Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8671/9202 A kérdező kommentje:

Lilla egyszerre irtunk!:)Hat orulok h.vegre megjott nem kell menni a dokihoz!Na most egybol terhes leszel!!Szivbol kivanok szep peteerest es pozitiv tesztet!!:)<3Hajra!!Juj mar most olyan kivancsi vagyok :))

Koszi a kedves szavakat!Pusszantas!:)<3

2014. okt. 27. 07:43
 8672/9202 A kérdező kommentje:
Ajj meg azt akartam irni h.jol gondoltad barna voltam,csak beszokultem :))Most ehhez van kedvem :) :)Sok puszik!
2014. okt. 27. 07:45
 8673/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti :) de jó hogy tudom mostmár hogy nézel ki :) szép pár vagytok :) iszonyat helyes a párod is :) pont egymáshoz illetek :)

Vica néztem és ezaz ágy tenyleg jó :) lehet nekunk is kellene foleg most..

Irszi a fotók csodálatosak :)

Kicciri hajra :)) szoritok nagyon :) csak nehogy összetörje a szíved mert akkor ajaj neki..megvédünk :)

Lia remelem jobban vagy...biztos nem lehet könnyű :(

Lilla és Livi kívánok nektek karácsonyra :).......

Ádinak 2 foga kijött és sajnos a Fogzás egyutt járhat az orr nyálkahártya duzzanattal azaz meg van fazva :(( erdekes mert ki mem folyik semmi hanem hörög,szörcsög foleg este alvásnál ;(( alig tud aludni :(( most este is ejszakaztam vele :(( tegnap sikerült hasról házra fordulnia így már tud forgolódni :) az ölünkbe rugózik :) van hogy kinyújtja a lábát es áll :)) de még mem hagyom neki mert tNuljon meg felülni stb.. Beindult a kos drágám :)

Kevesebbet szopizik igy lehet elapad nemsokara..de nem baj mert mar elkezdtem etetni is...ügyes :) de a főzelék eddig nem jott be :(

Velünk ez van

Szereltek titeket gyakoris családom :) puszi mindenkinek

Évi

2014. okt. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8674/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Evikem koszi amit irtal!:))Szerelmemrol is!:))Nagyon szeretem Őt imadom :-D

Hat Adikank nagyon kis ugyes ha mar tud forogni!!Szuper!!:))Szegenykemnek nathaja van:/ remelem hamar meggyogyul!Orulok a fogacskaknak!:)<3Minden egyes fogacskat imadunk!:)<3<3<3Remelem mar jobban aludtatok.Sok puszi nektek!

Nalam semmi amugy....nem hiszem h.csinalok tobb tesztet max ha nem jon meg.Asszem 5 db van meg.Lehet hogy most amikor megjon bedobom a doboz closti-mat Csajok.Vagy butasag?Csak az inzulinrezisztencia miatt kerdem...nem akarom hogy baj legyen ne adj Isten elmenjen tole...Vajon hogy allhat az inzulinom??A vercukormerovel azt meg lehet allapitani hitelesen szerintetek?De annyira hogy mennyire jo a babahoz?!Azt se tudom mennyi ideig kell varni egy ujabb terheleses cukker es az elozo kozott.Nem fel ev?

Vicam ha olvasod akkor a te velemenyedre is kivancsi vagyok :)-es ha van egy kis idod Csabikank mellett :))de jo ezt irni :))

Lilla mensizel rendesen?Minden OK?

Lia nem is tudom meddig lesztek Itthon.Mi volt a genetikan?:)Puszko a pocakodra:)<3

Livikem hol tartasz a ciklusodban?Irj valami "pozitiv"-at :-D<3

Valaki tesztelhetne megint pozit...Karacsonyig essunk mar teherbe :-D

Csak ne mondanam ezt minden evben ://:)

Irszikem mi a helyzet?Szomszedok?Vannak meg a kepekbol?:)Legszivesebben megneznem mind a 800-at :-D annyira szepek :)Elodke hogy erzi magat?:-)<3

Kicciri irj minden feljemenyt!!:)Remelem hatalmas szerelemre robbantok a soforrel :)

Minden nap talakozol vele amugy?

Na megyek keszulni es varakozo allasponton vagyok :)megint :)meg mindig:/:))

Sok puszi!

Csabikanak sok nyugodta alvast kivanok Anya mellett :)

Koszonom ha irtok valamit az inzulinra.<3

2014. okt. 28. 07:11
 8675/9202 A kérdező kommentje:

Na mar nem kell varnom.Fel oraja megjott.Most 25 napos lett a ciklusom,elozoben 24 (de akkor talan a laz miatt...)Nem.tudom hogy ez mit jelent most.Csajok.Kb.nekem egy kezemen meg tudom szamolni hogy closti es semmi nelkuli honapban "huszonvalahany" lett volna a ciklusom.

Remelem ez most jo nekem es epp rendezodik a dolog odabent.

Puszko!;)

2014. okt. 28. 21:42
 8676/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Sziasztok,

Krisztikém nagyon sajnálom, de talán tényleg csak a ciklusod rendeződik:((((

Sajnos én az inzulinra nem tudok mit mondani:(

Nekem elég erősen van most meg.

Évi Ádám nagyon édes lehet pici fogacskáival<3 :)

A bébi kaját sem szereti?

Puszi Mindenkinek

2014. okt. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8677/9202 A kérdező kommentje:

Koszi Lillam!:( hat ez van ebben a honapban 2.alkalommal mensizek.Orulok h.erosen van meg tudod sztem tisztogat meg a szervezet es majd most biztosan sikerul!!:)Szoritok nagyon!;)<3

Most nemtom mit csinaljak a clostival beszedjem vagy ne!?Nem hogy mentem volna nogyogyasznak :-D

Sok puszi!:)<3

2014. okt. 29. 07:44
 8678/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]

Itt a kép Ádiról :)

Baby ételt gyümölcsöset kapott eddig..

Évi

2014. okt. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8679/9202 A kérdező kommentje:
Adi gyonyoru edes baba es a fogacskai is gyonyorusegesek!:)<3<3<3
2014. okt. 29. 21:54
 8680/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztikém ha még nem késő a válaszom, nyugodtan beszedheted a clostit, semmi baja nem lesz a babának ha megfogan. :)

Mi jól vagyunk, Csabika tünemény, nagyokat alszik a babamama ágyba.:) Hasfájós de eza Biogaia amit ajánlottak bevált. Most csak ennyire futotta később jelentkezem.

Amúgy bármikor csináltathatsz terhelt cukrot inzulint, csak a vércukorból nem tudod meg az IR-t. De kezdetnek az is jó.

2014. okt. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!