Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 8681/9202 anonim ***** válasza:
57%
Évike, nekünk is szörcsög Csabi, és semmi nem jött ki az orrából, bevilágítottunk és jó mélyen volt neki trutyi, orrszi porszi kiszedte gyönyörűen, próbáld meg ha még nem tetted.
2014. okt. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8682/9202 anonim ***** válasza:
57%

Igen azzal szívjuk de szinte semmi se jön..vhol a gátat és orr között van megrekedve a cucc :(( ma kicsit jobb volt remelem igy is marad..

Erdekes mikor meg volt fazva szépen kitisztult es az orrcsepp is használt most semmi :(( dokinő szerint is a foga..már most jókat tud harapni :))

Remelem jol vagytok :) most sietek..puszi

2014. okt. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8683/9202 A kérdező kommentje:

Koszonom Vica hogy valaszoltal!Lehet hnap elkezdem szedni csak felek.Hogy mar megint nem sikerul.Fura,de felek.

Ugyesen kiszivtad akkor Csabikanak!Kis nathasaim Adival egyutt <3<3<3

2014. okt. 30. 22:00
 8684/9202 anonim ***** válasza:
57%

Az Orrszi-porszi nagyon jó; már én is vettem :-)

Krisztike; nem lesz semmi baj :-)

Lányok; tényleg semmi időm, most hogy bejött ez a diabetológia..... MA is vérvételen voltam :-) Minden héten megyek oda is:-) Megdícsértek, jó a diétám :-)

Minden ok; lassan töltöm a 26. hetet :-) Szuper! Elődke ficánkol mint a csuda; nagyon édi! Kriszit; itt válaszolook: Ok! Tudod:-) ÉS a fekete is jó volt; de ez is jó :-D

Puszi lányok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jövök; jövök........... Irszi

2014. okt. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8685/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jesszus Irszi mindjárt szülsz :)) nagyon jó :)))

Sok puszi nektek

Évi

2014. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8686/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok!:)

Évikém Ádi nagyon aranyos, annyira bírom ahogy a kis fogacskáival vigyorog <3 :)

Irszi ügyi vagy a diétád szépen tartsd szépen csak így tovább, dolgozol még az oviban?

Kriszti elkezdted végül a Clostyt?? Elhiszem hogy félsz a csalódástól szegénykém:(( Nekem is van itthon még egy doboz, lehet a következő ciklusban beszedem, lesz ami lesz:)

Már nekem is elmúlt a vérzésem, a férjem legnagyobb örömére;) Szegény böjtölt amikor terhes voltam , aztán a többi sz...ság miatt. Most már nem kell óvszer sem, de én is félek, hogy mi van ha összejön hamar és megint ez lesz?? :((

Lia jól vagy?

Puszi Csajok Mindenkinek, babáknak, mamáknak is:)

2014. nov. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8687/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla, nemszabad ilyenre gondolni, ha újra összejön már meg is marad :)

Lányok úgy néz ki Csabika is bukós baba. Évi, ti milyen tápszert kaptatok akkor? Van a Milumilnak is ilyen, Bebát is láttam, meg Humana-t is....

2014. nov. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8688/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Orulok hogy jol vagytok!;)en is el vagyok,szedem a clostit ezerrel.:) Arra gobdoltam h.meg a tuszorepesztot is beadatom a 13.14.cnap korul hagy repedjen.Nem?:)Kerek idopontot dokihoz is kozepidore kb.h.lassam h.mi van.Megprobalok gyereket gyartani magamnak.A dokik is pont igy csinaljak nekem nem kell hozza diploma :-D

Sok puszi Irszikem a pocodra,Vicus neled es Csabikamnak es Lilla szerlmeskedjetek sokat ;)<3

Tudom h.felsz de ez ilyen teljesen termeszetes.En is felek de majd lesz valami.

Evi puszi neked es Adinknak :)Mindekinek puszika!

Lia irhatnal mar ugy hianyzik.Meg itt vagytok vagy mar visszamentetek?

Zsoltikam csutortokon megy :-\ hajh.

2014. nov. 2. 17:06
 8689/9202 anonim ***** válasza:
30%

Krisztikém igazad van, szerintem simán beadathatod a tüszőrepit, így van, majd mi gyártunk magunknak gyereket :)

Egy kis fénykép Csabikáról

[link]

[link]

2014. nov. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8690/9202 anonim ***** válasza:
30%

Nagyon cuki a kis Csabika :)


Kriszti! kalkuláld úgy, hogy a repesztő beadása után 36 órával reped a tüsződ, akkor legyetek együtt!!! Ha mondjuk reggel adod be, akkor csak másnap este fog repedni a tüsződ!!!!!

2014. nov. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!