Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8621/9202 A kérdező kommentje:

Lilla orulok hogy elmult a barnazas es hogy jobban van a lelked!!<3Koszonom a gyogyulasos jokivansagot neked is!<3Olvastam h.betegseg miatt johet meg elobb hat en is igy jartam.Jah az az erdekes hogy csomo ultrahangon voltam mar mindig maskor es soha nem mondtak nekem h.sargatestet latnak.Lehet h.soha nincs is???Mar erre gondolok komolyan.Letezik hogy nincs is tuszorepedesem soha???Egyetlen egyszer sem mondtak olyat h.sargatest van.Ezt mar irtam nektek korabban is.Remelem a metformin ezen segit es az inozitol is.

Most hoelkedesem van csak hala az egnek:) a lazhoz kepest ez olyan jo.Inhalalok,szedem a gyogyszereket,nyomatom a gyumiket,vitaminokat pihizek,DE faj a tüdőm sajna.Hnap biztos kapok antibiotikumot.

Kar h.megjott a mensim amugy ...hat mindig remel az ember.Ez a sargatest dolog idegesit.Mert akkor hiaba is probalkozunk.

Udvozlet most nem kuldok puszit nehogy elkapjatok a göthőt :)<3

2014. okt. 5. 16:44
 8622/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Hogy vagytok?

Nalam meg mindig a gotho van.Tegnap katam antibiotikumot amitol ejjel kettokor olyan hasmenesem volt h.2* fel orat ultem a budin :/ Annyi mindent szedek mar alig birom eszbe tartani.

Reggel inozitol,folsav,d vitamin,1000-es c-vitamin,magneB6,ACC 200,kanalas kakukkfuves kopteto,metformin,antibitikum.2-3 ora mulva probiotikum.

Delben multivitavin,metformin,ACC,kanalas.

Este inozitol,folsav,d vitamin,metformin,ACC,kanalas,antibiotikum.2 oraval kesobb probiotikum.

Na???ez a mereg nem a cián :))mondana Apukam :) a merget a "harag" ertelmeben ertelmezve :) legszivesebben kivagnam az osszeset :)mensi muloban van mar...van egy adag clostim legszivesebben beszedtem volna ha nem lennek beteg.Lehet jovo honapba beszedem bennem van a kisordog :-D Tuszorepesztom is van 2 adag lehet azt is beadatom majd :)Meglatom.

Sok puszi minden kintlevo es bentlevo babanak es Anyukajuknak es a leendo babasoknak :))

Vica Csabikanak hogy tetszik a kintlét?:))<3

2014. okt. 7. 10:18
 8623/9202 anonim ***** válasza:

Lilla, szuper hogy már nem barnázol; és hogy jobban vagy picit!

Lia, durva a helyzet ott akkor!!!!!!!!!!!!!!!! Kérj magnezium citricit is; az tiszta magnézium!!!!!!! Küldess ki azt is! Biztos csak a mensiidőtől fájsz; én is fájtam az első 2 hónapban :-) Utána elmúlik :-) Örülök hogy már ilyen hatalmas a picúrkátok; és hogy jó helyen van! :-) Istenem, milyen édi az a kis babocska ahogy pulzál :-) <3

Évi, Ádinak én is puszilom a fogacskáit; Vicus, Csabikának meg a pocakját!!!!!!!!!!

Kriszti, bennem is bennem lenne a kisördög ha ott lenne a Closti előttem, az tuti............. ;-)

A szomszéd.. lányok, tök égő, de nem mentem ki az óta a kertből!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A szomszédasszony jár át; így én sem féltem őt annyira, és ő sem fél annyira......... Tegnap elköltözött végleg; bár nem túl messzire, itt van a nem normális 3 házzal arrébb.... De kaptam gáz sprait a férjemtől, majd azzal közlekedek......... Ez van :-) Aztán miden csoda 3 napig tart; majd elt@k@rodik innen remélem mihamarabb!!!!!!!!!!!!!! Csak most nehéz; remélem csillapodnak majd az indulatok. Amiket mesél a szomszéd; hogy miket mondott mindenkire......... nem gyengén paranoid! Mindegy. Lecarom :-)

Kicsi babánk jól van; már egy -két hete Elődnek hívjuk; lehet hogy megmaradunk ennél a névnél :-) Elődke :-) <3

Csináltam új pocifotót; majd küldöm, csak le kell takarnom róla ami nem tartozik másra :-) Jövő héten uh! Juppy! :-) Puszi kislányok! I.

2014. okt. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8624/9202 anonim ***** válasza:

[link]


Összepakolásztam a babaruháikat 0-3 hónapos korig már egy szekrénybe :-) IMÁDOM így látni!!!!!!!!!!!!! <3 I.

2014. okt. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8625/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok itt Vica!

Már jobban vagyunk, visszatértünk a másik tápszerre, és infakolt is kapott. Ma hisztis volt egész nap egyem meg de imádom :))

Lilla, örülök hogy jobban vagy!! Meglátod hogy hamarosan újra babát fogsz várni. Azért rontották el a csecsemősök, mert rögtön tápszerrel etették cumisüvegből. Így esze ágába se volt rácuppanni a cicire. Ordít üvölt, ha csak meglátja. Mára már el is apadt a tejem. Nem estem kétségbe, 2 hétig tudtam neki fejni már az se megy, nincs mi kijöjjön. Örülök hogy legalább ennyit is tudtam neki adni anyatejcsit. Most tápszeres, 3-4 óránként eszik, éjjel is egyszer van fent kb 1-2 körül, aztán csak reggel 5 fele :)

Krisztikém akkor új ciklus?

2014. okt. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8626/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Irszikem akkkr Elődke lesz :)Helyes nev :)Nagyon szepek a babarucik jo igy latni egybe rendezetten Elődke hodithatja majd benne a kis babalanyokat :-):-D<3 A szomszed nem ment messzire!Vigyazzatok annyi mindent hallani.Raadasul az ilyen barmit megtehet mert majd azt mondja h.bolond es mehet a dilihazba ingyen elni borton helyett.Gondolom nem vagytok a kedvencei ha az asszony partjat fogjatok :/.Hat majd csak tul lesztek rajta.Remeljuk nem megy tul a Monika show-n :))En amugy rendesen szerettem mikor a szomszedunk balhezott :)nem kell annal jobb show :-D de tenyleg ha mar durvul a helyzet hivjatok rendort vagy vmi.Nalunk is volt a szomszedba egy parszor :-D

Jovoheten ultrahang es most hanyadik hetes jon?:)Mar nem is tudom hanyadik heten vagy:)Varjuk a pockofotot :)<3

Vica tok jo h.Csabika ejjel csak egyszer kel fel!;)Legalabb te is tudsz pihenni!:)Nem mondod h.ettol fugg a szopiztatas!!Ezt a korhazban nem tudjak?Huuu az baj akkor.De lehet h.mindenkivel igy csinaljak nem?Nem hiszem hogy veletek akartak csak "kiszurni"!Nem?Lehet h.csak egyszeruen igy van nem?Fogalmam sincs.DE nem felj most rosszul van a cicitol Csabika,nehany ev mulva meg adni fogja :-D jo nem a tiedet de tuti racuppan majd :-D jajh ha mar igy van muszaj poenosan felfogni ugyse tehetunk mar semmit gondolom.Az a lenyeg hogy Csabika igy is boldogsagos egeszseges kisbabuci es minden rendben legyen!:)<3

Ja uj ciklus mar a mensi sztem ma teljesen elmegy.Ez az 5.cnapom.Kozben gyogyulgatok bar meg kohogok elegge rossz a tudom es altalaban szakad rolam a viz,de mar tegnap nem volt lazam :) Ugyhogy alakulok mint pupos gyerek a pres alatt :-)

Livikem mi a helyzet?

/ez olyan Jobaratok-os Joey -s volt :)) ---de imadom /

Evi?Eped?Adi :))<3?

Lia hogy van a hanyingered?Remelem mulik mar!

Kicciri?Mi van Atival?Kiscicadnak simi hegyeket kuldok!Nekunk elveszett a fő Anyacica a kis Melody.Biztos nincs mar koztunk szegenyke :( remelem boldog a Cicamenyorszagban.<3

Lilla mar ugy varom a probalkozos ciklust nalad remelem rogton sikerulni fog.Mikor lesz mar?:)

Melikem nagypuszi nektek Fecokaval!<3

Szilvus nektek is Lilikevel remelem olvasol minket neha;)<3

Pusszanat!

2014. okt. 8. 08:33
 8627/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Sziasztok Csajok!

Kriszti jobban vagy már? Tényleg durva mennyi mindent szedsz. :-))) Irszike cukik a kis rucik, gyűjtsed szépen őket :)

Én nem tudom hol tartok, mert ha a vetélést nézem rendes vérzésnek akkor a huszon-valahányadik napon, nem tudom hogy mikor jön meg újra. Vica nálad hogy volt a következő vérzés?

Sikerült már szopiztatni?? Szegény, ez nagyon durva miért adtak neki üvegből?? Hát nem tudják ezt? :(

Évi veletek minden okés?

Puszi Fecusnak, és Melinek, és Kiccirinek , meg Liának, és Lívinek is!

Olyan fáradt vagyok mostanában mindig és alig látok ilyenkor már, egész nap monitort bámulok, ne haragudjatok hogy ritkábban írok. de azért reggel a kv mellett elolvasok mindent mostanában:))) Akkor van időm. Most még meló után mindenféle továbbképzésekre tanfolyamokra járok. Kicsit sok. De hát én akartam, tudtam mivel jár ez a meló.

Babásodjunk Csajok!:)

2014. okt. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8628/9202 A kérdező kommentje:

Szia Lilla!:))

Aaa csak vicceltem:-D Sziasztok Csajok!Csak nem nagyon irtok mostanaban.:)Mindenki elfoglalt csak en vagyok itthon egesz nap.

Ma voltam a hazidokinal.Nem vagyok sokkal jobban sajnos.Meg megy a kohoges az orrfujas ezerrel es a tudo sipolas,izzadas ha kell ha nem,neha a hoemelkedes.Ugyh.a doki meghallgatta a tudomet hat mondta is hogy jo hurutos meg mindig.Akkor erosebb antibiotikum jon.Ma meg be kell vennem egyet a regibol este (reggel,este kellett szedni) es holnaptol csak 1 szemet az ujbol.Na remelem ez ad a baciknak.Vettem meg normaflore -t hogy ne tegyen tonkre :)Irt meg kanalast is.Ugyhogy kb nem vagyok jobban csak annyi h.nincs magas lazam mint volt de ugyanugy erzem magam sajnos.Remelem hogy ez az antibiotikum par nap alatt gyors javulast hoz mar.

Mensi elmult.

Lilla akkor remelem hamarosan megjon es johet vegre a babaproject ujra!<3Orulok h.dolgozol lefoglal legalabb es a tanfolyamok is jok!:)Okosodj :)Te leszel a legjobb a melodban :)

Sok puszi Mindenkinek!:-D <3

2014. okt. 9. 21:40
 8629/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica :( sajnálom de biztos igy is minden rendben lesz...nekem se lenne tejcsim ha nem lett volna segítségem az biztos..

Lilla azert pihenj amennyit csak tudsz :) ne hajtsd túl magad..

Kriszti jobbulast kivanok..szomorú hogy nen vagy jobban

En el vok Ádi megkapta az oltást..Raadadul iszonyatosan fogzik igy 4 napja ordít :((( borzasztó :(( Alug bírok vele..oltás miatt lázas is volt :(((

Vettünk neki egy csomó mindent...oda a kis pénzünk de sebaj csak szeresse:) járóka és habtapit :)

Évi

2014. okt. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8630/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Fel vagyunk vértezve a roggyant szomszéd ellen; meg vannak beszélve a titkos jelek is ha rendőrt kell hívni; nem lesz gond. Igen, jóban voltunk; de nyilván fő ellenségek lettünk hogy mi a szomszédasszonyt védjük. Most pár napja viszonylagos nyugalom van.... De itt áll 3 házra a kocsija egész nap szinte :-/ Barom!

A pocifotót most meghekkelem,, és küldöm! :-) Tegnap csináltunk újabbakat; de azok még a gépre sem kerültek át... :-)

Krisztkém, gyógyulgass, szegényke... Kiscicád mikor tünt el? Egy hét múlva még lehet hogy visszajön ám... Nekem minden évben megcsinálja az ivartalanított lány macskám hogy eltűnik 3 napra, aztán előkerül szerencsére. :-)

Vicus, sajnálom hogy nincs már tejcsid; de ügyes vagy hogy nem problémázol rajta ha már így alakult! Igen, a kórházban nálunk is így megy sajnos.......... Félek is tőle előre!!!!!! De majd lesz valahogy! Örülök hogy helyre állt a rend!

Lilla, örülök hogy alakulsz, jó hogy elfoglalod magad! Szerintem kb. a vetéléstől kell számolni az új mensit, mert akkor távozott a nyálkahártyád is. Nagyon izgulok érted a következő hónapban; adjatok bele mindent!

Évi, de jó Ádinak hogy kapott járókát meg habtapit! :-) A fogzás kevésbé jó; de hát ki kell bújni azoknak a fogacskáknak! :-)

Voltunk dokinál, 23 hetes leszek holnap lányok!!!!!!! Úgy megy az idő......... :-) <3

Most nem kaptunk képet; férjem be sem jöhetett; mert a kórházban nézett meg............ Választott orvos; első találkozás. Jól alakul, mondhatom! Legközelebb mondta hogy menjünk a magánba; oda bejöhet........ Naná! Baba rendben, most is fiúnak látta; méhszáj zárt. Gyakorlatilag ennyit tudtam meg....... Érdekelt volna a mérete, a súlya, de esélyem sem volt megkérdezni. Kb. 25 cm lehet és fél kg. :-) Puszi Babásodjatok kislányok; a kismamiknak pocakpuszi; az anyukáknak babapuszi! Küldöm a pociképet! I.

2014. okt. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!