Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8631/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kb két héttel ezelőtti; 21 hetes pocak. I. <3 Kis Elődkénk <3


[link]

2014. okt. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8632/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok, itt Vica :) Van most kis időm gyorsan írok :) Jól vagyunk. Azt hittem ha a fiam 4-5 órákat alszik, tök jó, mert én is aludhatok napközbe, aztán egy frászt, közbe főzök, mosogatok, mosok, és hopp már el is telt a 4 óra :))))De nem baj, jó ez így ahogy van, így se lehet egy szavam se hogy van idő aludni mellette :))) Mutatok képet róla, kis huncutkám :)

Lilla nekem a 8 hetes vetélés után nem jött meg csak gyógyszerrel, felborult az egész rendszerem, de szerintem azért mert még nem volt kezelve a betegségem. 3 hónap után hozták meg norcoluttal. A szüléses vetélésnél pedig 6 hét múlva jött meg, de az ugye más már, a kémiai terhesség 5 hetes vetélés után pedig szépen 35 napra jött meg ahogy kellett.


[link]

[link]

[link]

[link]

2014. okt. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8633/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi,tenyleg nem normális az a szomszéd..

Nagyon szép pocid van :) iszonyat csinos kismami vagy :)

Vica,Csabika gyönyörű :) ügyes vagy hogy mar rendezed a lakást :) nekem kicsit később sikeredett :(

[link]

Most volt Ádi 20 hetes :)) 8300g 63cm :) kis töltött káposzta :))))

Puszi nektek es babásodjatok

Évi

2014. okt. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8634/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok!

Imádom ezt sok gyönyörű babát :))) Fecust, Ádit, és Csabikát, nem tudom melyikbe vagyok szerelmesebb:)

Gratula Csajok! és hatalmas kitartás, mert van meló egy gyerekkel tudom , mert nővéremmel sem tudok 2 percet beszélni telefonon, nála is baba van, Fecussal egy idős:)

Irszikém tökéletes kismami pocakod van, hamarosan Te is babázhatsz:)Most aludj, most mosd a hajad , és lakkozd a körmöd :-D :-D

Krisztike sajnálom makacs bacid van!

Remélem most már meggyógyulsz hamar:((


Vicus köszi, hogy leírtad veled mi volt, meglátjuk nálam mikor jön, ma vagyok a 26. cn-on.

Beleadunk majd mindent, de bevallom nektek félek, szívesen védekeznék még 1 ciklust. Nem akarom ezt a csalódást még egyszer átélni (ha összejön), bár tudom nekem csak ez az egy volt, de megviselt nagyon, szegény Vicának több kijutott a rosszból:(((

Most újra iszom az inozitolt mától, és moksa cseppeket is kaptam anyósomtól :( erősít állítólag.

Lívi jól vagy? Hol is tartasz most?

Lia puszi neked is, vigyázz magadra, jók legyetek :-)

2014. okt. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8635/9202 anonim ***** válasza:
57%

Gyönyörűek ezek a babák, tényleg! A három kis herceg! :-) Íme a negyedik, Előd, de még takarásban :-) Puszi! Irszi


[link]

2014. okt. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8636/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi nagyon szep pocakod van :)))))))

Évi

2014. okt. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8637/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi,Lia,Lilla merre vagytok??Szilvi és Meli ti is régen irtatok :(

Kriszti jobban vagy???

Vica tudsz azert pihenni??Vigyazz nehogy túl hajtsd magad kérlek..

Puszi csajok

Évi

2014. okt. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8638/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Jajjj gyonyorusegegesek a gyerekek!!!!Irszikem a pocakod is nagyon szep!:)

Kepzeljetek hazajott a cica!!!Tobb mint 1.5 honapig nem lattuk!Most meg jott olyan nagy hassal hogy csak lestunk!!Kiscicai lesznek es meg soha nem volt ekkora hasa.Valaki becsukta ot egeret fogni biztos.Amint kiengedtek rohant haza a kis draga :))Nagyon orultunk mert mar eltemettuk szegenyt gondolatban.En biztam a csodaban ahogy mindig de alig akartam hinni a szememnek:))!Igy lesz majd a pozi tesztemmel is egyszer sztem :)

Most homlokureg gyulladasom lett szovodmenynek.Kamillaval gozolok.Antibiotikumot szedem.De mar jobban vagyok vegre.

Mindenkinek sok puszi!!!

2014. okt. 14. 10:56
 8639/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lia,ugye minden rendben??Nagyon eltűntél :(( es a többiek??

Évi

2014. okt. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8640/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Lánykák!

Bocs a eltűnésért, köszi Évi a kérdést, rendben vagyunk! :) egész előző héten visszatért a nagyon durva hányinger, főképp feküdtem és próbáltam ezt azt letuszkolni, fogytam is az 51 kilomból :( A főzés az egy rémálom volt, minden szagtól durván gyűlik a nyálam, mire végzek egy egy kajával, felfordul tőle a hasam :( Ez szombattól mérsékelten jobb már szerencsére. Hétfőn elkezdett fájni a fejem és ez odáig fajult, hogy tegnap este már majdnem sírtam a fájdalomtól, vizes ruhával a fejemen szenvedtem, de szerencsére mára elmúlt, kialudtam remélem végleg. Meg itt az ősz, sajna itt nem volt 25 fokos vényasszonyok nyara, úgyhogy elkezdtem rendbe tenni a veteményest, hogy tavasszal televethessem :) És mindeközben előző héten még Bendi is beteg lett, egyik éjjel belázasodott és telehányta az ágyat, meg napi 2-3 elég híg széklete volt, szerintem valami enyhébb vírus robogott át rajta.

Voltam védőnőnél, kitöltöttünk minden papírt, totál kiakadt hogy miért akarok kórházban szülni :) Vett vért, meg vinnem kellett pisit is és majd 16 hetesen megyek hozzá legközelebb. Ami a szupi hogy pont egy hét múlva repülünk haza :) Májusban voltunk utoljára, jó lesz már újra mindenkit megölelni :)

Kriszti szörnyű lehet ez a sok betegség és hogy többféle antibiotikumot is kell szedned, gyógyulj meg minél hamarabb. A cicádnak nagyon örülök, igenis vannak csodák, reméljük hamarosan a pozi teszt lesz a következő :)

Évi, Vica, gyönyörűek ezek a babák! Irszikének meg a pocija gyönyörű! Sajnálom, hogy még mindig harc van a szomszédodban, vigyázz magatokra!

Lilla, remélem nem keveredik össze a ciklusod és hamarosan újra próbálkoztok, alig várom a pozi tesztjeidet! :)

Évi, van már valami fejlemény az epeműtétről?

Lia

2014. okt. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!