Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8711/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Dragaim!Huu Evike sajnalom Adit nagyon :/ szegenykemnek egytrillio puszi hogy ne legyen lazas!!<3<3

Gratula a Sogornodeknek!Ne foglalkozz vele ha neki ez a jo.Orulj h.bovul a csalad!Koncentralj a ti boldogsagotokra!:)<3

Irszikem tudom jah.Azert irtam hatha nem birok varni addig.Majd meglatjuk.de igen sikeruljon most es kesz :)

Jaj kepzeljetek el csinaltam en is mint sok mas no terhessegi tesztet tegnap elott hogy kimutatja-e az elozo nap beadott tuszorepit.:-D multkor mikor kaptam nem ereztem erre kesztetest de most igen.Emlekszem Irszikenk te is csinaltal es kuldted nekunk h.na ilyennek kell lennie es vizualizaltad :)Na ugye pozi lett de nagyon halvany azt hittem erosebb de nem baj pozi.Mar alig latszik,de ott van ugyhogy en is vizualizalom :)erdekes erzes volt "pozit tesztelni"meg nem volt ilyen.Barcsak a terhessegtol lenne.De meg arra varnom kell.Remelem csak 2 hetet :))

Livi hogy vagy?nem irsz mostanaban!remelem minden rendben veled!<3

Lillam hogy all a ciklusod?:)<3

Sok puszi Mindenkinek!;)<3

2014. nov. 10. 07:11
 8712/9202 anonim ***** válasza:
18%

Krisztikém, NAGYON DRUKKOLOK NEKED, SIKERÜLNI FOG MOST!!!!!

M.

2014. nov. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8713/9202 A kérdező kommentje:

Koszonom Melikem!Olyan jol esett amit irtal es hogy szurkolsz!!

Fecokanak es neked is nagyon sok puszit kuldok!;)

2014. nov. 10. 15:53
 8714/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
18%

Sziasztok Csajok!

Évi sajnálom Ádikát gyógyuljon meg hamar a kis drága:((

Olyan érdekes de én se kedvelem a sógornőmet:(( az első perctől kezdve antipatikus :( Állandóan nyavalyog valamin, sír mindig, hogy neki milyen rossz, és hazudik is !! sunyi energia vámpír!! Ő a férjem tesójának a felesége. Pedig aztán jobb dolga van mint bárkinek:)és mégse becsüli:(

Szóval ne törődj vele. Én is csak anyósom kedvéért mosolygok rá a vasárnapi ebédnél, amúgy ki nem állhatom :-d

Krisztikém drukkolok neked nagyon:) Én is csináltam anno azonnal az első tüszőrepi után, és nekem is halvány pozi volt, és jó volt látni akkor:)

Két hét múlva lesz igazi pozi teszt is majd meglátod.

Olyan jó ötletet adtatok, felírattam én is a d vitamint, sokkal olcsóbb igy , és Asa protectet, ha már ott jártam, azt lehet szedni ciklus második felében csak úgy? Mire is jó pontosan? Vastagítja a nyálkahártyát?

Én 15. cn-on vagyok. És nem védekeztünk már ,meglátjuk...

Lia örülök, hogy minden rendben veletek <3

Puszi Csajok Mindenkinek

2014. nov. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8715/9202 A kérdező kommentje:

Helobelo:)!

Lilla ezek az aspirinek amugy sziv es errendszerei megbetegedesek megelozesere szolgalnak.Azert szedetik a babat akarokkal mert fokozza a verellatast jobban megy a beagyazodas,kicsit higitja is a vert es felfedeztek hogy ez szuperul segit a meddosegben is.Illetve inszemkor,lombikkor...

Szedjed mint allat napi egyet :)en is szedem.:)

Mar lassan elkezdem dugdosni a progit is csak nem akarom koran mert vmi olyat olvastam h.ovu utan kell tutira mert elotte megakadalyozza a teherbeesest.Kis idot adok meg a tuszokne,a kisebbeknek...inkabb kesobb szedem mint elobb.Clostis honapban mert progim igy is jo lett az ovu utan 7 nappal ugyhogy remelem most is OK.

Remelem meg volt az ovud neked is Lilla es jon a baba!<3Babasodj!!!<3

Kb.egyszerre vagyunk hat izgis lesz melyikunk tesztel elobb pozit!Par nap lehet majd a kulombseg:))Igy legyen!<3:-)

2014. nov. 10. 21:09
 8716/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Hu ma nagyon fajt a hasam delutan 1-tol kb.Sztem most van ovum.Minden lepesnel nyilall erosen.:))Faj,de ennek a fajdalomnak orulok mindig amikor van :)

Kicciri mi ujsag a a Soforrel?Hogy vagy?

Vicam irj valamit veletek mi a helyzet?!

Evi Adikank jobban van ugye??

Pusszancs!

2014. nov. 11. 22:25
 8717/9202 anonim ***** válasza:
18%

Sziasztok drága lányok!

Itt vagyok,olvasok mindent,csak irni nem tudok miről :)

Nem igazán a fő téma nálunk a babadolog.Úgy érzem kicsit a férjem inkább kerüli is a témát.Nem mondom hogy lemondtunk róla,mert körülöttem folyamatos csodák történnek.Egy csodálatos volt koleganőmnek úgy néz ki 11 év után sikerült a lombikja,petesejt donorral.Boldog vagyok,mert nagyon szeretem őt.És érte is izgulok,mert 2 hete nem jött meg neki,HCG-t is néztek az is rendben.Holnap megy ultra hangra.Egy másik ismerősömnek 17 év után 39 évesen sikerült és most szülte meg a napokban a csodálatos kislányát.Pont akkor sikerült neki mikor lemondott róla.Ők nagy csodák! Meg ti is. :) <3 Kriszrtikém,neked nagyon szorítok,jó lenne a facen minden nap követni.Lilla érted is szorítok,mert azt írtad hogy 15.napon vagy 2 napja.Remélem jó híreket hozol nekünk.Több érzés van bennem.Néha elérzékenyülök néha kétségbe esek,hogy mi lehet amiért nem élhetem át a csodát.De próbálom elhessegetni ezeket az érzéseimet.De már nem imádkozok érte.Csak azért adok hálát minden nap amit megkaptam az élettől.Egy csodás férjet egy szép életet,meg a drága kincsemet a kutyámat.Ezekért érdemes élni,boldog vagyok.Ha ez jutott nekem akkor ezt fogadom így el ahogy van.Így érzek most.Beletörődés és magamba fordulás.Köszönöm hogy ilyen csodálatos embereket ismerhettem meg bennetek.Hálás vagyok ezért.Puszillak benneteket. <3 Livi

2014. nov. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8718/9202 anonim ***** válasza:
18%

Jesszusom, ezen a híren elsírtam magam :(


Ez hogyan történhetett???? Úr Isten :'(


nem térek magamhoz :(


Mi van Ádival, kérlek írj meg mindent!!!!!!!!!!!! Hogy tudta kinyitni az ajtót?????? Nem értem!!!!


Meli

2014. nov. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8719/9202 anonim ***** válasza:
18%

Ez valami vicc??????


Meli

2014. nov. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8720/9202 anonim ***** válasza:
18%

"amúgy veletek mizu" után mosolygós jel???????????????? ezek után?????


M.

2014. nov. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!