
2014. szept. 30. 15:59
 8592/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok csajok!Jelentem visszament a hom,36.7 lett nem olyan magas de alapho folotti.Varakozas van :) :/ :)

Kivel mi ujsag van?:)

Puszi Mindenkinek!<3

2014. okt. 1. 07:21
 8593/9202 A kérdező kommentje:
2014. okt. 1. 07:50
 8594/9202 A kérdező kommentje:

...azt nem ertem amugy miert nem huzza most be az alaphot!?Szerintetek?Vagy nem mindig huzza be csak elso havi mereskor?

Koszi :)Puszi!:)

2014. okt. 1. 07:52
 8595/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi, sajnálom hogy megjött. Jelentkezz be mielőbb magánba endodokihoz és hidd el sikerülni fog.

Kriszti, nekem minden hónapban behúzta az alaphőt. Jó hogy visszament a hőd, de szerintem túl lapos ez a görbe. Azt hiszem a progi miatt emelkedik meg a lutálisban, neked is emelkedik, de elég picit és nagyon lassan. Remélem persze hogy ez mit sem számít mert babás leszel most!

Köszi a tippet Csajok, beszereztem a B6-ot, aki szedte mennyi idő után lett jobb? Magnézium sajnos csak mindenféle kombinációban volt, azt így most nem vettem, de majd megnézem még máshol is.

Én még mindig cefetül vagyok, egész nap hányingerem van, ma reggel meg megint hánytam is. Kezdek kételkedni benne, hogy ez valaha is elmúlik :( És torkom is fáj még mindig, pedig most aztán már totál felrúgtam a diétás szabályt és még mézet is szopogattam, hátha segít. Meg meridián tornázok minden nap, ezt még az avivával tanultam együtt és a test öngyógyítását segíti elő, tényleg hatásos, de úgy tűnik most ez is picit lassabban hat.

Lia

2014. okt. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8596/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lia, 3x1 B6 segít, nekem már első nap jobb volt tőle.


Krisztike, nemsokára be fogja húzni a hőt, de eléggé 36,7nél mozogsz ezért vár még a vonal behúzással.....


remélem, ez a hőleesés a 7. dpo-n a beágyazódás miatt volt, mint anno Szilvusnál.


Meli

2014. okt. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8597/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszi Meli, jó hogy írtad, én magamtól 1x1-et szedtem volna, ahogy rá van írva

Lia

2014. okt. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8598/9202 A kérdező kommentje:

Lia,Meli koszonom!;)Hat jah eleg lapos,de az nyugtat hogy nem a jelentos hoemelkedes hanem a hoemelkedes hossza a mervado.Azert elozo honapban magasabbra ment...de biztos trifazisos lesz :)) almodik a nyomor :-D ahhhh nem tudom.

Akor majd csak behuzza multkor 36.5 -te huzta be amugy

Kepzeljetek el ma letort a fogambol egy darab.Aztan kesobb meg egy!Teljesen lesz vagyok ettol hat meglepett.Minden fogam meg van es volt mar lyukas,tomve stb de mind szepen meg van.Most meeeeeeeeg :/// hat fogalmam sincs mit fognak vele csinalni hnap bejelentkezek fogorvoshoz :// brrrr Bocsi Csajok de nekem meg ilyen nem volt :) nem ám fogatlan lesz a menyasszony jovore :)))

Lia jobbulast neked!Remelem segit a vitamin ;) szedjed csak jobb lesz majd meglatod!Terheseknek hanyingerre tobbet kell szedi mint az atlagnak :):-*

Mindenkit olelek!

(Juj letort a fogam :O )

2014. okt. 1. 22:58
 8599/9202 anonim ***** válasza:
57%

Mekem is 2 eve letört :(( ki pótolták egy hatso fogamat..

Ne haragudjatok de kutyafuttába olvasok..Ádi 2 heten este mem alszik vissza ahogy eszik..teljese ki vok készülve..mire ágyba jutott 22:00 elmúlik 1 utan felkel enni es onnan 1-2 orat nem alszik majd ha igen 5kpr kell......nem értem

Évi

2014. okt. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8600/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok itt Vica :)

most ébredtem délutáni alvásból. Hát tejem az van, de lófasznyi, egyszerűen nem szívja. Volt itt a védőnő is, hiába tettük cicire, hallod ha csak meglátja már transzban van tőle. Nagyon elcseszték ezt a kórházba. Megbeszéltük hogy amíg tudom fejem és kapja üvegből. Muszáj fejnem mert begyullad, úgyhogy nálunk ez a helyzet. Már csak 40 ml-t tudtam kipréselni a két ciciből. Milupát írtak fel neki, ebből szokott kb 80-100 között enni. 4 óránként ébred és eszik Picit hasfájós, akkor mindig simogatom a pocakját. Este 11 volt mire elaludt , és hajnali 4-kor kelt, utána meg fél 9-kor Este 8-kor pancsi, köldöke már hétfőn leesett Vinnem kell a levegőre amíg jóidő van Úgyhogy szerencsére tudok mellette mindent csinálni, még aludni is egyenlőre.


Kriszti, elég fura a görbéd. Nem látom rajta hol lehetett ovud.Kiváncsi vagyok a többi napok mérésénél. A fogadat sajnálom, csak nem leszel fogatlan :))) Neked a pajzsmirigyeddel minden oké? kicsit magasnak tűnik az alaphőd.

Évi, nem lehet hogy a foga miatt ilyen Ádi? Olyan édes láttam facen :))

Lia, addig jó míg van hányinger, bár tudom ez nem jó :) Mikor tudsz menni dokihoz?

Irszikém mi újság?

Lillám hogy vagy drágám? jobb a kis lelked?

Lívikém mi újság? szeded a csodaport?

2014. okt. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!